[ad_1]

واشنگتن – دکتر آنتونی فاوچی روز دوشنبه اظهار نگرانی کرد که دولت ترامپ هنوز انتقال رسمی به دولت آینده بایدن را روشن نکرده است ، که به گفته این متخصص بیماری های عفونی عامل اصلی انتشار سریع واکسن Covid-19 است. .

ساوانا گاتری ، مجری برنامه ، در مصاحبه ای با NBC’s TODAY از فاوتسی س ifال کرد که آیا نگران است دولت ترامپ دوره انتقال رسمی تیم بایدن را امضا نکرده باشد یا خیر.

وی گفت: “بدیهی است که این موضوعی است که ما را نگران کرده است.” “منظور من ، همانطور که می دانید ، من در شش دولت خدمت کرده ام ، بنابراین من چندین انتقال را دیده ام و می دانم که انتقال ها بسیار مهم هستند. امیدواریم که به زودی شاهد این امر باشیم.”

در خبرهای دیگر در مورد انتقال:

  • رئیس جمهور منتخب جو بایدن بعد از ظهر بعد از جلسه توجیهی با رهبران کارگری و مدیران عامل جنرال موتورز ، گپ ، مایکروسافت و تارگت ، در اقتصاد صحبت خواهد کرد.
  • NBC News گزارش داد ، تیم انتقال بایدن با وکلای وزارت دادگستری که اخیراً ترک کرده اند و همچنین مقامات سابق اجرای قانون برای ورود به پنجره دولت فعلی در حال کار هستند.
  • پیت باتیگگ ، شهردار سابق و شهردار سابق South Bend ، ایندیانا ، گفته است که وی برای کار در دولت بایدن آزاد خواهد بود. بوتیگیگ ، که در دوره مبارزات انتخاباتی جایگزین اصلی بایدن شد ، در مصاحبه با آندره میچل ریپورتز از MSNBC گفت که “او از فرصتی برای بازگشت به خدمات عمومی برخوردار خواهد شد ، اما این باید توسط رئیس جمهور منتخب تصمیم بگیرد. همچنان از من پشتیبانی مشتاقانه داشته باش ، چه در داخل باشم و چه در خارج. “
  • رهبر اقلیت سنا ، چاك شومر ، DN.Y ، از بایدن خواسته است كه بودجه Gateway را كه پس از سوگند یاد شده ، نیویورك و نیوجرسی را به هم وصل خواهد كرد ، آزاد كند. دولت ترامپ با وجود حمایت عمومی ترامپ از این پروژه.
  • مبارزات انتخاباتی ترامپ بخش عمده ای از دادخواست در پنسیلوانیا را که در آن وکلا به دروغ ادعا می کردند ناظران نظرسنجی های CSO مجاز به تماشای روند رای گیری نیستند ، پس گرفتند.
  • رابرت اوبراین ، مشاور امنیت ملی ترامپ ، در یک کپی از یک مجمع امنیت جهانی ، در مقایسه با رئیس خود ، در نتایج انتخابات لحن بسیار چالش برانگیزتری نشان داد و گفت: “اگر بلیط بایدن-هریس برنده شود – و بدیهی است که همه چیز اکنون به این شکل به نظر برسید – ما یک انتقال کاملاً حرفه ای از شورای امنیت ملی خواهیم داشت. “

فاوسی گفت: متخصصان مراقبت های بهداشتی پیش بینی می کنند که تا پایان دسامبر دوز واکسن برای افراد پرخطر توسط Pfizer و Moderna وجود داشته باشد ، آنها روز دوشنبه اعلام کردند که کاندید واکسن فاز 3 94.5٪ است. تاثیر گذار.

فاوسی گفت: “واکسن ها م effectiveثر هستند. ما می خواهیم آن را در اسرع وقت تصویب کنیم. ما می خواهیم از ماه دسامبر دوزهایی را برای افراد دریافت کنیم و سپس با ورود به ژانویه ، فوریه و مارس واقعاً می خواهیم توپ را رول کنیم.” “ما می خواهیم یک روند روان با این کار انجام شود و نحوه انجام شما اساساً گفتگو دو گروه با یکدیگر و تبادل اطلاعات است.”

اظهارات فاوسی در حالی است که اداره خدمات عمومی خدمات تیم انتقالی بایدن را امضا نکرده است ، زیرا انتخابات بیش از یک هفته قبل برگزار شد.

لری هوگان ، فرماندار جمهوری خواه مریلند و منتقد مکرر ترامپ ، پیروزی بایدن را “شوک” در رویدادی که روز دوشنبه توسط موسسه رونالد ریگان برگزار شد ، توصیف کرد. وی در پاسخ به این س whenال که چه زمانی فکر می کرد ترامپ باید اعتراف کند ، گفت: “زمان آن فرا رسیده است.”

“من می خواهم بگویم که هر روز تعداد بیشتری از افراد ، طرفداران بسیار نزدیک و دوستان رئیس جمهور ، این توصیه ها را به او می کنند. هوگان گفت ، او فقط گوش نمی دهد.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir