قاضی دادگاه GOP را برای لغو پیروزی بایدن در میشیگان رد کرد


روز دوشنبه ، یک قاضی فدرال در میشیگان تلاش جمهوری خواهان برای برکناری رئیس جمهور منتخب جو بایدن را به عنوان برنده انتخابات ریاست جمهوری این ایالت رد کرد و همه جنبه های این پرونده را رد کرد ، یکی از پرونده های قضایی توسط سیدنی پاول ، حامی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا.

لیندا پارکر ، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده گفت ، اتهامات کلاهبرداری براساس “چیزی غیر از حدس و گمان و گمانه زنی نیست”. وی افزود: نزدیکترین پرونده به این ادعا که آرا cast انتخاب شده برای ترامپ توسط دستگاه رأی دادن برای رای دادن به بایدن تغییر کرده است این بیانیه در یک مبایعه نامه است: “من معتقدم برخی از این کارگران در حال تغییر آرا هستند ، برای دونالد ترامپ و دیگر نامزدهای جمهوری خواه تشکیل پرونده داد. “

اما قاضی گفت که “محکومیت دلیل نیست” و ادعاهای لازم برای حمایت از درخواست لغو گواهینامه را برآورده نکرد. وی گفت: این ادعاها “ترکیبی از نظریه ها ، پیش فرض ها و گمانه زنی ها در مورد امکان چنین تغییراتی است.”

پارکر همچنین انتقاد شدیدی نسبت به شاکیان – رأی دهندگان ریاست جمهوری ترامپ – داشت که مدت زیادی برای تشکیل پرونده منتظر بودند.

وی گفت: “این کشتی در حال قایقرانی است” و افزود که این دادخواست “مدتها قبل از طرح در 25 نوامبر بحث برانگیز بود.”

قاضی گفت ، رأی دهندگان می توانند از رویه های مندرج در قانون ایالت برای به چالش کشیدن انتخابات یا ادعای بدرفتاری یا عدم موفقیت سیستم های شمارش آرا استفاده کنند ، “و با این حال آنها نشستند و کاری نکردند.”

پاركر گفت ، نه تنها این ، بلكه رأی دهندگان نتوانستند ثابت كنند كه تقاضای آنها برای كاهش آرا (كه با شمارش آراrect نادرست از تأثیر آرا their آنها كاسته شد) توسط قاضی فدرال اصلاح می شود و نتایج را باطل می كند.

وی گفت: “ضرر نامعتبر یا کمرنگ شدن صدا با انکار حق رأی دادن به میلیون ها نفر دیگر برطرف نمی شود.”

ترامپ و دیگر جمهوری خواهان ده ها پرونده قضایی را در سراسر کشور تشکیل داده اند تا نتایج انتخابات را به چالش بکشند. بیشتر آنها بارگیری یا بارگیری شده اند
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes