[ad_1]

واشنگتن – ترقی خواهان فشار عمومی بر رئیس جمهور منتخب جو بایدن را برای انتصاب ترقی خواهان به سمت های مهم در دولت جدید خود و منع مدیران شرکت ها ، لابی گران و مشاوران افزایش می دهند.

ائتلافی از گروه های لیبرال آنلاین روز جمعه کارزاری را برای هدایت تماس ها ، ایمیل ها و توییت ها به مقامات گذار و سناتورهای بایدن آغاز کردند و خواستار “اجازه ندادن افراد داخلی به دولت شما”. در رابطه با این تلاش ها ، كه روز جمعه نیز آغاز شد ، وی از حامیان خواست كه طوماری را امضا كنند كه خواستار بایدن است تا مترقیان را در كابینه خود قرار دهد ، حتی اگر این به معنای استفاده از جلسات استراحت برای غلبه بر مخالفت با سازمان های غیر دولتی باشد.

این یک تاکتیک رایج است ، اما از یک گروه گروه لیبرال کمتر علیه دموکراتها استفاده می شود ، خصوصاً گروهی که تازه به مقام ریاست جمهوری رسیده است.

دیوید سیگال ، یکی از بنیانگذاران گروه مترقی Demand Progress ، گفت: “میلیون ها نفر برای این دو تلاش نامه های الکترونیکی دریافت می كنند و آنها را ترغیب می كنند كه اقدامی انجام دهند. ما انتظار داریم صدها هزار نفر از آنها این كار را انجام دهند.” “و دفاتر سنا و اعضای تیم انتقال می توانند زمین را در تقابل با سطح انگیزه های شرکت انتظار داشته باشند.”

Demand Progress ، همراه با گروه های دیگر ، وب سایت جدیدی به نام NoCorporateCabinet.com راه اندازی کرده است که “برخی از بیشترین نگرانی های داخلی را که سعی در ورود به دولت بایدن دارند” نامگذاری و افشا می کند که شامل مقامات و متحدان سابق اوباما است. بایدن که در گذشته به عنوان لابی گر کار کرده یا از سیاست هایی حمایت کرده است که از نظر آنها حزب دموکرات مدرن است.

در همین حال ، تلاش های دادخواست توسط دیلی کوس ، وبلاگی که به جمع آوری میلیون ها نفر برای نامزدهای دموکرات دوران ترامپ کمک کرده است ، همراه با اتاق فکر Data for Progress ، کمیته تغییر تدریجی و حدود دوازده گروه دیگر هدایت می شود.

کارولین اسکریپاچ ، مدیر ارتباطات Daily Kos گفت: “ما چهار سال گذشته را تماشا کرده ایم که دولت ترامپ بارها و بارها منافع مشاغل بزرگ و لابی گران شرکت ها را در رفاه مردم عادی قرار داده و باعث رنج ناگفته ای شده است – به ویژه در طول بیماری همه گیر COVID-19.” . “به همین دلیل ضروری است که دولت بایدن کابینه ای تعیین کند تا منافع مردم آمریکا را بالاتر از برنامه های شرکتی قرار دهد.”

در سال 2008 ، جنبش مترقی پس از کمک به باراک اوباما ، تا حد زیادی از حرکت خارج شد. آنها به خاطر وحدت حزب ، نگرانی های خود را نادیده می گیرند زیرا وی پیشنهادات خود را برای کابینه خود منتقل می کند و برخی دیگر را که به نظر او غیرقابل قبول است استخدام می کند.

و آنها بر این باورند که انتخاب کارمندان در قوه مجریه برای برنامه سیاسی آنها بسیار مهم است.

جف هاوزر ، بنیانگذار پروژه درب های گردان ، گفت: “حتی اگر دموکرات ها سنا را با دقت بیشتری مورد توجه قرار دهند ، اختیارات اجرایی یکی از قدرتمندترین راه ها برای بهبود قابل توجه زندگی آمریکایی ها خواهد بود.” “اگر امیدوار باشد که این کار را انجام دهد ، نمی تواند تسلیم شرکت های آمریکایی شود.”

روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری پیش از کمیته ملی دموکرات ، قانونگذاران مترقی گفتند که فعالان متحدانی برای مقابله با رئیس جمهور جدید خواهند داشت.

الكساندیا اوكاسیو-كورتس ، DN.Y ، از گروهی از فعالان جوان اقلیم از جنبش طلوع آفتاب ، گفت: “ما با دولت بایدن كار كرده ایم تا برنامه آب و هوایی 2 تریلیون دلاری ارائه دهیم.” “

وی ادامه داد: “ما سازماندهی و تقاضا خواهیم کرد که این دولت – که به نظر من شایسته ، مهربان و صادق است – به قول خود عمل کند”. “او به وعده خود به جوانان وفا می کند. او به وعده خود به جنبش زندگی سیاهپوشان وفا می کند. او به قول خود به طبقه کارگر در ایالات متحده عمل می کند.”

ایستاده در کنار تابلویی با عنوان “بایدن: شجاع باشید” ، قانونگذاران شامل چهار عضو تیم پشتیبانی شده توسط “تقویت کننده ها” بودند ، از جمله کوری بوش ، دی ام ، جامعال بومن ، DN.Y و موندایر جونز. ، DN.Y. هر سه نماینده جدید جوان و سیاه پوست هستند.

این گروه همچنین شامل سناتور 74 ساله ماساچوست ، اد مارکی ، ماساچوست ، بود که پس از ضرب و شتم یکی از اعضای خانواده کندی در چالش اصلی امسال با یک پیام قوی مترقی ، به محبوب غیر منتظره چپ های جوان تبدیل شد.

مارکی گفت: “جوانان بالا رفته اند و جوانان با تعداد بی سابقه ای رای آورده اند و مشکل شماره یک آنها بحران آب و هوا بوده است.” “ما فقط اینجا هستیم تا بگوییم می خواهیم و از جو بایدن می خواهیم شجاع باشد ، بزرگ باشد ، شجاع باشد.”

آنها از بایدن خواستند تا موقعیت جدیدی در سطح بالا ، مانند مشاور امنیت ملی ، در كاخ سفید ایجاد كند تا پاسخ دولت به تغییر اوضاع و انتقال به یك اقتصاد سبزتر را هماهنگ كند.

گروه های دیگر ، مانند انستیتوی تغییر مترقی ، شاخه ای از کمیته تغییر مترقی وابسته به الیزابت وارن ، لیست های صدها نامزد را برای سمت های مختلف دولتی تهیه کرده اند.

تیم انتقالی بایدن همچنان به گفتگو با فعالان و متخصصان مترقی ادامه می دهد و چندین نقش مشورتی را نیز بر عهده گرفته است ، حتی با افزایش فشار در فشار جنبش ، و این باعث می شود گاهی اوقات اقدام متعادل کننده ای برای چپ صورت گیرد ، زیرا آنها تلاش می کنند تا بایدن را از مدار دور کنند. به او.

رو هانا ، کالیفرنیا ، رئیس سابق مبارزات انتخاباتی برنی سندرز ، در پیاده رو روبروی DNC ، گفت: “این نوعی اعتراض نیست.” “پشتیبانی عمومی ایجاد می کند.”

برخی از تیم انتقالی بایدن از آنچه آنها را یک شوخی می دانند ناامید شده اند ، خاطرنشان می کنند که ترقی خواهان در میز خود جایگاهی دارند و هیچ جناحی به طور مداوم هر آنچه را که می خواهند بدست نخواهد آورد. آنها هشدار می دهند که با فعال کردن فعالان می توان تلاش ها را معکوس کرد.

چپ ها از برخی از انتصاباتی که بایدن تاکنون انجام داده است استقبال می کنند ، مانند رئیس دفتر کاخ سفید ، رون کلاین ، اما آنها انتخاب سدریک ریچموند ، دی سی ، به عنوان رئیس دفتر نامزدی عمومی کاخ سفید را رد کرده اند. که او بیش از حد با شرکتهای انرژی که حضور زیادی در منطقه وی دارند ، نرم بود.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد