فاینستین می گوید که از سمت ارشد دموکرات در کمیته دادگستری سنا کنار می رود


واشنگتن – سناتور دایان فینشتاین روز دوشنبه گفت که در جلسه جدید کنگره در اوایل سال 2021 به عنوان یک دموکرات در کمیته قضایی کناره گیری خواهد کرد ، و این برای پیروزی ترقیخواهانی که او را وادار به کناره گیری کردند یک پیروزی است.

دموکرات کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: “پس از چهار سال رهبر دموکرات در کمیته قضایی ، من در کنگره بعدی به دنبال ریاست جمهوری یا مقام رده بندی نخواهم بود.”

فینشتاین 87 ساله گفت که قصد دارد در این کمیته بماند. وی برای یک دوره شش ساله در سال 2018 مجدداً پیروز شد و دوره او تا پایان سال 2024 به پایان نمی رسد.

عضو رده بندی Diane Feinstein ، کالیفرنیا ، و رئیس جمهور Lindsay Graham ، RS.C ، به عنوان جلسه دادرسی تایید نامزد دیوان عالی امی کانی بارت در 15 اکتبر 2020 در Capitol Hill پایان می یابد.فایل تصویری ساموئل کوروم / گتی

این سناتور پس از تمجید از قاضی سنا ، لیندزی گراهام ، RS.C ، به خاطر کار در جلسه دادگاه عالی امی کانی بارت ، مورد انتقاد شدید مترقیان قرار گرفت و پس از دادگاه ، که در 15 پایان یافت ، او را در آغوش گرفت. اکتبر.

“فقط میخواهم از شما تشکر کنم. فاینشتاین در اتاق کمیته به گراهام گفت: این یکی از بهترین جلسات دادرسی است که من در آن شرکت کرده ام. “بسیار ممنون از راهنما.”

گروه های مترقی از جمله Demand Justice ، NARAL و MoveOn.org خواستار کناره گیری فاینستین شده اند و وی را متهم کرده اند که پیام حزب او را علیه جمهوری خواهان در جلسه دادگاه عالی در آستانه انتخابات سال 2020 پس از انصراف از ریاست جمهوری تضعیف کرده است. باراک اوباما در سال 2016.

برایان فالون ، مدیر اجرایی دادگستری تقاضا که خواستار کناره گیری فاینستین شد ، گفت: “اگر دموکرات ها هرگز به طور معناداری با خسارتی که دونالد ترامپ و میچ مک کانل به دادگستری فدرال وارد کرده اند ، یک گام ضروری بود.” “از این پس ، دموکراتهای کمیته دادگستری سنا باید توسط شخصی هدایت شوند که تمایلی به پایبندی به یک دوره تمدن و نجابت که جمهوری خواهان مدتهاست آن را رها کرده اند ، نباشد.

در 20 اکتبر ، رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، DN.Y. ، گفت: “من مکالمات طولانی و جدی با سناتور فاینشتاین داشتم. همین الان می خواهم در این باره بگویم. “

روز دوشنبه ، شومر با تمجید از کار فاینستین گفت: “تجربه سناتور فاینشتاین ، رابطه دیرینه با رئیس جمهور منتخب بایدن و رهبری در مورد بسیاری از مسائل همچنان که ما شروع می کنیم یک سرمایه برای قفقاز ، کالیفرنیا و کشور ما خواهد بود. یک دوره جدید با رئیس جمهور جدید “

مشخص نیست که دموکرات ها در ژانویه اکثریت خواهند بود یا اقلیت – دو دور دوم در گرجستان توازن قدرت در اتاق را تعیین می کند.

فاینستین گفت: “من مشتاقانه منتظر ادامه کار به عنوان یک دموکرات ارشد در کمیته های قضایی ، اطلاعات ، تخصیص اعتبارات و قوانین هستیم زیرا با دولت بایدن در اولویت هایی مانند امنیت اسلحه ، اصلاحات مهاجرت و مقابله با نابرابری ها در عدالت کیفری کار می کنیم.” در روز دوشنبه. “من تلاش خود را برای دستیابی به تغییرات مثبت در سالهای آینده ادامه خواهم داد.”
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes