قاضی فدرال DACA را دوباره به کار گرفت و به امنیت ملی دستور داد نامزدهای جدید را به سرعت بپذیرد


یک قاضی فدرال در نیویورک روز جمعه برنامه اقدام با تأخیر را برای ورود کودکان دوره اوباما – که رئیس جمهور دونالد ترامپ سعی در پایان دادن به آن دارد – با یک حکم دادگاه که به سرعت هزاران مهاجر را که والدین آنها را به ایالات متحده آورده اند ، به سرعت فراهم می کند بچه های کوچک توانایی ادامه کار و تحصیل در کشور.

نیکلاس گارافیس ، قاضی منطقه ایالات متحده در حکم شش صفحه ای خود گفت که وی در حال بازگرداندن کامل برنامه DACA بر اساس شرایط تعیین شده توسط دولت باراک اوباما رئیس جمهور سابق است. ترامپ تلاش کرد تا این برنامه را در سپتامبر 2017 به پایان برساند و ژوئیه گذشته ، چاد ولف ، سرپرست وزارت امنیت داخلی ، تا زمان بررسی “جامع” ، DACA را متوقف کرد.

با این حال ، در ماه نوامبر ، گراوفیس حکم داد که ولف به عنوان رئیس امنیت ملی به طور قانونی عمل نکرده و به همین ترتیب ، تعلیق حمایت وی از یک گروه از مهاجرانی که از کودکی به ایالات متحده قاچاق شده اند فاقد اعتبار است.

قاضی در تصمیم روز جمعه خود این موضع را تأیید کرد. گرچه ترامپ در تابستان رسماً گرگ را برای این سمت معرفی کرد ، اما ولف با حفظ نقش “بازیگری” خود هنوز رای کامل سنا را دریافت نکرده است.

وی همچنین به DHS دستور داد تا اعلامیه عمومی را تا روز دوشنبه در یک مکان برجسته در وب سایت خود منتشر کند تا درخواست های بار اول ، درخواست تمدید و درخواست های آزادی مشروط را بر اساس قوانین دوران اوباما بپذیرد و اطمینان حاصل کند که اجازه برای کار به مدت دو سال معتبر است.

این آخرین ضربه به تلاش های دولت ترامپ برای متوقف کردن این برنامه است. دادگاه عالی ایالات متحده در ماه ژوئن حکم داد که دولت ترامپ به اشتباه سعی کرده این برنامه را تعطیل کند. دولت ریاست جمهوری سپس رد نامزدهای جدید این برنامه را در تابستان امسال شروع کرد ، حدود یک ماه پس از آنکه دادگاه عالی جلوی كامل برنامه را از كاخ سفید گرفت.

در حکم خود ، دیوان عالی کشور دولت خود را “خودسرانه و دمدمی مزاج” در تلاش برای خاتمه بخشیدن به برنامه دوران اوباما دانست. متقاضیان موجود نیز باید هر ساله مجدداً اقدام کنند اما در برنامه باقی می مانند.

روز جمعه مرکز ملی امور مهاجرت این تصمیم را “پیروزی بزرگ” در توییتی خواند.

“این یک پیروزی بزرگ برای جوانان مهاجر است که توسط جوانان مهاجر رهبری می شود. ما اگر این شاکیان شجاع ما نبودند که برای تأیید اینکه # خانه اینجاست“سازمان گفت.” این یک روز جشن است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با دولت آینده بایدن برای ایجاد یک راه حل دائمی برای جوانان و جوامع مهاجر هستیم. “
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes