[ad_1]

مبارزات انتخاباتی ترامپ دادخواست شمارش نسبی در ویسکانسین را ارائه داد ، جایی که رئیس جمهور دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، برنده آشکار ایالت ، را با بیش از 20 هزار رای دنبال کرد.

این مبارزات 3 میلیون دلار به کمیسیون انتخابات ویسکانسین برای پیشنهاد طولانی مدت برای لغو نتایج ایالت ارسال کرد. این کمپین در بیانیه ای اعلام کرد که خواهان سرشماری در شهرستانهای میلواکی و دان است که بیشتر مناطق دموکراتیک هستند که بایدن با اختلاف زیاد ترامپ را شکست داد. بایدن بیش از 75 درصد آرا را در دانمارکی ها و بیش از 69 درصد آرا را در میلواکی به دست آورد.

کمپین در بیانیه ای اعلام کرد: “این دو شهرستان به این دلیل انتخاب شده اند که محل بدترین بی نظمی ها هستند” و ادعا کرد که این مناطق مناطقی هستند که “برگه های غیبت غیرقانونی تغییر داده شده ، برگه های غیبت غیرقانونی صادر شده و مشاوره غیرقانونی مقامات دولتی که اجازه دور زدن قوانین شناسایی رأی دهندگان در ویسکانسین را می دهد. “

مقام ارشد انتخابات کشور و مقامات محلی گفتند که گزارشی مبنی بر مشکلات گسترده یا اقدامات خلاف گزارش نشده است.

کمپین بایدن توسعه را رد کرد.

نیت ایوانز ، مدیر بخش گفت: “مقامات انتخابات در شرایط بی سابقه بسیار سخت کار کرده اند تا همه آرا سریع و دقیق شمارش شوند و بازشماری مجدد درخواست شده و پرداخت شده توسط ستاد انتخاباتی ترامپ بار دیگر پیروزی جو بایدن را تأیید خواهد کرد.” ارتباطات در کارزار ویسکانسین.

مبارزات انتخاباتی ترامپ ، که درخواست کمک های مردمی را می کرد ، باید تا پایان روز کاری چهارشنبه درخواست می شد. سرشماری باید قبل از مهلت صدور گواهینامه ایالتی 1 دسامبر به پایان برسد. درخواست برای بازشماری و به چالش کشیدن دادگاه های انتخاباتی شامل انصراف از ادعا می شود که 60 درصد پول برای پرداخت بدهی های انتخابات عمومی صرف خواهد شد و پول پس از از آنجا که این بدهی ها پرداخت می شود یا مردم از آنچه می توانند در انتخاب مجدد ترامپ کمک کنند ، نهایت استفاده را کرده اند. 40 درصد باقیمانده به کمیته ملی جمهوریخواهان تعلق می گیرد.

یک سرشماری کامل در سراسر کشور 7.9 میلیون دلار هزینه دارد ، با احتساب هزینه اقدامات احتیاطی اضافی ناشی از بیماری ویروس کرونا.

جیل استین ، نامزد حزب سبز پس از پیروزی ترامپ در ایالت با نزدیک به 23000 رأی ، خواستار سرشماری ایالتی در انتخابات 2016 شد. ترامپ ، رئیس جمهور منتخب ، با تمسخر تلاش های خود ، اقدام استین را “کلاهبرداری” خواند که برای “پر کردن خزانه خود از پول که بیشتر او هرگز برای این حساب های مضحک هزینه نخواهد کرد” طراحی شده است.

ترامپ در آن زمان گفت: “باید به نتایج این انتخابات احترام گذاشته شود ، به چالش کشیده نشود و مورد سوused استفاده قرار نگیرد ، این دقیقاً همان کاری است که جیل استاین انجام می دهد.” پسر رئیس جمهور اریک در توییتر خود نوشت که کمپین استیون 3.5 میلیون دلاری می تواند حداقل 5000 کودک را نجات دهد. “

شمارش معکوس با کسب بیش از 100 رای ترامپ به پایان رسید.

طبق قوانین ویسکانسین ، یک فارغ التحصیل رتبه دوم در صورت از دست دادن کمتر از 1٪ آرا ، حق طرح دادخواست شمارش را دارد ، اما کمپین باید هزینه های آن را پرداخت کند.

مقامات انتخابات ایالتی اواخر صبح چهارشنبه گفتند که “از مبارزات انتخاباتی 3 میلیون دلاری ترامپ یک انتقال بانکی دریافت کرده اند” و دادخواست مبارزات انتخاباتی کمی بعد به صورت دستی تحویل داده شد. میگان ولف ، رئیس انتخابات ، در بیانیه ای گفت: “ما می فهمیم كه چشم جهانیان طی چند هفته آینده به این شهرستانها در ویسكانسین خواهد بود.”

برنامه NBC News را برای اخبار و سیاست های فعلی بارگیری کنید

برایان روتگری ، سخنگوی شهرستان میلواکی گفت که آنها “برای آمادگی سرشماری بسیار آماده شده اند”. مقامات منطقه ای با مقامات شهرداری در تماس هستند ، فضای زیادی را برای اطمینان از فاصله اجتماعی اختصاص داده اند و برنامه دارند. در صورت ارائه دستور سرشماری رسمی توسط کمیسیون انتخابات ایالتی ، طبق برنامه ریزی شده ، روز جمعه شمارش آغاز می شود.

مقامات تخمین می زنند که برخی از شهرداریها ظرف یک روز سرشماری را به پایان می رسانند ، در حالی که میلواکی ، بزرگترین شهر ایالت ، باید ظرف شش روز این سرشماری را به پایان برساند.

جورج کریستنسون ، مسئول شهرستان میلواکی به خبرنگاران گفت که او معتقد است شهرستانهای میلواکی و دان توسط این کمپین انتخاب شده اند زیرا “دژهای دموکرات ها هستند و میلواکی شهری است با اقلیت اقلیت” ، نه به دلیل وجود بی نظمی های بیشتر ، همانطور که کمپین ادعا می کند. ترامپ. وی تلاش های ترامپ را “فقط شکل دیگری از سرکوب رای دهندگان” خواند.

ترامپ بارها ادعای تقلب و بی نظمی در انتخابات ویسکانسین را بدون دلیل و شواهد کرده است. دادخواست فدرال علیه کارزار انتخاباتی ترامپ روز دوشنبه پس گرفته شد.

اسکات مک دانل ، افسر شهرستان دان در مصاحبه با کریستنسون در MSNBC به ایمن موهیلدین گفت که میزان اطلاعات نادرست از کاخ سفید “بسیار ناامید کننده است”.

وی گفت: “من و جورج یک سال و نیم یا بیشتر آموزش دیدیم تا این نوع اطلاعات غلط از کرملین به وجود بیاید. شما می دانید ، این همان چیزی بود که ما می خواستیم بفهمیم چگونه می خواهیم این اطلاعات غلط و نرمی را نرم کنیم.” “ما هرگز تصور نمی کردیم که این امر ناشی از خود ما ، از ایالات متحده باشد.”

از بامداد چهارشنبه ، بایدن با 49.5 درصد به 48.8 درصد ، یا 1.630.716 رأی در برابر 1.610.151 رأی ، ترامپ را رهبری می کرد.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد