كلی لوفلر ، سناتور جورجیا ، پس از نتیجه گیری بی نتیجه آزمایش Covid-19 ، قرنطینه شدكلی لوفلر ، سناتور جورجیا ، پس از دریافت نتایج بی نتیجه آزمایش Covid-19 ، پس از چندین فعالیت در اوایل این هفته ، قرنطینه شد ، مبارزات انتخاباتی وی روز شنبه اعلام شد.

این خبر یک روز پس از آن برگزار شد که لوفلر ، جمهوریخواهی که در دور دوم شرکت می کند و می تواند توازن قدرت را در کنگره تعیین کند ، جمعه در دو مبارزات انتخاباتی با مایک پنس معاون رئیس جمهور شرکت کرد.

در عکس های به اشتراک گذاشته شده در توییتر ، نه لوفلر و نه پنس نقاب به نظر نمی رسیدند.

طبق مبارزات انتخاباتی خود ، لوفلر صبح جمعه قبل از وقایع دو آزمایش سریع انجام داد. نتایج منفی به دست آمد. بعداً به او اطلاع دادند که آزمایش PCR وی ، استاندارد طلایی برای تشخیص ماده ژنتیکی خاص ویروس کرونا ، مثبت است.

استفان لاوسون ، سخنگوی ستاد انتخاباتی لوفلر گفت ، وی روز شنبه پس از مشاوره با مقامات پزشکی دوباره آزمایش شد و این نتیجه قانع کننده نیست. لاوسر افزود: لوفلر مجانب باقی مانده و تا زمانی که نتایج آزمایشات قانع کننده ای دریافت نکند در قرنطینه باقی خواهد ماند.

کشیش رافائل وارنوک ، مخالف دموکرات لوفلر ، در توئیتر خود اظهار امیدواری برای بهبودی سریع کرد.

وی گفت: “من دعا می كنم كه نتایج آزمایشات او منفی برگردد و او به زودی در مسیر مبارزات قرار گیرد.”

مسابقه از نزدیک تماشا شده بین وارنوک و لوفلر در 5 ژانویه تصمیم می گیرد ، زمانی که رای دهندگان در گرجستان سرنوشت هر دو کرسی سنا را تعیین می کنند.

لوفلر به سناتور دیوید پوردو ، یک جمهوری خواه پیوست ، که با جان اسف دور دوم برگزار می شود. لوفلر و پردو تجمعات مشترکی برگزار کردند و خود را به عنوان یک جبهه متحد معرفی کردند.

آلیشیا ویکتوریا لوزانو کمک کرد


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes