این نتایج نشان می دهد که ABG دارای اثرات محافظتی کبدی است و نشان می دهد که مکمل ABG ممکن است یک درمان کمکی خوب برای مدیریت آسیب کبدی باشد. مهمترین ماده موجود در سیر آلیسین است که می تواند در درمان بسیاری از مشکلات بدن موثر باشد و میتواند سبب افزایش گردش خون شود که می تواند کیفیت نعوظ را افزایش دهد. کاهش اشتها یکی از راهکارهای موثر و اصلی به منظور کاهش وزن و لاغری در افراد دارای اضافه وزن و چاق به شمار می آید. مملو از عناصر غذایی گیاهی و سایر اجزای مبارزه کننده با بیماری ، سیر سیاه دارای مواد مغذی دو برابر است که پس از فرآیند تخمیر اتفاق می افتد. 5- سیستم دفاعی را بهبود می بخشد اگر خیلی زود بیمار می شوید به دلیل سیستم ایمنی ضعیف بدن است اما با خوردن سیر سیاه مقابل ویروسها و باکتریها بیاستید. سیر سیاه را می توان خالی خورد یا آن را با سایر غذاها مصرف کرد. عدم نعوظ در مردان مشکلی بسیار رنج آور است که میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله مهمترین آنها می توان به اختلالات روانی ، مصرف داروهای خاص ، افزایش سن ، انجام عمل های جراحی مانند عملهای پروستات ، اختلالات قلبی و عروقی ، فشار خون و مشکلات آناتومیک اشاره کرد.

اگر دارای سن بیش از ۶۵ سال هستید بد نیست بدانید که از هر چهار نفر در این سن یک نفر به مشکلات عدم نعوظ باکیفیت مبتلا میشود و در ادامه راهکارهایی را برای درمان نعوظ با سیر سیاه برای شما بیان می کنیم. پاسخ : محصول اصلی ساخت شرکت بیز می باشد و بر روی بسته بندی علاوه بر لوگوی شرکت بیز ، علامت سیب سلامت از سازمان غذا و دارو وجود دارد . یکی دیگر از خواص مهم آلیسین علاوه بر درمان زود انزالی و نعوظ جلوگیری از ریزش مو است که خواص بی نظیر سیر برای مو اثبات شده است. از طرفی از آنجایی که سیر برای بسیاری از مشکلات دیگر چون مشکلات گوارشی نیز موثر است به عنوان پادشاه سبزیجات شناخته می شود. چنانچه در مطلب خواص سیر در بخش سلامت نمناک هم خواندید این ماده در سیر تازه بیشتر وجود دارد اما اینکه سیر سیاه روی مشکلات نعوظ (و نه زود انزالی) موثر باشد، هنوز به اثبات نرسیده است.

مقدار آنتی اکسیدان سیر سیاه تقریبا ۳ برابر بیشتر از سیر سفید است. همچنین مصرف سیر خام با معده خالی نور اپی نفرین را که یک انتقال دهنده عصبی است افزایش میدهد و باعث بالا رفتن متابولیسم بدن میشود. طبق تحقیقات علمی دانشگاهی صورت گرفته بر روی سیر سیاه مشخص شده است که مصرف آن میتواند تاثیرات مثبت و قابل قبولی بر پیشگیری از بیماریهای مختلف داشته باشد. پیاز سیر مرکب از تعدادی سیرچۀ کنار هم چیدهشده است که اصلیترین عضو اقتصادی سیر است. برخی افراد طعم سیر سیاه را با طعم انجیر کوهی مقایسه کردهاند و برخی دیگر طعم آن را نزدیک به برخی شیرینیهای کاراملی و حتی برخی از انواع خرما دانستهاند. گاهی بدون استفاده از آب از طریق باد دادن محصول روی غربال یا تورسیمی که در مسیر جریان هوای سریع قرار دارد گرد و خاک و برگ و مواد دیگر جدا می شود .اما شستن با آب یکی از مراحل آماده سازی است که در انجام آن روشهای متعددی که هر یک مناسب با محصول مورد نظر است به کار گرفته می شود سیر و سیاهی مو . از خواص مهم دیگر سیر سیاه باید به آنتی اکسیدانها و آنتی باکتریال هایی اشاره کرد در این خوراکی جادویی به وفور موجود است و مخاط گلو و حلق را ضدعفونی و از رشد و تکثیر ویروس ها در این مناطق حساس جلوگیری میکند.

با توجه به اینکه فروکتان ها سازنده اصلی عطر و طعم هستند ، بنابراین مقدار کم شده آنها به این معنی است که سیر سیاه از طعم تازه کمتر طعم دار خواهد شد. فروش سیر تازه با ارسال فوری آن به سایر نقاط ایران انجام می پذیرد. سیر تازه است چون از بروز بیماری های قلبی جلوگیری و فشارخون را کاهش می دهد وخون رارقیق می کند… سیر سیاه به کاهش چربی های رسوب کرده در رگ ها و عروق، و کاهش چربی های مضر قلب کمک می کند. این عمل را یک بار در روز به مدت پنج روزادامه دهید . این محصول به شکل سیرهای معمولی بوده که غالبا حالت بوته ای دارد و به شکل دانه شدن مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از این باید روغن حیوانی را به آن اضافه نموده و به خوبی با هم مخلوط کنید و سپس زمان اضافه کردن عسل می رسد. لازم است بدانید که به دلیل خاصیت انرژی زایی که سیرسیاه دارد خوردن آن قبل از خواب توصیه نمی شود. چنانچه از داروهایی مثل داروهای ضد قارچ و داروهای ضد فشارخون ، تیازیدها ، آنتی سایکوتیک ها و همچنین داروهای مانند سایمتیدین و غیره مصرف می کنید بد نیست بدانید که ممکن است این داروها موجب اختلالات در نعوظ شوند و در مصرف آنها با مشورت پزشک باید تجدیدنظر بکنید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد