قانون مراقبت مقرون به صرفه نیازهای رفع شده با برچیدن در سال 2020 را برآورده کرد.


امسال ، دسترسی آمریکایی ها به مراقبت های بهداشتی بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است.

از ماه مارس ، بیش از 250،000 نفر آلوده به ویروس کرونا جان خود را از دست داده و میلیون ها نفر دیگر بیمه درمانی خود را در بحران اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر از دست داده اند.

در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، متعهد شدند که به این مسائل بهداشتی و اقتصادی بپردازند ، و بهترین راه را برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای آمریکایی ها تطبیق دهند. دلیل اصلی دو استدلال آنها همچنان قانون ده ساله است: قانون مراقبت های مقرون به صرفه – قانونی قابل توجه در زمینه مراقبت های بهداشتی ، که اهمیت ادامه آن را در این سال به خصوص دشوار نشان داده است.

ترامپ می خواست آن را برچیند ، به طور مداوم وعده یک طرح جایگزین را که هرگز عملی نشد ، و بایدن قول داد که قانون فعلی را به امید ارائه گزینه ای عمومی ارتقا دهد.

لسلی هلند ، مشاور ارشد سابق وزارت بهداشت و خدمات انسانی دولت اوباما گفت: “سلامتی مشکل میزهای آشپزخانه برای اکثر آمریکایی ها است ، هم به دلیل هزینه و هم به معنای گذراندن زندگی بدون پوشش.” .

هلندی ، بنیانگذار شرکت از مراقبت خود محافظت كنید ، یك گروه لیبرال كه در حمایت از قانون فعالیت می كند. “اما به دلایل صرفاً حزبی یا عقیدتی ، مردم در تلاشند آن را از بین ببرند.”

این تلاش ها خیلی مثمر ثمر نبود.

“شبکه ایمنی بزرگ در هنگام شیوع همه گیر”

با گذشت بیش از 10 سال از تصویب قانونی موسوم به اوباماکر ، قوانین قابل توجه مراقبت های بهداشتی حملات بی شماری را تحت ترامپ تجربه کرده است و به نظر می رسد عمیقا در سیستم مراقبت های بهداشتی کشور جای گرفته است. تأثیری که در این سال دشوار داشته است – چه در سیاست ، سیاست یا روی میز آشپزخانه – قابل بحث نیست.

اگرچه در حال حاضر دشوار است که بدانید دقیقاً چند نفر به دلیل بحران اقتصادی فعلی بدون بیمه درمانی مانده اند ، اما بین فوریه و ژوئن تقریباً 14.6 میلیون نفر – کارگران و افراد وابسته به آنها – تحت تأثیر از دست دادن شغل قرار گرفتند ، که همچنین منجر به در نتیجه پیش بینی صندوق جامعه ، به از دست دادن بیمه درمانی تحت حمایت کارکنان منجر شد.

در ایالت هایی که تحت گسترش Medicaid قرار گرفته اند ، قانون مراقبت مقرون به صرفه به تقویت برخی از این ضررها کمک کرده است ، به خصوص که بالون های گزینه بهداشت عمومی کم درآمد در سال جاری افزایش یافته است.

افراد دیگر از طریق برنامه های ارائه شده توسط ACA فرصت هایی پیدا کرده اند یا از همسر یا والدین ، ​​COBRA ، برنامه های کوتاه مدت سلامتی تحت پوشش قرار گرفته اند ، یا به راحتی بدون آنها ناپدید شده اند.

تعداد دقیق افرادی که در سال 2020 بیمه خود را از دست داده اند تا پایان سال آینده ناشناخته خواهد ماند. دفتر بودجه کنگره گزارشی را در ماه سپتامبر منتشر کرد و تعداد افرادی را که در سال 2019 بیمه نبودند – 30 میلیون نفر – بررسی کرد و گفت که به دلیل شیوع همه گیر ، تعداد آنها می تواند 1 میلیون نفر افزایش یابد.

آنها نتیجه گرفتند که اگر فرصت های ارائه شده توسط ACA و راه های گسترش قانون Medicaid نبود ، وضعیت می توانست بدتر باشد.

سینتیا کاکس ، نایب رئیس بنیاد خانواده قیصر و مدیر برنامه ACA خود گفت: “در بسیاری از کشورها مهم نبود که چقدر فقیر باشید و یا چقدر درآمد خود را از دست بدهید ، ممکن است شما صلاحیت دریافت Medicaid را نداشته باشید.” “بنابراین برنامه Medicaid یک شبکه ایمنی عالی در طی همه گیری و نابسامانی های اقتصادی آن و همه آنچه در نتیجه اتفاق افتاده است.”

به نظر می رسد که این قانون نسبتاً با دوام باقی بماند ، هرچند که در واقع وظیفه فردی خود را از دست می دهد ، که برای همه آمریکایی ها لازم بود در بیمه درمانی ثبت نام کنند یا با مجازات مالیاتی گران روبرو شوند. ترامپ از سال 2017 از لایحه مالیاتی استفاده می کند تا مجازات نقض اختیارات فردی را 0 دلار تعیین کند.

دیوان عالی کشور هنوز ممکن است سال آینده تصمیم بگیرد که بخشی یا کل قانون را لغو کند ، اما بسیاری معتقدند پس از شنیدن استدلال های شفاهی قضات در اوایل ماه جاری ، این بعید است.

به نظر می رسد ترامپ بدون تحقق قول خود در مورد “لغو و تعویض” – یا حتی به سادگی “لغو” – اوباماکار دفتر را ترک خواهد کرد.

بسیاری از کارشناسان می گویند که دلیل این که تجزیه و تحلیل این قانون غیرممکن یا بسیار دشوار است ، ریشه در قانون مراقبت های بهداشتی آمریکا دارد. به حدی که تصور چشم انداز مراقبت های بهداشتی برای محصولی از نظر مصرف کنندگان و بیمه ها دشوار خواهد بود.

کریس پوپ ، یکی از اعضای ارشد و متمرکز در ACA و اصلاح قانون ، گفت: “همه در مورد اوباماکر به گونه ای صحبت می کنند که گویی چیزی ، یک شی است و شما می توانید بخشی از اوباماکر را از دولت فدرال یا بودجه فدرال نشان دهید ، اما اینطور نیست. م Instituteسسه منهتن ، اعتماد مغز محافظه کار. “قانون مراقبت ارزان قیمت با قوانین فدرال در 1000 مکان مختلف مخلوط شده است ، بسیاری از آنها از آن زمان تغییر کرده اند. قوانین جدیدی وجود دارد که به این امر بستگی دارد. بنابراین نمی توانید فقط آن را بزنید. “

طبق بنیاد خانواده قیصر ، این قانون همچنین امسال پس از تصویب در سال 2010 به اوج خود رسید ، 55 درصد از آمریکایی ها گفتند که ACA را مطبوع می دانند. کارشناسان دلیل رشد فزاینده را تهدید ترامپ برای حذف بدون برنامه مشخصی برای جایگزینی آن می دانند.

شانس بسیار خوبی وجود دارد که افرادی که اکنون بیمه نیستند واقعاً تحت پوشش رایگان قرار گیرند. اما آنها باید سریع عمل کنند.

سینتیا کاکس

براساس بنیاد خانواده قیصر ، ترامپ سعی کرد با کاهش 90 درصدی بودجه بازاریابی برای ثبت نام آزاد و پوشش ، به این قانون آسیب برساند.

کاکس گفت بسیاری ممکن است از این موضوع آگاه نباشند که در حال حاضر واجد شرایط بیمه درمانی ACA هستند یا در حال حاضر می توانند تا 15 دسامبر برای پوشش ثبت نام کنند.

وی با استناد به طرحی که از طرف ACA پیشنهاد شده است ، گفت: “از هر 10 نفر بیمه شده چهار نفر واجد شرایط پوشش رایگان هستند ، یا Medicaid یا یک برنامه برنز حق بیمه صفر”. “بنابراین یک فرصت بسیار خوب وجود دارد که افرادی که اکنون بیمه نیستند تحت پوشش رایگان قرار گیرند. اما آنها باید سریع عمل کنند. “

Bidencare بعدی است؟

بایدن گفت که او برنامه های بزرگی برای به روزرسانی قانون دارد تا دیگران بتوانند از خدمات بهداشتی استفاده کنند. انجام کارهای زیاد در کنگره برای وی می تواند یک چالش باشد ، زیرا هر دو اتاق برای کنترل حزب با زمینه های کوچک در هر دو جهت روبرو هستند.

در حالی که معاون رئیس جمهور سابق گفت كه قصد دارد گزینه عمومی خود را بنام “Bidencare” راه اندازی كند ، تعداد كمی معتقد بودند كه او می تواند جمهوری خواهان را ترغیب به مشاركت كند.

وی در حالی که به دنبال راه هایی برای فریب ده کشور است که از گسترش Medicaid خودداری کرده اند ، به احتمال زیاد سعی در خنثی کردن برخی از تلاش های دولت ترامپ برای تضعیف ACA دارد.

بن بست عمدتا به دولتهای تحت کنترل جمهوریخواهان برمی گردد که به دلایل ایدئولوژیکی پیرامون هزینه های مالی و به دلیل ارتباط آن با دولت اوباما ، بودجه فدرال رایگان را برای گسترش Medicaid تا حد زیادی رد کرده اند.

اما بنجامین سامرز ، استاد سیاست بهداشت و اقتصاد در دانشکده بهداشت عمومی هاروارد در چان ، گفت که این ایالت ها رونق اقتصادی پیشنهاد شده توسط دولت فدرال را کنار می گذارند.

وی در تحلیلی در ژوئن که در New England Journal of Medicine منتشر شد ، نیازی به قطع هیچ برنامه ای نبود و منافع اقتصادی زیادی را هنگام تصمیم به گسترش دید.

وی گفت: “این سود برای بودجه دولت و بدیهی است برای بیماران”. “و وقتی همه اینها را کنار هم قرار می دهید ، می بینید که Medicaid نه تنها یک سرمایه گذاری در بهداشت عمومی در طی یک بیماری همه گیر است ، بلکه نوعی محرک برای اقتصاد محلی و ایالتی است.”

در حالی که 12 ایالت همچنان از گسترش Medicaid خودداری می كنند ، كه احتمالاً بیمه درمانی را به 2 میلیون نفر می رساند ، رای دهندگان در میسوری و اوكلاهما – هر دو ایالت های محافظه كار محسوب می شوند – تصمیم گرفتند از طریق ابتكار رأی گیری امسال گزینه را انتخاب كنند ، به نظر می رسد برای اثبات محبوبیت جهانی عناصر ACA.

انتظار می رود که بایدن تلاش کند تا راه های ترغیب 12 کشور دیگر را برای پیوستن به این توسعه که به نفع اعضای فقیر شاغل است ، پیدا کند ، اما ممکن است مدتی طول بکشد.

پاپ گفت که ثبت نام ایالت ها در نهایت اجتناب ناپذیر است. وی خاطرنشان كرد كه پس از آنكه لیندون بی جانسون آن را به عنوان بخشی از جنگ علیه فقر امضا كرد ، تقریباً 20 سال طول كشید تا همه كشورها دارو را بگیرند.

پاپ گفت: “از نظر دولت ، این یک معامله بسیار خوب است.” وی افزود: آنها به ازای هر دلاری كه خرج می كنند 9 دلار از دولت فدرال دریافت می كنند. بنابراین من فکر می کنم که هر گونه گونه تصور می کند که سرانجام آن را خواهد گرفت ، اما سوال این است: مجلس دموکرات ، دولت بایدن و یک سنا به طور مساوی تقسیم شده تا چه اندازه پول اضافی را روی میز قرار می دهند تا سوزن را به آن سمت ببرند؟ “


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes