[ad_1]

لس آنجلس – قاضی لس آنجلس روز سه شنبه درخواست کتی هیل از جمهوری خواهان سابق برای بازداشت موقت علیه شوهر سابق خود را پس از ادعا کرد که هیل ادعا کرد سابق وی 15 سال خشونت از جمله خفگی ناخودآگاه ، تهدید به اسلحه ، حیوان خانگی او را به قتل رساند و عکسهای صریح جنسی منتشر کرد که به فعالیت سیاسی او پایان داد.

هیل در بیانیه ای قسم خورده درباره درخواست TRO کنی هسلپ گفت: “اگرچه بارها در طی این سالها دستور بازپرداخت را در نظر گرفته ام ، اما همیشه ترس داشته ام که این امر فقط اوضاع را بدتر کند.” “در این مرحله ، من سرانجام بدنبال دستور منع تعقیب هستم زیرا می ترسم او تا زمان مرگ منصرف نشود.”

هیل در تاریخ 3 نوامبر 2019 از کنگره استعفا داد در میان تحقیقات اخلاقی در مورد رابطه نامناسب ادعایی با یک کارمند و گزارش هایی در مورد زندگی شخصی او ، از جمله عکس های برهنه نماینده مجلس ، بدون رضایت او منتشر شده است. در زمان عقب نشینی ، هیل این تصاویر را “حمله به حریم خصوصی” غیرقانونی و هولناک توصیف کرد که علیه او “مسلحانه” بود. وی استعفای خود را به یک “شوهر خشن مصادره شده” و “متنفر از فعالان سیاسی” نسبت می دهد ، که به گفته وی این سند در دادگاه ثبت شده است ، سالها کنترل رفتار و سو abuse استفاده را که بیش از یک دهه قبل برملا می شود ، آشکار می کند.

طبق برنامه ، هیل گفت که وی در ژوئن 2004 ، هنگامی که او 16 ساله بود و او 20 ساله بود ، در حالی که در یک کتابفروشی در ونیز ، کالیفرنیا کار می کرد ، ملاقات کرد. در آن زمان ، او گفت که در حال بهبودی از سو abuse استفاده جنسی است و “داشتن و داشتن سن بالاتر از هاسپل باعث شد که من احساس امنیت ، محافظت و دوست داشته شدن کنم.”

اما با گذشت زمان ، وی گفت ، این صفات “معنای بسیار تیره تری به خود می گیرد. در ابتدا ، رفتار کنترل شامل جدا کردن او از خانواده و دوستان با کنترل مکالمات و حرکات و مجازات یا خشمگینی برای تخلفات” بود.

“من روی پوسته های تخم مرغ اطراف کنی قدم زدم ، ترسیدم که برای عصبانی کردنش کاری انجام دهم.”

در این بیانیه آمده است که این زوج در سال 2010 ازدواج کردند. Heslep به طور متناوب کار می کند. هیلز برای یک آژانس غیر انتفاعی کار می کند که به بی خانمانها کمک می کند و سپس وارد سیاست می شود و در انتخابات کنگره در سال 2018 به نمایندگی از بخش شمالی شهرستان لس آنجلس پیروز می شود.

طلاق وی در 13 اکتبر 2019 حل و فصل شد و او دو هفته بعد استعفای قریب الوقوع خود را از کنگره اعلام کرد.

هسپلپ ، که بلافاصله نمی توان برای اظهار نظر با او تماس گرفت ، به سوالات قبلی NBC در مورد ادعاهای هیل پاسخ نداد.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد