[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، مجموعه ای از فیلم ها و پیام های عجیب و غریب از رندی کوئید را رتوش کرد ، از جمله یکی که در آن بازیگر ادعا می کند که تقلب در رای دهندگان است و دیگری که به فاکس نیوز حمله می کند.

اولین ویدیو که ترامپ روز سه شنبه عقب نشینی کرد ویدئویی بود که کوئید در اصل بیش از یک سال پیش منتشر کرد.

آیا این راه آمریکا است؟ از جورج واشنگتن گرفته تا جورج سوروس؟ از اقیانوس های سفید با کف تا باتلاق سوسیالیست ، “کوید در حالی که پشت صندلی چوبی نشسته بود ، در این ویدئو گفت.

“آیا این راهی است که آمریکا می رود؟ آیا این واقعاً آینده ماست؟ بیدار شوید ، غول خوابیده ، لیلیپوتی ها شما را با رویاهای خارق العاده خود مبنی بر ذوب شدن کوه های یخ به دایناسورها و ریل قطارهایی که در سراسر آب های اقیانوس آرام کشیده شده اند ، گره زده اند. ترامپ در حال فاش کردن یک مکاشفه است و وقت آن است که به این خواسته توجه کنیم. “

کوید ویدئوی دو دقیقه ای را با فریاد پایان می دهد: “روز حساب فرا می رسد! بیدار شو! “

رئیس جمهور سپس با ارسال توییت “نه!” در حالی که در 21 نوامبر پیامی از کوئید ارسال می کرد که حاوی این بود: “من فقط آمریکایی ها را نمی بینم که در این تقلب در انتخابات غلت می زنند. آیا آنها؟”

توییت کواید و چندین مورد دیگر که روز سه شنبه توسط رئیس جمهور به اشتراک گذاشته شد ، توسط توئیتر اعلام شد که پرونده های قضایی مورد اختلاف را تشکیل می دهد.

“از رندی متشکرم ، شما سخت تلاش می کنید تا بوی بد کلاهبرداری را در سال 2020 پاک کنید!” آیا توییت دیگری از ترامپ است که در پاسخ به کوید خوانده شده و وی را “بزرگترین رئیس جمهور این کشور تاکنون” خوانده است.

ترامپ همچنین به اشتراک گذاشت ویدئو که در آن کوید از صدای شومی برای تلاوت یکی از روسای جمهور استفاده کرد توییت هایی که به فاکس نیوز حمله می کنند.

کوید در این ویدئو در حالی که چراغ های رنگی روی صورتش می لرزید گفت: “رتبه بندی روزانه فاکس نیوز به شدت سقوط کرده و آخر هفته ها حتی از این هم بدتر است. دیدن آنچه اتفاق می افتد بسیار ناراحت کننده است.” “آنها فراموش کردند که چه چیزی باعث موفقیت آنها شد ، چه چیزی آنها را به آنجا رساند. آنها غاز طلایی را فراموش کردند. تنها تفاوت بین انتخابات 2016 و 2020 فاکس نیوز است.”

کوئید شاید بیشتر به خاطر بازی در نقش پسر عموی ادی در فیلم “تعطیلات” ملی لامپون شناخته شود. او همچنین در آخرین جزئیات در سال 1973 ظاهر شد ، جایی که نامزد اسکار ، جایزه بفتا و جایزه گلدن گلوب شد.

در سال 2015 ، این بازیگر و همسرش پس از تلاش برای ورود از کانادا به ایالات متحده دستگیر شدند. کوید در کالیفرنیا تحت اتهامات خرابکاری بود که پنج سال قبل از آن کشف شد که او و همسرش در یک خانه میهمان در خانه ای که قبلاً در آن بودند چمباتمه زده بودند ، مطرح شد.

بازتوییت های رئیس جمهور در حالی صورت می گیرد که ترامپ همچنان به به چالش کشیدن نتایج انتخاباتی که در آن جو بایدن به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد ، ادامه می دهد.

ترامپ از زمان پیروزی بایدن در 7 نوامبر پرونده های قضایی زیادی را تشکیل داده و اتهامات واهی را به کلاهبرداری رای دهندگان وارد کرده است. علی رغم امتناع رئیس جمهور از استعفا ، رئیس اداره خدمات عمومی روز دوشنبه به بایدن خبر داد كه روند انتقال رسمی دولت تصویب شده است.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد