لوفلر از گفتن اینکه آیا ترامپ شکست خورده است امتناع می ورزد ، و درمورد برنامه های روزمره خود با وارنوک به جدال می پردازد


ATLANA – سناتور کلی لوفر ، R-Ga ، بارها از پذیرفتن دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در مناظره یکشنبه شب علیه رافائل وارنوک ، نامزد دموکرات خود ، در انتخابات ماه گذشته باخت.

به عنوان بخشی از یک ساعته فیس بوک که توسط رادیو عمومی جورجیا و باشگاه مطبوعاتی آتلانتا اداره می شود ، دو نامزد نیز در دستور کار خود قرار گرفتند ، به ویژه در مورد تسکین اضافی کوید ، ضبط و “دروغ” آنها ، هر یک ادعا می کنند که حریف برای آنها توزیع می شود.

در ابتدای بحث از لوفلر س askedال شد که آیا فکر می کند انتخابات در ایالتی که رئیس جمهور منتخب جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد “جعلی” است – اتهامی که ترامپ بدون مدرک مطرح کرد. وی پاسخ داد كه وجود مشكلات “كاملاً واضح” است و خواستار پایان سریع تحقیقات است. اما او بیش از این پیش نرفت.

وی مجدداً در پاسخ به این سال ، وی گفت كه این روند “هنوز در جریان است” و “ما همچنین باید اطمینان حاصل كنیم كه گرجی ها می دانند كه ما روندی م thatثر داریم”.

لوفلر در پاسخ به این س directlyال که آیا ترامپ ضرر کرده است ، گفت رئیس جمهور “حق استفاده از همه راه های قانونی موجود را دارد”.

از وی همچنین در مورد ضرب و شتم مکرر رئیس جمهور ، رئیس جمهوری جمهوری ، برایان کمپ ، که اواخر سال گذشته لوفلر را به کرسی خود در سنا منصوب کرد و به او وفادارتر است ، سال شد.

لوفلر گفت: “من از حمایت رئیس جمهور از من قدردانی می كنم و از حمایت استاندار از من قدردانی می كنم.” “هر دو می دانند چه چیزی در معرض خطر است.”

وی از حمله به كمپ خودداری كرد و گفت كه این پول با وزیر امور خارجه برد رافنسپرگر ، جمهوری خواه نیز متوقف شده است ، و وی خواستار استعفا شد. رافنسپرگر از یکپارچگی شماری و دفتر خود دفاع کرد.

لوفلر انتخاب خود را آخرین خط دفاعی در برابر دستور کار دموکراتیک توصیف کرد ، این س raisedال را مطرح کرد که آیا این بدان معناست که تصدیق می کند ترامپ از دست داده است؟

وی گفت: “اکثریت مجلس سنا در معرض خطر است.”

لوفلر روز شنبه با رئیس جمهور در راهپیمایی در والدوستا ظاهر شد ، جایی که بارها به صداقت انتخابات ماه گذشته حمله کرد. مقامات جمهوری خواه در جورجیا حمله ها را دفع کردند و گفتند این حملات خالی از لطف نیست. تلاش های ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج در چندین کشور تاکنون ناکافی بوده است.

پس از تأیید نتایج کالیفرنیا در روز جمعه ، ایالت های کافی – از جمله جورجیا – نتایج انتخابات خود را به طور رسمی اعلام کردند تا 270 رأی انتخاباتی لازم برای تصدی کاخ سفید به بایدن را بدهند. بایدن 306 رأی انتخاباتی را در برابر 232 رأی ترامپ در ماه گذشته به دست آورد.

بیشتر بحث ها مربوط به لوفلر بود و همان چند نکته درباره وارنوک را که در تبلیغات تجاری علیه او ظاهر شد ، تکرار کرد ، در حالی که وارنوک اوایل سال جاری اختلافات سهام بورس لوفلر را منتشر کرد.

بارها و بارها ، لوفلر در سخنرانی خود از وارنوک به عنوان “رافائل وارنوک رادیکال رادیکال” یاد می کند و اظهار نظرهایی را که در طول خطبه هایی که به عنوان بالاترین کشیش در کلیسای باپتیست Ebenezer انجام می داد ، در مورد پلیس ، عدالت کیفری و ارتش برجسته می کند. او ادعا می کند که وارنوک “پلیس را خنثی می کند” ، مالیات را برای طبقه کارگر گرجستان افزایش می دهد و “او هر روز برای رویای آمریکایی می جنگد”.

وارنوک عملکرد لوفلر را به چالش کشید و گفت که او متحد اجرای قانون خواهد بود و لوفلر ، ثروتمندترین عضو کنگره ، فقط میلیون ها دلار برای حمله به او هزینه کرد ، زیرا نمی توانست پرونده ای برای خود بسازد. وی بعداً گفت كه لوفلر در واقع رأی داده است ، كه در واقع كاهش برخی از بودجه های پلیس بوده است.

وی گفت: “او منصوب شد ، مردم جورجیا ناامید شدند.”

وارنوک با استناد به معاملات سهام انجام شده در ابتدای بیماری همه گیر Covid-19 ، لوفلر را به استفاده از “موقعیت خود به عنوان یک سناتور آمریکایی برای کسب میلیون ها نفر” متهم کرد. لوفلر گفت که وی در مورد هرگونه تخلف “کاملاً موجه” است.

این دو نفر برای کمک به ویروس کرونا می جنگیدند ، وارنوک گفت که سخاوتمندانه برای گرجی های روزمره کافی نبوده است.

در یک لحظه ، لوفلر از وارنوک خواست که سوسیالیسم و ​​مارکسیسم را محکوم کند ، به گفته وی معتقد است “به سیستم آزاد ما” اعتقاد دارد و کلیسای وی خدمات سواد مالی به کلیساها را ارائه می دهد ، نحوه راه اندازی تجارت و خرید خانه.

وارنوک گفت: “او محاسبه کرده است که پس از 10 ماه حضور در سنا ، هیچ دلیلی ندارد که چرا مردم در جورجیا باید او را در آنجا نگه دارند.”

لوفلر بعداً گفت كه “خوشبخت است كه ر dreamیای آمریكایی را زندگی می كند و من می خواهم كه گرجی ها زندگی خود را داشته باشند” و به وارنوك حمله كرد كه “او هرگز در زندگی خود شغلی ایجاد نكرده است.”

وارنوک از پرسیدن اینکه آیا دموکراتها ماه آینده هر دو کرسی در سنای جورجیا را بدست آوردند ، از پرسیدن اینکه آیا از گسترش دیوان عالی حمایت می کند ، اجتناب کرد و گفت که “او واقعاً روی این موضوع تمرکز ندارد”.

لوفلر در مورد نظرات قبلی خود در مورد Black Lives Matter و عکس العملی که باعث شد بازیکنان تیم WNBA در آن سهیم باشند ، Atlanta Dream ، گفت که جایی برای نژادپرستی در ایالات متحده وجود ندارد ، اما Black Lives Matter یک گروه ضد پلیس است. .

وی گفت: “هیچ استخوان نژادپرستی در بدن من وجود ندارد.”

اوایل روز یکشنبه ، جان اوسوف ، نامزد دموکرات ، که به دنبال کسب مقام دوم در سنای جورجیا است ، پس از سناتور دیوید پردو ، R-Ga ، در مناظره ای که توسط رادیو عمومی جورجیا و باشگاه مطبوعات آتلانتا برگزار شد ، با یک تریبون خالی روبرو شد. . ، از شرکت امتناع ورزید.

اوسف به پوردو سرزنش می کند که “عدم استکبار حیرت انگیز و احساس عدالت” را با عدم حضور در محل نشان می دهد ، و همچنین وی را بیشتر بخاطر معاملات سهام متعدد در دوران فعالیت خود در سنا و در مراحل اولیه همه گیری انتقاد می کند.

مدیرعامل کمپین پردو بن فرای پس از آن در بیانیه ای گفت که اوسوف “یک بحث علیه خودش را از دست داد”.

این دور دوم سنا ، برنامه ریزی شده برای 5 ژانویه ، کنترل سنا را تعیین می کند ، جایی که جمهوری خواهان در حال حاضر اکثریت 52 کرسی دارند. در صورت پیروزی هر دو دموکرات در رقابت های جورجیا ، دموکرات ها اتاق را کنترل می کنند و معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریس رأی می دهد که برای دستیابی به موفقیت مهم است.

این انتخابات نتیجه عدم کسب حداقل 50 درصد آرا در ماه نوامبر توسط هیچ نامزدی است. طبق قوانین گرجستان ، این منجر به این می شود که دو بهترین نامزد نهایی در مرحله دور دوم به جلو بروند.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes