[ad_1]

واشنگتن – مدافعان مهاجران و کودکان ، از جمله پزشکان و کارشناسان بهداشت روان ، فشارها را بر دولت آینده بایدن افزایش می دهند تا به طرحی متعهد شوند که به والدین مهاجر اجازه می دهد تا توسط دولت ترامپ از فرزندان خود جدا شوند. در ایالات متحده برای اتحاد دوباره.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن گفته است که او یک گروه ویژه برای یافتن و پیوند مجدد خانواده های جدا شده تشکیل خواهد داد ، اما تیم انتقال وی هنوز برنامه های دقیق را فاش نکرده است.

دولت ترامپ بیش از 3000 خانواده مهاجر را به عنوان بخشی از “سیاست تحمل صفر” 2018 و یک برنامه آزمایشی 2017 جدا کرده است. پرونده های اخیر وکلای آزمایشی در جستجوی خانواده های جدا شده نشان داده است که والدین 628 کودک ، که تحت سیاست های اداری ترامپ در سال های 2017 و 2018 تقسیم شده است ، هنوز کشف نشده است. و وكلا تخمین می زنند كه دو سوم آنها اخراج شده اند.

وكلا و وكلاي آنها مي گويند والدين بدون تضمين اينكه آنها قادر به بازگشت به آمريكا و حق پناهندگي به آنها هستند ، مجبور خواهند شد كه فرزندان خود را به محيط بالقوه خطرناك برگردانند يا با يك جدايي نامحدود روبرو شوند. پزشکان و دانشمندان

در پستی که روز سه شنبه در لس آنجلس تایمز منتشر شد ، سه متخصص مغز و اعصاب بالینی در دانشگاه ییل که اثرات ضربه را در مراحل اولیه رشد مغز و سلامت روان بررسی می کنند ، می گویند که جزئیات طرح بایدن “در بهترین حالت” باقی مانده است. مورد نامشخص است “.

آنها نوشتند: “جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب هنوز متعهد نشده است كه اجازه دهد این گردهمایی – پس از یافتن پدر و مادر – در ایالات متحده برگزار شود یا به طور انتقادی ، به خانواده های جمع شده در اینجا پناهندگی اعطا كند.”

یکی از متخصصان مغز و اعصاب ، دیلن جی ، به NBC News گفت: “این باید بلافاصله اتفاق بیفتد. چند ماه انتظار در زندگی کودک بسیار طولانی است.”

جی گفت: “این بر اساس پلاستیک عصبی است که در اوایل زندگی تشدید می شود. این باعث می شود کودکان به ویژه در برابر ضربه های دوران کودکی آسیب پذیر شوند.” “تجربه جدایی اجباری از یک مراقب می تواند عواقب طولانی مدت داشته باشد و کودکان باید در اسرع وقت با مراقبان خود جمع شوند تا از بهترین فرصت ممکن برای سلامتی برخوردار شوند.”

همچنین روز سه شنبه ، در آنچه اولین سخنرانی مهم معاون رئیس جمهور منتخب كاملا هریس در مورد مهاجرت پس از انتخابات اعلام شد ، هریس جزئیات خاصی در مورد نحوه برخورد با خانواده های جدا شده ارائه نداد.

“چهار سال گذشته دلخراش و دشوار بوده است. کودکان از خانواده های خود جدا شده اند. کسانی که از آزار و اذیت فرار می کنند حتی از فرصت درخواست پناهندگی محروم شده اند. حملات و سو ab استفاده ها ، “هریس در اظهارات از پیش ضبط شده در کنفرانس ملی ادغام مهاجران گفت. “من و رئیس جمهور منتخب بایدن برای اصلاح اشتباهات چهار سال گذشته تلاش خواهیم کرد و میراث آمریكا را به عنوان یك ملت مهاجر ارج می نهیم و ارتقا می دهیم.”

ند پرایس ، سخنگوی تیم انتقال بایدن ، در پاسخ به این س ifال که آیا دولت جدید متعهد به پیوستن مجدد خانواده های جدا شده در ایالات متحده به ایالات متحده است ، گفت: “جو بایدن یک گروه کاری را برای کار برای اتحاد فرزندان و والدین اعلام خواهد کرد که دولت ترامپ در مرز جدا شده و برای بازگرداندن روند مناسب برای فراهم کردن فرصت قابل توجه برای پناهندگی در ایالات متحده به خانواده ها تلاش خواهد کرد. “

لی Gellart ، معاون مدیر پروژه حقوق مهاجر ACLU و وکیل مدافع در پرونده فدرال برای نظارت بر پیوستن خانواده ، به راشل مادو از MSNBC گفت که دولت جدید باید حمایت ویژه ای از خانواده های جدا شده ایجاد کند.

“ما واقعاً به یک دولت بایدن نیاز داریم که نه تنها به ما در یافتن خانواده کمک می کند ، بلکه کارهای دیگری نیز انجام می دهد. به والدین اجازه دهید تا برای پیوستن به فرزندان خود به ایالات متحده برگردند و این خانواده ها نوعی وضعیت دائمی دارند ، با توجه به آنچه ما پشت سر گذاشتیم و صندوقی برای کمک به آنها ایجاد کردیم. “

ماریلنا هینکاپی ، مدیر اجرایی مرکز ملی حقوق مهاجرت ، به NBC News گفت که دولت بایدن “تعهد واضحی برای برداشتن خسارت از دولت ترامپ” داده است.

“اما بسیار مهم است که آنها نه تنها این سیاست ها را لغو می کنند ، بلکه اطمینان حاصل کنند که آنها دوباره متحد شده و افراد اخراج شده برگردانده می شوند. بنابراین آنها دوباره متحد می شوند و کودکان مراقبت های بهداشت روان مورد نیاز خود را دریافت می کنند ، و این افراد از نظر قانونی مشاوره لازم برای پیمایش در سیستم پناهندگی و داشتن یک روز عادلانه در دادگاه ، “هینکاپی گفت.

آکادمی اطفال آمریکا نیز لیستی از توصیه ها برای انتقال بایدن را منتشر کرده است که شامل یک طرح جمع آوری و خدمات بهداشت روان برای خانواده های جدا شده است.

“خانواده هایی که قبلا از هم جدا شده اند باید مجدداً متحد شوند و به اطلاعات مربوط به آسیب های روانی و بهداشت روان دسترسی داشته باشند. دولت باید تلاش کند همه کودکان جدا شده را با والدین خود متحد کند. همه فرزندان و والدین که از هم جدا شده اند ، آنها باید سریعاً و در آینده خدمات بهداشت روان را دریافت كنند ، و هیچ هزینه ای برای آنها نخواهد داشت. ”

پزشکان مک کی ، مدیر اجرایی حقوق بشر ، گفت: “خانواده ها باید در ایالات متحده متحد شوند و به آنها حقوقی قانونی اعطا شود.”

مک کی ، که همچنین خواستار عذرخواهی رسمی “و” تصدیق اشتباه عمل توسط دولت ایالات متحده. “

وندی یانگ ، رئیس كودكانی كه نیاز به دفاع دارند ، یكی از اعضای كمیته راهبری برای پیوند مجدد خانواده های جدا شده با یك دادخواست فدرال ، اظهار داشت كه او امیدوار است كه بایدن تلاش هایی را كه برای یافتن و اتحاد مجدد خانواده ها از قبل وجود دارد ، ادامه دهد.

اما یانگ به دولت ورودی گفت: “من قرار نیست در مورد آنها قضاوت کنم که هنوز جزئیات خاص را نشنیده اند.”

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir