مذاکرات برای کاهش ویروس کرونا با گذشت زمان به یک نقطه عطف تبدیل می شود


واشنگتن – مذاکرات برای کاهش ویروس کرونا بار دیگر به بن بست رسیده است.

هفته گذشته به نظر می رسید که به یک معامله نزدیک شده است ، به نظر می رسد پیشرفت در روز پنجشنبه متوقف شده است ، دموکرات ها و جمهوری خواهان دوباره در مورد دامنه و اندازه یک توافق احتمالی اختلاف نظر داشتند.

دفتر میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنای جمهوری خواه ، چهارشنبه شب به مقامات سه رهبر دیگر کنگره گفت که به گفته یک رهبر ارشد حزب دموکرات که از مذاکرات مطلع است ، هیچ راهی ممکن برای دستیابی به توافق در مورد کمک های دولتی و محلی نیست.

مک کانل قبلاً گفته بود که دو موضوع مهم را کنار می گذارد ، از جمله اولویت اصلی خود برای دستیابی به حمایت از مسئولیت برای اجازه دادن به پیشرفت بقیه معاملات ، از جمله کمک به مشاغل کوچک و بیمه بیکاری.

دفتر وی از تأیید یا انکار اینکه مک کانل آب سرد روی معامله ریخته است خودداری کرد.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس دموکرات ها ، پیشنهاد مک کانل را برای لغو کمک های دولتی رد کرد و روز پنجشنبه سپر پیشنهادی خود برای مسئولیت کارفرمایان را “حمله به کارگران آمریکایی” خواند.

این دو رهبر اذعان داشتند که رسیدن به توافق اولویت اصلی است. اما در پایان روز پنجشنبه ، هیچ راهی آشکار برای غلبه بر وفاداری به کنگره وجود نداشت ، که انتظار می رود جمعه آینده مهلت جدیدی برای بودجه دولت تعیین کند.

مک کانل روز سه شنبه گفت: “آنچه من به آنها پیشنهاد داخلی داده ام و به صورت عمومی ارائه می دهم ، این است که چرا ما نباید دو موضوع بحث برانگیز را کنار بگذاریم.” “ما می دانیم که پس از سال اول با درخواست دیگری روبرو خواهیم شد ، روز بعد زنده خواهیم ماند و چیزهایی را که توافق کرده ایم تحویل خواهیم داد.

دموکرات ها می گویند پیشنهاد مک کانل عملی نخواهد شد زیرا کمک های مالی برای تأمین بودجه انتشار واکسن ها ضروری است ، روندی که دولت ترامپ درک آن را تا حد زیادی به دولت های آمریکا واگذار کرده است.

به گفته دو منبع آگاه از مذاکرات ، در نشانه کوچکی از پیشرفت ، این گروه توافق کرده اند که چگونه 160 میلیارد دلار به ایالات و دولت های محلی اختصاص دهد.

از نظر مسئولیت هیچ توافقی وجود ندارد ، زیرا یک شخص درگیر در مذاکرات شرایط را “گیر افتاده” توصیف می کند. به گفته دو منبع آگاه از این موضوع ، تیم مذاکره کننده همچنین در حال گفتگو با اتاق بازرگانی و میزگرد تجارت ، دو لابی گر تجارت از واشنگتن است.

قرار بود تیم مذاکره کننده بعد از ظهر پنجشنبه دوباره صحبت کند.

هر لایحه ای برای گرفتن رأی در سنا به امضای مک کانل نیاز دارد.

یک مقام ارشد جمهوری خواه گفت که گفتگوها به دامنه و مدت دفاع از مسئولیت متمرکز بوده است. دموکرات ها می خواهند به جای تعیین استاندارد فدرال ، ایالت ها انعطاف پذیرتر باشند.

در نشانه های شوم یک معامله ، رهبران حزب علناً در حال تیراندازی به یکدیگر هستند.

مک کانل روز پنجشنبه گفت که دموکرات ها “در مخالفت با وکالت” “می خواهند وانمود کنند که با جسارت با شرکت های بزرگ می جنگند” ، اما آنها واقعاً صاحبان مشاغل کوچک و روسای دانشگاه را آزار می دهند که ماه هاست این درخواست را می کنند. حفاظت”.

رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، DN.Y ، وی را به جلوگیری از تنها معامله عملی متهم کرد.

سامر گفت: “همه می دانند که این پیشنهاد دو حزب در حال حاضر تنها بازی واقعی در شهر است.” “به جز رهبر مک کانل ، که همچنان مانع پیشرفت دو حزب می شود و به نظر می رسد هر روز صبح با دور جدیدی از دلایل عجیب بیدار می شود که چرا دموکراتها به نوعی مقصر همه بیماریهای جهان هستند.”

مت هاوس ، استراتژیست دموکرات و دستیار سابق سومر ، گفت که “همیشه روشن است که رهبر مک کانل با هزینه ضعیفی روبرو است و نه چیزی بیشتر”.

وی گفت: “پیشنهاد جایگزین شناور ، تا زمانی که حسن نیت وجود داشته باشد ، مذاکرات دوجانبه تلاشی برای تضعیف و نه تقویت این مذاکرات است.” “اکنون ما به مرحله گناه چرخه رفته ایم.”
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes