[ad_1]

با سه زندانی فدرال دیگر که ماه آینده اعدام می شوند – چند روز قبل از روی کار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب – بیش از 40 عضو کنگره و اعضای منتخب از او می خواهند تا دستورالعمل پایان دادن به مجازات اعدام فدرال را برای اولین بار امضا کند روز در دفتر.

“با برداشتن قلم ، می توانید جلوی همه اعدام های فدرال را بگیرید ، وکلای ایالات متحده را از مجازات اعدام منع کنید ، حکم اعدام FCC Terre Haute را برچینید و خواستار تلافی جویی در برابر افرادی می شوید که در حال حاضر به اعدام محکوم شده اند.” ده ها حزب دموکرات به رهبری نماینده آیانا پریسلی در ماساچوست روز سه شنبه با استناد به اصلاح و تربیت فدرال در ترهوت ، ایندیانا ، جایی که در آن اعدام این سه زندانی برنامه ریزی شده است ، به بایدن نامه نوشتند.

آنها گفتند: “هر یک از این عناصر برای جلوگیری از خسارات بیشتر و از دست دادن بیشتر زندگی بسیار مهم است.”

بایدن در حمایت از توقف مجازات اعدام فدرال فعالیت کرد ، در عوض از مجازات های ابد بدون آزادی مشروط و مشروط حمایت کرد.

قانون گذاران دموکرات نوشتند که آنها معتقدند مجازات اعدام “ناعادلانه ، نژادپرستانه و ناقص” است و تفاوت های روشنی در اجرای آن وجود دارد: در حالی که سیاه پوستان 13٪ از جمعیت کشور را تشکیل می دهند ، آنها 42٪ زندانیان را تشکیل می دهند. طبق NAACP ، از مجازات اعدام و 35 درصد از اعدام شدگان.

سال گذشته ، پس از آنکه ویلیام بار ، دادستان کل کشور ، به وزارت دادگستری دستور داد تا مجازات اعدام را پس از نزدیک به دو دهه بازداشت دولت های قبلی ، به سیستم دادگستری بازگرداند ، قانونی را برای منع مجازات اعدام وضع کرد. بار گفت که هدف از اجرای این اعدامها اجرای عدالت برای قربانیان و بازماندگان بود و کسانی که قصد داشتند از بین بروند از “بدترین جنایتکاران” بودند.

ده زندانی فدرال از ماه ژوئیه اعدام شده اند. به گفته منتقدان ، اجرای احکام اعدام در طی بیماری همه گیر ویروس کرونا خطرناک است ، به ویژه هنگامی که به زندانیان ، خانواده ها و نمایندگان قانونی آنها و همچنین تیم های متخصص اعدام فدرال برای سفر به زندان Terre Haute احتیاج دارد.

در میان اعدام شدگان امسال تنها سرخپوستان در حکم اعدام فدرال و جوانترین زندانی بر اساس سن جرم بودند که نزدیک به هفت دهه توسط دولت فدرال کشته شده بود. در میان کسانی که برای اعدام ماه آینده برنامه ریزی شده است ، اولین زنی است که تقریباً طی هفت دهه توسط دولت فدرال کشته شده است.

داده های جمع آوری شده توسط مرکز اطلاع رسانی مجازات اعدام غیرحزبی نشان می دهد که علی رغم بازگشت مجازات اعدام فدرال در سال جاری ، در مجموع 17 نفر در سال جاری بین سطح فدرال و ایالت اعدام شده اند که کمتر از هر زمان دیگری در 37 سال گذشته است. کارشناسان می گویند این امر تا حدی به دلیل توقف اعدام در کشورها به دلیل بیماری همه گیر و همچنین حذف یا کاهش کلی مجازات اعدام در میان ایالات است.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد