[ad_1]

یک شهردار جمهوری خواه در غرب کانزاس روز سه شنبه در نامه ای به مقامات شهری و در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که استعفا می دهد ، به دلیل تهدیدهایی که پس از حمایت علنی از یک دوره تحویل گرفت ، بلافاصله لازم الاجرا شد.

جود وارشاو ، شهردار دوج سیتی گفت که پس از نقل قول در مقاله USA USA Today در حمایت از این حکم در روز جمعه ، وی نگران امنیت او پس از مواجهه با تجاوز از جمله تهدیدهای تلفنی و ایمیل است. گلوب سیتی. کمیسیون شهر در شانزدهم نوامبر با نتیجه 4-1 رای به تحمیل حکمی با چند استثنا داد.

اما وارشو روز سه شنبه به NBC News گفت كه “تهدیدها ، اتهامات و اقدامات” علیه اعضای خانواده وی و خانواده اش وی را مجبور به بازنشستگی كرد.

“[It was a] تصمیم گیری بسیار بسیار دشوار ، دشوار زیرا من از هیچ یک از اقدامات خود و تصمیمی که به عنوان شهردار گرفتم پشیمان نیستم ، اما فکر می کنم بهتر است که حرکت کنم “، وارشاو گفت. انجام شده است.” شاید شهر فقط بتواند حرکت به جلو. “

روز سه شنبه ، کمیسیون شهر در بیانیه ای اعلام کرد که وارشو امروز صبح طی نامه ای استعفا داد.

“زندگی با چالشهای زیادی در جهان ما روبرو شده است که ممکن است باعث شود بسیاری از افراد ناکافی عمل کنند ، اما من دیگر در این موقعیت احساس امنیت نمی کنم و امیدوارم که این خشم را برطرف کنم ، اتهامات و سو ab استفاده ها به عهده شخص دیگری نخواهد بود و او آرام خواهد شد. “

به گفته وزارت بهداشت ، فورد کانتی ، جایی که داگ سیتی واقع شده است ، از ابتدای شیوع همه گیر ، 4914 مورد Covid-19 را ثبت کرده است. این شهرستان حدود 33،600 سکنه دارد.

وارشاو گفت که علیرغم تهدیدها ، از رأی دادن به نفع مأموریت ماسک پشیمان نیست و همچنان شهر را دوست دارد.

“[I] وی گفت: “من هنوز هم داج سیتی را با تمام وجود دوست دارم و به آن اعتقاد دارم.”

برخی از ایمیل های تهدیدآمیز به پلیس تحویل داده شدند. جزئیات خاصی در مورد تهدیدها ارائه نشده است.

درو فرانسیس ، رئیس پلیس دوج سیتی گفت که این بخش در حال بررسی ارتباطات است تا پاسخ آن را تعیین کند.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد