قاضی فدرال بر سر وظیفه رئیس DHS چاد وولف حکم داد و تعلیق DACA را لغو کرد


یک قاضی فدرال در نیویورک روز شنبه گفت که چاد ولف به عنوان رئیس امنیت ملی به طور قانونی عمل نکرده است و به همین ترتیب ، تعلیق حمایت وی از یک گروه از مهاجرانی که از کودکی به ایالات متحده قاچاق شده اند فاقد اعتبار است.

دادگاه عالی ایالات متحده در ماه ژوئن حکم داد که دولت ترامپ به اشتباه سعی کرده است حمایت های تحت قانون دوران اوباما موسوم به DACA را حذف کند ، یا اقداماتی را برای ورود کودکان به تعویق انداخت. در 28 ژوئیه ، ولف ، DACA را تا زمان بررسی متوقف کرد.

Homeland Security بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، هنگام دریافت ساخت و سازه دیواری مرزی و به روزرسانی عملیاتی در یوما ، آریزونا ، در تاریخ 18 آگوست 2020 ، با چاد ولف ، وزیر امور داخله و مارک مورگان ، سرپرست کمیساریای امور گمرکی و حفاظت از مرز (CBP) صحبت کرد.تام برنر / رویترز

قاضی نیکلاس گارافیس گفت که کنفرانس های قضایی برای بررسی جزئیات تصمیم وی برگزار می شود.

وی در پایان اظهار داشت: “گرگ منشی قانونی HSA برای امنیت داخلی HSA نبود. [Homeland Security Act] هنگامی که وی یادداشت گرگ را صادر کرد ، “که DACA را متوقف کرد.

کارن تاملین ، وکیل پرونده و مدیر مرکز عدالت مستقر در لس آنجلس ، گفت که این تصمیم به معنای “لغو تلاش در یادداشت گرگ برای ریشه کن کردن برنامه DACA است”.

وی گفت این تصمیم برای بیش از یک میلیون نفر شامل متقاضیان جدیدتر و کسانی که به دنبال تجدید دو سال برای حفاظت از DACA هستند اعمال می شود.

تاملین گفت: “این روز برای بسیاری از جوانان در سراسر کشور واقعاً دلگرم کننده است.”

گرچه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در تابستان رسماً ولف را برای این سمت معرفی کرد ، اما ولف با حفظ نقش خود به عنوان “بازیگر” هنوز رای کامل سنا را دریافت نکرده است. Garaufis به نقل از خدمات پاسخگویی دولت اظهار داشت كه در گزارشی به كانگرس در ماه آگوست گفته است كه ولف ذینفع “دستور وراثت نامعتبر” است.

قاضی جابجایی غیرقانونی کرسی های ارشد در وزارت امنیت داخلی ، آژانس مسئول اجرای امور مهاجرت را به دلیل مشکلات رهبری ولف و پیشین وی ، کوین مک آلانان ، توصیف کرد.

Garaufis در دادگاه نوشت: “بر اساس متن ساده دستور عملیاتی جانشینی ،” نه آقای McAllanin و نه آقای Wolf صلاحیت قانونی برای ایفای وظیفه منشی را ندارند. از اختیارات قانونی. “

این تصمیم بخشی از پرونده ای است كه با گیرنده DACA ، مارتین جاناتان باتالا ویدال ، كه مدعی اصلی شش پرونده قضایی علیه ولف و وزارت امنیت داخلی است ، است. این دادخواست در ابتدا تلاش تگزاس برای خنثی کردن DACA را به چالش کشید.

روز شنبه ، مرکز ملی حقوق مهاجرت به این تصمیم پاسخ داد توییتر: “پیروزی!”
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes