اگر به تازگی با شخصی آشنا شده ایم، یکی از راه های تأثیرگذاری مثبت بر او و ایجاد احساس مهم و استثنایی در او این است که در طول مکالمه چندین بار نام او را به زبان بیاوریم. محمد در پایان مقدمه به تک تک ما اشاره کرد و نام هر کدام را با صدای بلند گفت. هر بار که مراسم شروع می شد، به جای این که اسامی همراهانم را بدانم و به علایق آنها پی ببرم تا بتوانم در طول سفر با آنها صحبت کنم، مدام به این فکر می کردم که وقتی نوبت من می شود چه بگویم؟ هیچ وقت برای انجام جراحی زیبایی گوش برجسته دیر نیست و در هر سنی حتی در سنین بالا می توانید این کار را انجام دهید. حتی اگر روی خودمان کار کنیم تا شنوندگان بهتری شویم، باز هم حواس‌پرتی‌ها مانع پیشرفت ما می‌شوند. از زمانی که خودم را شناختم، متوجه شدم که برای تبدیل شدن به یک شنونده خوب، باید ارتباط خوبی برقرار کنم و بفهمم چه کسی صحبت می کند. این فکرها باعث شد که نام هیچ یک از همراهانم را که قرار بود چند روزی با هم باشند که مراسم دوستیابی تمام شد به یاد نیاورم. در نتیجه در طول سفر با خجالت به آنها نزدیک شدم و گفتم: «چی؟ نام تو بود

شرایط مختلف می تواند باعث تورم غدد لنفاوی خلفی گردن شود. این متخصصان همچنین می توانند جراحی زیبایی صورت، میرینگوتومی (جراحی برداشتن مایع از گوش میانی)، جراحی غده تیروئید، برداشتن غدد لنفاوی و پانکراس را انجام دهند. این عمل که معمولا برای افرادی که مشکلات مادرزادی گوش دارند انجام می شود، یک عمل زیبایی است و فقط روی ظاهر گوش عمل می کند. بیشتر ناهنجاری های گوش مادرزادی هستند، به این معنی که در بدو تولد وجود دارند. در ایران بعضی از اسم ها یا فامیل ها به سختی تلفظ می شوند، در این گونه موارد بهتر است بگوییم اسم شما را درست نشنیدم، می توانید دوباره بگویید؟ این جراحی معمولا برای افرادی با صورت لاغر و لاغر توصیه نمی شود. اگرچه اتوپلاستی برای همه سنین از کودکان تا بزرگسالان قابل انجام است، اما باید به خاطر داشت که بهترین نتایج جراحی پس از رشد کافی گوش به دست می‌آید. ما انسان ها در مدت کوتاهی آموخته هایمان را فراموش می کنیم نحوه گوش دادن و به خاطر سپردن نام این فرد بسیار تحت تاثیر وضعیت روحی ما در زمان ورود است.

در ابتدای سفر همه مسافران از جلوی اتوبوس پیاده شدند و خود را معرفی کردند. در طول سفر، هر بار که محمد ما را به نام صدا می کرد، حسابی به ما خوش می گذشت، فضای صمیمی ایجاد می کردیم و یخ ها را آب می کردیم. امروزه یکی از رایج ترین درخواست های جراحان پلاستیک، بریدن پرده گوش است. فیلادلفیا همیشه آفتابی است به اصطلاح سریال آمریکایی شبکه آفاکس. تمام کاری که انجام دادم این بود که سعی کردم وقتی کسی صحبت می کند بفهمم و به او حس شنیده شدن را بدهم. دو نوع جراحی وجود دارد که می تواند درد آرتروز انگشتان را کاهش دهد. دلیل فراموشی مداخله است. تداخل هر نوع فعالیت فیزیکی یا ذهنی است که حواس ما را در زمان معرفی به خود مشغول کند. می توانیم حین آشنایی حواسمان را پرت کنیم و نام طرف مقابل را فراموش کنیم، در این مرحله باید بگوییم آیا می توانید دوباره نام خود را بگویید؟ وقتی ذهن ما به چیز دیگری مشغول است، نام شخص دیگری را فراموش می کنیم. بیشتر اوقات، زمانی که شخص دیگری خود را معرفی می کند، فکر می کنیم که وقتی نوبت ما می رسد چه بگوییم یا نگران این هستیم که چگونه در چشمان او به نظر می رسیم.

نام یکی آتنا است. این نام ما را به یاد پیتزا در خیابان پیتزا آتنا می اندازد. بنابراین نام آتنا را به شکل پیتزا آتنا در نظر می گیریم. بنابراین، دو یا سه بالش زیر سر خود بگذارید. نگین خانم گوهری بر دندان دارد. در اینجا یک نکته وجود دارد – یک سنگ دندان. بنابراین ما تارتار را با نام جواهر مرتبط می کنیم. بنابراین دفعه بعد که سنگ قیمتی دندان او را می بینیم، به یاد می آوریم که نام او نگین است. اگر در آن زمان باهوش باشیم و نام او را روی کاغذ بنویسیم، بهتر است یادمان باشد. قبل از پاسخ به سوالات بالا، بهتر است بدانید که جراحی زیبایی گوش یک عمل بی خطر است و تاثیری بر شنوایی شما ندارد. یک جراح زیبایی گوش می تواند بهترین روش جراحی را برای شما یا کودکتان ارائه دهد. سی تی اسکن برای ارزیابی ضایعه و تعیین روش جراحی توصیه می شود. شستشوی منظم زخم و استفاده از کرم های آنتی بیوتیکی که بعد از عمل به بیمار داده می شود، اولین لحظات بعد از جراحی است که توصیه می شود تحت نظر باشد. هنگام تمرین گوش دادن فعال، استفاده از مکث نیز مهم است.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد