اصلاح اشکالاتی مثل چرخش دندانها نامنظمی دندانها بستن فواصل بين دندانی در طراحی لبخند زیبا جای میگیرد. در اصلاح و طراحی لبخند اصلی ترین نکته مرتب بودن و یکدستی دندان ها خواهد بود. به این ترتیب، داشتن یک لبخند زیبا از طریق طراحی لبخند با کامپیوتر و با به کار بردن تکنولوژی های روز دنیا کاری نه چندان سخت خواهد بود که با سرعت بالا و کیفیتی فوق العاده می تواند انجام گیرد. دندانپزشک زیبایی برای اینکه طراحی لبخند متناسب و جذابی برای فرد ایجاد نماید باید به این نکته دقت کند که خط گذرنده از لبه دندان های قدامی بالا باید با لبه پایین موازی باشد.

بخصوص برای هر چه بهتر شدن طراحی لبخند باید طول دندان های بالایی از دندان های دیگر بیشتر باشند. به طور کلی، دندانپزشک زیبایی برای اینکه لبخندی زیبا برای شما به وجود آورد باید بافت لثه، عرض دندان ها، نمای دندان و فواصل بین آن ها و رنگ دندان ها را در نظر بگیرد و در صورت نیاز درمان لازم را انجام دهد. استفاده از روش های نوینی که با پیشرفت فناوری های مدرن روز به روز گسترده تر می شوند، به افراد کمک کرده است تا طرح لبخند خود را به خوبی اصلاح نمایند. با ارتودنسی و جراحی دهان، فک و صورت می توان صورت پیر را جوان طراحی لبخند دیجیتالی چیست ساخت.

اگر فرد تعداد زیادی از دندان های خود را از دست داده باشد، نظم دندان های او به هم می ریزد. ارتودنسی در پر کردن فاصله های اضافی بین دندان ها می تواند به خوبی نتیجه بدهد. سیستم های نرم افزاری DSD و مانند آن قبل از شروع درمان، با شبیه سازی طرح لبخند پس از اصلاح، به شخص کمک می کنند تا نتیجه درمان را مشاهده کرده و با تکیه بر این پیش بینی، با روند درمانی بیشتر آشنا شود. با رعایت این نکته، در هنگام لبخند زدن، لثه های فرد بیش از حد دیده نخواهد شد که خود در زیبایی طرح لبخند نقش بسزایی دارد.

بنابراین، در صورتی که این اصل رعایت نشده است باید با درمان های زیبایی لثه مناسب اصلاح گردد. این تکنولوژی به کار دندانپزشکی زیبایی و طراحی لبخند سرعت بالا و کیفیت میبخشد. در اين روش نيز قبل از هرگونه عمليات دندانپزشکی نتيجه درمان توسط تکنولوژی DSD ( طراحی دیجیتالی لبخند ) قابل مشاهده و تغيير می باشد. با پیشرفت تکنولوژی در امر دندانپزشکی زیبایی در این رابطه نتایج بسیار خوبی بدست آمده است . دندان های لب پر شده جایی در طراحی لبخند فرد ندارند؛ بنابراین باید با روش های اصلاح طرح لبخند مشکلاتی از این دست برطرف شوند. تناسب طول دندان ها و و اندازه آن ها از جمله ویژگی های مهم دیگری است که در زیبایی شناختی باید در نظر گرفته شوند.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد