قاضی آخرین عکسهای ترامپ ، فلین را گرفت ، زیرا او موافقت کرد که پرونده را رها کند


واشنگتن – قاضی فدرال ناظر بر پرونده مایکل فلین روز سه شنبه رسماً اتهامات را رد کرد ، اما سرانجام حرف آخر را زد ، و بخشش رئیس جمهور دونالد ترامپ ، مشاور امنیت ملی سابق خود را “بسیار گسترده” خواند و گفت که به معنای که او بی گناه است.

فلین در سال 2017 در پرونده ای که توسط رابرت مولر ، وکیل ویژه دادگستری تشکیل شد ، به دروغگویی به اف بی آی متهم شد و در دادگاه علنی دو بار به جرم خود اعتراف کرد وی سپس تلاش کرد تا ادعای تقصیر خود را در ارتباط با تماس با سفیر روسیه پس بگیرد و وزارت دادگستری پیشنهاد داد كه پرونده را مختومه كند.

قاضی دادگاه منطقه ای فدرال ، امت سالیوان قبل از صدور بخشش گفت که علی رغم پیشنهاد وزارت دادگستری مبنی بر لغو این اتهام ، وی اختیار قانونی تمدید مجازات را دارد. اینکه قاضی این قدرت را دارد یا خیر سوالی است که در این پرونده حل نشده است ، اما سالیوان روز سه شنبه گفت که قوانین فدرال به قضات این حق را می دهد که تصمیم بگیرند که آیا اجازه می دهند دولت یک پرونده را کنار بگذارد یا نه به نفع عموم است.

در مورد فلین ، قاضی گفت که به نظر می رسد بسیاری از دلایل وزارت دادگستری برای دور شدن از اتهامات فلین بهانه ای “به ویژه با توجه به شرایط” باشد – یعنی اینکه ترامپ “علاقه خود را به این مورد. “در مورد اقدامات دولت در پایان پرونده ، این حقایق” س questionsالاتی را درباره انگیزه های آن برای اخراج ایجاد می کند. “

سالیوان گفت که دلیل اصلی DOJ – که دروغ های فلین به FBI مربوط به هیچ تحقیق علنی نیست – “تعریفی است که به تازگی از اهمیت داده شده”. وی گفت که دولت اشتباه می کند که پیشنهاد می کند برای اینکه این امر تخلف قلمداد شود ، باید ادعای دروغین تأثیر بگذارد و بر روند دادرسی تأثیر بگذارد.

سالیوان گفت: “این قانون نیست.” س isال این است که آیا اظهارات فلین می تواند بر عملکردهای کلی اف بی آی تأثیر بگذارد؟ وی اظهار داشت که این تعریف به طور خاص توسط وزارت دفاع برای این پرونده ارائه شده است.

دولت همچنین گفت معلوم نیست که فلین دروغ می گوید و در عوض به خاطره ای ناقص اعتماد کرده است.

“آقای فلین فقط کسی نیست. او مشاور امنیت ملی رئیس جمهور بود ، ظاهراً در یک اعتماد به نفس ، که گفت در کمتر از یک ماه فراموش کرده است که شخصاً از سفیر روسیه درخواست لطف کرده است ، وی سیاست های رئیس جمهور را قبل از تصدی مسئولیت تضعیف می کند. سالیوان نوشت.

قاضی همچنین با استناد به احکام دادگاه عالی گذشته گفت که پذیرش عفو به معنای اعتراف به گناه است و گرچه عفو هر مجازاتی را از بین می برد ، “این مستقل نیست ، اما (آقای فلین) از تخلف ادعایی بی گناه است”. “
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes