[ad_1]

آتلانا – عضو سابق شورای شهر آتلانتا ، كوانزا هال ، در انتخابات دور دوم ویژه انتخابات دور دوم برای یك دوره كوتاه در كنگره پیروز شد و جان لوئیس افسانه حقوق مدنی فقید را به ارث می برد.

هال 49 ساله در منطقه آتلانتا رابرت فرانکلین 66 ساله دموکرات را شکست داد و فقط برای چند هفته این موقعیت را حفظ می کند تا 3 ژانویه.

هال و فرانکلین پس از مرگ لوئیس ، یک تایتان حقوق مدنی ، پس از 34 سال حضور در کنگره در ماه ژوئیه بهترین شرکت کنندگان در انتخابات سپتامبر بودند. هیچ یک از نامزدها اکثریت را کسب نکردند ، و دور دوم انتخابات را مجبور کردند که فقط یک ماه برای شرکت در کنگره باقی بماند.

جانشین بلند مدت لوئیس ، سناتور ایالت و رئیس حزب دموکرات ، نیکما ویلیامز خواهد بود که در ماه نوامبر به راحتی آنجلا استنتون کینگ جمهوریخواه را برای یک دوره کامل دو ساله از ژانویه شکست داد. ویلیامز و کینگ در انتخابات ویژه شرکت نکردند.

ناحیه پنجم کنوانسیون شامل بیشتر مناطق آتلانتا و همچنین برخی مناطق حومه ای از شهرستانهای Fulton ، DeCalb و Clayton است. حدود 22000 نفر رأی دادند ، كمتر از 5٪ رأی دهندگان ثبت نام شده در این ناحیه.

همچنین روز سه شنبه ، سونیا هالپرن با غلبه بر لیندا پریچت به جای ویلیامز در مجلس سنای ایالات متحده در شهرستان 39 ، پوشش بخش هایی از شهرستان فولتون. رأی دهندگان در شهرستانهای کلارک و اوکونی ، دبورا گونزالس دموکرات را به عنوان وکیل منطقه در مقابل نامزد غیرحزبی جیمز شافین انتخاب کردند.

لوئیس در سن 80 سالگی بر اثر سرطان لوزالمعده درگذشت. وی در مارس 1963 ، هنگامی که لوییس ریاست کمیته هماهنگی بدون خشونت دانشجویی را بر عهده داشت ، جوانترین و آخرین استاد برجای مانده در واشنگتن بود. وی بیشتر به دلیل رهبری معترضین در جریان راهپیمایی یکشنبه خونین در سال 1965 از طریق پل ادموند پتوس در سلما ، آلاباما ، جایی که توسط نیروهای دولتی مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، شناخته شده است.

هال و فرانکلین ادعا کردند که می توانند در مدت اقامت کوتاه خود در کنگره به نتیجه برسند. رای گیری در مورد بودجه موقت فدرال ممکن است مهمترین اقدامی باشد که برنده انجام می دهد ، اگرچه هنوز امیدهای قانونی بیشتری برای سهولت COVID-19 محو شده است.

هال تجربه خود را با شورای شهر آتلانتا و هیئت مدیره مدرسه آتلانتا در میان گذاشت و گفت كه او از زمان محدود خود در زمینه امداد COVID-19 و سایر مسائل نهایت استفاده را خواهد برد. وی پس از پیروزی در بیانیه ای تلاش های خود را به لویی پیوند داد و خاطرنشان كرد كه پدر و لوئیس هم با مارتین لوتر كینگ جونیور كار می كردند.

هال در بیانیه ای گفت: “این پیروزی امشب به من اجازه می دهد تا این مبارزه را ادامه دهم و هر روز از این دوره کار کنم.”

فرانکلین و هال نظرات مشابهی داشتند ، اما فرانکلین ، رئیس سابق کالج مورهاوس و اکنون استاد الهیات در دانشگاه اموری ، نیز بر رهبری اخلاقی خود تأکید کرد. او قول داد که هال را در خواستار گرفتن امتیاز حمایت کند.

فرانکلین در بیانیه ای به آسوشیتدپرس گفت: “گرچه نتیجه مورد نظر ما نبود ، اما خوشحالم که منطقه ما در روزهای حساس پیش رو صدا و صدا خواهد داشت.”

فرانکلین 282000 دلار از جمله 65،000 دلار را برای مبارزات انتخاباتی خود جمع کرد ، در حالی که هال 194،000 دلار.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir