لوفلر و وارنوک در بحث سنا در جورجیا روبرو می شوند


آتلانا – نامزدهای یکی از دو کرسی مجلس سنای آمریکا که هنوز به نخ آویزان هستند ، با بحثی روبرو خواهند شد که علاقه فراوانی به آن سوی جورجیا ایجاد می کند.

این بدان دلیل است که کرسی – که اکنون توسط کلی لوفلر جمهوری خواه فعلی اشغال شده و توسط رافائل وارنوک دموکرات مورد مناقشه است – یکی از دو کرسی است که کنترل سنا را به جمهوری خواهان و یا دموکرات ها تحمیل خواهد کرد. لوفلر و وارنوک روز یکشنبه در یک مناظره با حمایت باشگاه مطبوعاتی آتلانتا روبرو می شوند. گرچه وارنوک به دنبال بحث بیشتر است ، اما هنوز هیچ مناظره ای برنامه ریزی نشده است ، به این معنی که این ممکن است تنها بحث اصلی بین دو نامزد باشد.

صندلی دیگر مجلس سنا ، که هنوز مشخص نشده است ، بین جمهوری دموید پردو جمهوری خواه گرجستان است که پس از دو بار رقابت دو نفر قبل از انتخابات عمومی ، از ملاقات با نامزد دموکرات جان اوسوف در بحث های اضافی خودداری کرد. اسوف روز یکشنبه یک سکوی انفرادی دریافت می کند تا پرونده خود را مطرح کند.

سناتور کلی لوفلر ، R-Ga ، در هنگام تجمع با رئیس جمهور دونالد ترامپ در حمایت از نامزدهای مجلس سنا در والدوستا ، گالابام ، در 5 دسامبر 2020 صحبت کرد.اندرو کابالیرو-رینولدز / خبرگزاری فرانسه – گتی ایماژ

دور دوم مشخص خواهد کرد که کدام حزب سنای ایالات متحده را کنترل می کند ، باعث ایجاد پول گسترده ای می شود و تلاش برای جلب رای مجدد گرجی ها در 5 ژانویه یا قبل از آن. رأی دهندگان در این ایالت در ماه نوامبر اکثریت آراots را برای جو بایدن دموکرات به صندوق انداختند ، اما در حالی که اوسوف بایدن را ترک کرد ، پردو از رئیس جمهور دونالد ترامپ پیشی گرفت.

در حال حاضر جمهوری خواهان در مجلس سنا 50-48 برتری دارند ، اما اگر دموکرات ها در هر دو مسابقه پیروز شوند ، معاون رئیس جمهور کمالا هریس رأی را در دولت جدید جو بایدن می دهد و به دموکرات ها کنترل می دهد. جمهوری خواهان حتی اگر تنها در یکی از دو مسابقه پیروز شوند اکثریت فعلی خود را حفظ خواهند کرد.

طبق قانون گرجستان هر دو مسابقه به مرحله دوم نیاز دارند زیرا هیچ نامزدی در ماه نوامبر به 50 درصد نرسید. پردو نتوانست اوسوف را شکست دهد زیرا کاندیدای لیبرتاریان سهم کمی از آرا را به دست آورد ، در حالی که وارنوک لوفلر را به یک میدان 20 امتیازی هدایت کرد که هیچ نامزدی به 50٪ نزدیک نمی شد.

جمهوری خواهان به عنوان سوسیالیست ها و رادیکال ها به مخالفان دموکراتیک خود حمله می کنند و می گویند کنترل کنترل حزب عواقب غیرقابل قبولی دارد. دموکرات ها به بورس سهام پردو و لوفلر حمله می کنند و می گویند این ثابت می کند که این دو فرد ثروتمندی هستند که بیش از افرادی که از بیماری همه گیر COVID-19 رنج می برند به کتابهای جیبی خود اهمیت می دهند.

لوفلر و پوردو در والدوستا روز شنبه با ترامپ ، که برای حمایت از نامزدها به این ایالت آمده بود ، دیدار کردند ، علی رغم س questionsالات مداوم در مورد اینکه آیا حملات اثبات نشده ترامپ به انتخابات ریاست جمهوری گرجستان ، برخی از طرفداران جمهوری خواه وی را مجبور به ترک دور دوم انتخابات می کند.

لوفلر و پردو روز جمعه با مایک پنس معاون رئیس جمهور در ساوانا دیدار کردند.

وارنوک و اوسوف روز جمعه با باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین یک تجمع مجازی برگزار کردند.


منبع: green-chapter.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*