[ad_1]

روز گذشته ، مشاور ارشد رئیس جمهور منتخب جو بایدن در مورد بیماری همه گیر Covid-19 ، گفت: غلبه بر اختلافات نژادی در بحران ویروس کرونا در ایالات متحده نمی تواند یک تفکر بعدی باشد.

دکتر مارسلا نونس اسمیت ، متخصص نابرابری های بهداشتی در دانشگاه ییل ، ​​گفت: این بدان معناست که هنگام طراحی و اجرای برنامه های آزمایش و واکسیناسیون ، آنها باید انصاف و عدالت را همراه با اثربخشی در نظر بگیرند تا واقعاً م effectiveثر باشد. ، در مصاحبه با آسوشیتدپرس.

وی گفت: “اگر مستقیماً با مشکلات نابرابری در کشور خود مقابله نکنیم ، ما نمی توانیم این همه گیری را کنترل کنیم.” “راه دیگری وجود ندارد.”

نونز اسمیت ، رئیس دانشکده تحقیقات عدالت بهداشتی در دانشکده پزشکی یل ، هیئت مشاوره بایدن در مورد بیماری ویروس کرونا را با ژنرال جراح سابق دکتر ویوک مورتی و دیوید کسلر ، کمیسیونر غذا و دارو سابق ، ریاست می کند.

انتخاب بایدن از نونز اسمیت برای کمک به هدایت کارگروه همه گیر خود نشانگر قصد او برای مقابله با تلفات نابرابر اقلیت هایی است که به طور نامتناسبی در خط مقدم کار می کنند ، شرایط پزشکی مربوط به بیماری های جدی ، – سطح بالایی از فقر و دسترسی ضعیف به مراقبت های بهداشتی.

طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، برای سیاه پوستان ، اسپانیایی تبارها و بومیان آمریکایی ، میزان بستری و مرگ و میر ناشی از Covid-19 دو تا چهار برابر بیشتر از سفیدپوستان است.

وی گفت: “این بدان معناست که تقریباً 50 درصد از افراد رنگین پوست در این کشور کسی را می شناسند که در اثر Covid-19 فوت کرده باشد.” “و صادقانه بگویم ، یافتن شخصی در این کشور که کسی را نمی شناسد که تحت تأثیر Covid-19 قرار گرفته باشد یا اینکه خود او تحت تأثیر قرار گرفته باشد دشوارتر می شود.”

وی تأکید کرد که او تنها کسی نیست که در تیم بایدن از توجه بیشتر به بار نابرابر این بیماری برای اقلیت های نژادی دفاع می کند.

وی گفت: “این یک صدا در طول دوره انتقال است.”

این ویروس باعث مرگ بیش از 268000 نفر در ایالات متحده شده و باعث ایجاد بیش از 13.5 میلیون عفونت تایید شده شده است. به طور متوسط ​​، روزانه بیش از 160،000 مورد جدید و بیش از 1400 مورد مرگ در کشور وجود دارد ، معادل آنچه در اواسط ماه مه ، زمانی که نیویورک مرکز کانون بود ، ملت شاهد بود.

نونز اسمیت با بیان اینکه “ما همه جا هیجان زده هستیم” ، از آمریکایی ها خواست که در ملا عام ماسک بزنند ، از دیگران دوری کنند و “برای احترام به یک روز دیگر برای کارکنان بهداشتی خود ، که ما آنها را قهرمان می نامیم ، با خستگی مبارزه کنیم”. “

نونز اسمیت گفت که انتقال بایدن برای بدست آوردن تصویر واضح تری از وضعیت واکنش همه گیر ملت کار می کند و هنوز “س questionsالات زیادی” در مورد اطلاعات اساسی مانند تحویل واکسن وجود دارد.

وی گفت که جمع آوری این اطلاعات هفته گذشته آسان تر شد ، زمانی که دولت فدرال بایدن را به عنوان برنده انتخابات 3 نوامبر شناخت.

وی گفت که تیم بایدن پیش از تصمیم سازمان غذا و دارو در مورد نامزدهای بسیار امیدوار کننده واکسن ، از کار مقامات دولتی شغلی که مدیریت تدارکات توزیع واکسن در ایالت ها را بر عهده دارند ، سپاسگزارم.

وی گفت ، آمریکایی ها می توانند تحت دولت بایدن ، رهنمودهای یکپارچه و هماهنگ تر فدرال ، تلاش برای بازگرداندن اعتماد به داده های علمی و شناخت دسترسی نابرابر به منابع در جوامع به شدت آسیب دیده را انتظار داشته باشند.

وی گفت: “همه گیر ، متأسفانه و متأسفانه ، آنچه را كه قبلاً از واقعیتهای ساختاری و اجتماعی وجود داشته است ، نشان می دهد كه واقعاً زمینه های خاصی را فراهم می آورد تا بیشتر تحت تأثیر این همه گیری قرار بگیرند.” “بیشترین تأثیر را از نظر بهداشتی و شدیداً از نظر اقتصادی را نشان می دهند.”

وی گفت: “شناخت تاریخ شرم آور آزمایش های پزشکی در کشور ما ، به ویژه بر روی بدن سیاه و قهوه ای” ، که باعث بی اعتمادی در میان سیاه پوستان می شود ، بسیار مهم است. به گفته وی ، در نظرسنجی ها ، بلک بیشتر از سایر گروه ها درمورد دریافت واکسن ابراز تردید کرده است ، بنابراین مهم است که اطلاعات دقیق در مورد ایمنی ، اثربخشی و هزینه واکسن به آنها داده شود.

وی گفت: “ما در سال 2020 در این کشور شهادت جمعی در مورد چالش فراگیر و ریشه دار بی عدالتی نژادی داشتیم ،” و کوید -19 از این واقعیت استفاده می کند.

وی گفت که دلایل “اخلاقی و عملی” برای مقابله با نابرابری وجود دارد. وی گفت: “ما نمی توانیم وانمود کنیم که Covid-19 یک فرصت شکن برابر است.”

NBCBLK را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir