[ad_1]

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد ترامپ روز دوشنبه با مشاوران عالی دیدار کرد و در مورد لزوم اجازه دادن به انتقال رئیس جمهور منتخب جو بایدن در میان فشارهای فزاینده جمهوری خواهان و رهبران تجاری گفتگو کرد.

مشاوران استدلال کردند که ترکیبی از درخواست های جمهوری خواهان برای گلوله های برفی در کنگره برای شروع انتقال ، حضورهای فاجعه بار عمومی در وکلا ، رودی جولیانی و سیدنی پاول ، و شکست های فزاینده حقوقی ، یک مشکل روابط عمومی ایجاد کرده است – و ترامپ نیاز به تغییر مسیر به به گفته یکی از متحدان ، “از مارک خود دفاع کنید”.

اداره خدمات عمومی رسماً تصمیم گرفت انتقال را روز دوشنبه به طور رسمی آغاز کند و به تیم بایدن اجازه دسترسی به بودجه و آژانس های فدرال را داد.

در جلسه روز دوشنبه ، رئیس جمهور از اظهارات عمومی متحدان CSO ، از جمله راب رابمن از اوهایو و کوین کرامر از داکوتای شمالی ناراحت شد ، وی گفت که آشنایی با بحث و گفتگو دارد.

مارک میدوز ، رئیس ستاد کاخ سفید به ترامپ گفت که قبل از ایجاد یک حزب کامل جمهوری خواه که وی را وادار به انجام این کار کند ، لازم است که اکنون انتقال را روشن کند تا بتواند ادعا کند رئیس است و تسلیم فشارها نشود ، آشنا به بحث ها

یکی دیگر از متحدان گفت ، و یکی از وکلای ترامپ ، جی سکولوف ، اساساً به او گفت که می تواند به نبردهای قانونی ادامه دهد ، حتی اگر شانسی برای موفقیت وجود نداشته باشد.

مشاورانی که پرونده رئیس جمهور را مورد بررسی قرار داده اند نیز شامل مشاوران ارشد جارد کوشنر ، ایوانکا ترامپ و هوپ هیکس و همچنین مشاور کاخ سفید پت تسیپولونه هستند. استدلال آنها ، به گفته متحد ترامپ ، “به جای ادامه دادن فشار عظیم روابط عمومی از همه اینها ، مکیدن آن بود ، رسماً اعتراف نمی کنید ، اما اجازه دهید انتقال ادامه یابد.” این متحد گفت: هدف این است كه “اعتراضات” درون حزب جمهوری اسلامی را خنثی كند.

هنوز هم ، انتقال به معنای تخفیف نیست. در عوض ، ترامپ به تلاش های خود برای متقاعد کردن هواداران خود مبنی بر سرقت توسط انتخابات و پخش شکایات خود ادامه خواهد داد. متحد دوم ترامپ گفت: “او در تلاش است تا ارتباطات را برقرار کند تا احساس کند یک بازنده بزرگ نیست.”

مشاوران ترامپ امیدوارند که این حرکت باعث تضعیف جمهوری خواهان و کاخ سفید شود. و به گفته متحد اول ترامپ ، “او اطمینان می دهد که تیم بایدن در تاریخ 20 ژانویه و بعد از آن هیچ بهانه ای نداشته باشد.”

این متحد گفت: “آنها دیگر نمی توانند بگویند این همه تقصیر ترامپ است.” “آن را از روی میز برمی دارد.”

به گفته این شخص ، رئیس جمهور می تواند ادعا کند که نتایج انتخابات “هر آنچه او می خواهد” جعل شده یا به سرقت رفته است ، بدون اینکه متهم به تأخیر در انتقال شود.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد