مدیر NIH از آمریکایی ها می خواهد “تئوری های توطئه” در مورد واکسن ها را ترک کنند و “به واقعیت ها نگاه کنند”


واشنگتن – دکتر فرانسیس کالینز ، مدیر انستیتوی ملی بهداشت ، روز یکشنبه از آمریکایی ها خواست تا “فشار دکمه تنظیم مجدد” را در مورد بدبینی در مورد واکسن های تایید شده Covid-19 تأکید کنند ، و تأکید کرد که ماهیت مستقل فرآیند تأیید و اقدامات قوی برای ایمنی ، که باید اعتماد عمومی را فراهم کند.

کالینز در مصاحبه با ملاقات با مطبوعات ، اظهار داشت: عدم اعتماد به واکسن ها همچنان نگرانی اصلی مسئولان بهداشت عمومی است و اصرار دارد که هر کسی می خواهد “به حقایق” در مورد توسعه ، آزمایش و پرونده ایمنی “Be خیلی آرام. “

“من می خواهم از افرادی که امروز صبح گوش می دهند بخواهم که واقعاً دکمه تنظیم مجدد را روی آنچه شما فکر می کنید در مورد این واکسن می دانند فشار دهند ، که می تواند آنها را بسیار بدبین کند. وی گفت: “داده ها از قبل موجود است.”

“این نتیجه بسیار قدرتمند این تجربه فوق العاده شدید در طول سال برای توسعه این است. من فکر می کنم همه افراد منطقی – اگر فرصتی داشتند که سر و صدا را کنار بگذارند و همه این تئوری های وحشتناک توطئه را نادیده بگیرند – به این موضوع نگاه می کنند و می گویند: من این را برای خانواده ام می خواهم ، آن را برای خودم می خواهم. اکنون مردم می میرند ، چگونه می توانید بگویید ، بیایید صبر کنیم و ببینیم آیا این می تواند به معنای وقوع فاجعه وحشتناک باشد “

سازمان غذا و دارو روز جمعه واکسن Pfizer Covid-19 را برای استفاده اضطراری در ایالات متحده تصویب کرد و این اولین واکسن دریافت کننده این وضعیت در کشور بود.

واکسن از یکشنبه صبح شروع می شود و برخی واکسیناسیون ها از اوایل هفته جاری آغاز می شود.

آزمایشات فاز 3 توسط Pfizer نشان داد که واکسن 95٪ م whenثر است و در دو دوز با فاصله سه هفته داده می شود. وی همچنین دریافت که فقط یک شلیک حدود 50 درصد از ایمنی بدن Covid-19 را تأمین می کند ، اگرچه FDA می گوید دو عکس مورد نیاز است.

Pfizer قبلاً نوعی مجوز بازاریابی در انگلستان ، کانادا و بحرین دریافت کرده است. و بیشتر واکسن ها در مراحل نهایی تولید هستند.

اما ماه ها ، نظرسنجی ها نشان داده است که بسیاری از آمریکا در مورد واکسن Covid-19 خود تردید دارند.

رئیس جمهور دونالد ترامپ تلاش کرده است تا اعتبار تولید سریع و موثر واکسن را ارج بگذارد. و این در حال فشار بر مسئولان بهداشت عمومی است که واکسن را برای استفاده گسترده تأیید کنند. به عنوان مثال ، قبل از اعلامیه FDA در روز جمعه ، ترامپ در توییتر خود نوشت استفان هان ، کمیساریای FDA باید “اکنون واکسن ها را از بند (sic) خارج کند” و “بازی را متوقف کرده و زندگی را نجات دهد”.

کالینز در پاسخ به این س ifال که آیا چنین لفاظی هایی باعث ایجاد احساس عمومی در مورد واکسن شده است ، گفت: “من فکر می کنم این بخشی از شک و تردید است ، همراه با بسیاری از موارد دیگر که منعکس کننده قطبی وحشتناک ما در این کشور با توجه به همه موارد است.”

“تعداد کمی واکسن وجود دارد که تاکنون تحت این سطح کنترل قرار گرفته باشد. کالینز گفت: “اگر می خواهید به واقعیت ها نگاه کنید ، فکر می کنم باید بسیار آرام باشید.”

“همه سر و صدا و بله ، همه بدبینی های ناشی از تداخل بالقوه از یک منبع یا منبع دیگر را کنار بگذارید. این نتیجه را تعیین نکرد ، بلکه بر اساس تصمیم گیری علمی بود. “

با ارسال واکسن به مملکت برای تلقیحات اولیه ، موارد Covid-19 ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در ایالات متحده همچنان افزایش می یابد.

بر اساس پروژه ردیابی Covid ، در حال حاضر بیش از 108،000 نفر در بیمارستان های ایالات متحده با Covid-19 زندگی می کنند ، زیرا تعداد فعلی بستری ها در طی هفت روز گذشته همچنان افزایش می یابد.

روز شنبه بیش از 210،000 مورد جدید در آمریکا رخ داده است ، با سه ایالت (دلاور ، کارولینای جنوبی و ویرجینیای غربی) ثبت جدید یک روزه ایجاد کرده است. طبق تحلیلی که توسط NBC News انجام شد ، روز شنبه 2،376 مورد مرگ به دلیل ویروس رخ داده است که آلاسکا و ماساچوست رکورد مرگ روزانه را ثبت می کنند.

در شرایط وخیم شدن فون کالینز ، وی گفت که واکسیناسیون گسترده بسیار مهم خواهد بود.

وی گفت: “اینکه مردم تمایل به شرکت در این طرح ایمن سازی دارند ، به مردم آمریکا بستگی زیادی خواهد داشت.”

“متخصصان می گویند ما قبل از از بین رفتن ویروس به 70-80 درصد آمریکایی ها ایمن سازی می کنیم. و ما فکر می کنیم تقریباً برای هر 330 میلیون آمریکایی علاقه مند به این واکسن می توانیم به ماه ژوئن برسیم. اما اگر فقط نیمی از آنها این کار را انجام دهند ، می تواند ادامه داشته باشد و ادامه یابد. “

و وی خاطرنشان کرد که اگرچه واضح است که این واکسن از افراد در برابر عفونت Covid-19 محافظت می کند ، دانشمندان هنوز به چند ماه دیگر نیاز دارند تا بفهمند آیا فرد واکسینه شده هنوز می تواند عفونت را به دیگران منتقل کند یا خیر. بدون اینکه بدانند آن را دارند.

به همین دلیل کالینز گفت که ماسک ها باید ماه های آینده بخشی اساسی از زندگی آمریکایی ها باشند.

وی گفت: “ماسكها هنوز بخشی از زندگی ما خواهند بود ، ما باید این را بپذیریم و عقب نمانیم یا محافظان خود را بیرون نیاوریم.”

وی افزود: “ما باید كاملاً كارهایی را كه آمریكایی ها می توانند برای نجات جان انسان ها انجام دهند ، دو برابر كنیم و به زندگی از دست رفته و فاجعه ای كه در آنجا وجود دارد نگاه كنیم. اگر فرصتی داریم که چند ماه آینده را که ممکن است بسیار تاریک باشد ، کمی بهتر کنیم ، چرا این کار را نمی کنیم؟ “
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes