[ad_1]

ریو د ژانیرو – مگویتو ویللا روز یکشنبه به عنوان شهردار شهر گوئیانیا برزیل انتخاب شد ، اما هنوز در مورد این موضوع اطلاع پیدا نکرده است. این به این دلیل است که او بیشتر ماه گذشته را در کما ناشی از آن ، به دلیل عفونت شدید COVID-19 ، از طریق دستگاه تنفس تنفس کرده است.

پرونده وی نمونه بارزی از دامنه همه گیری ویروس کرونا در برزیل است که بدترین قربانیان COVID-19 را در جهان خارج از ایالات متحده دارد. طبق گفته وزارت بهداشت ، بیش از 6.3 میلیون نفر به این ویروس آلوده شده و نزدیک به 173000 نفر نیز به دلیل ویروس جان خود را از دست داده اند.

ویللا ، سناتور سابق جنبش میانه رو دمکراتیک برزیل ، در 20 اکتبر آزمایش ویروس کرونا مثبت شد. یک هفته بعد ، وی به بیمارستان آلبرت اینشتین در سائو پائولو رسید و در 30 اکتبر لوله گذاری شد.

مگویتو ویللااز طریق فیس بوک

او در 8 نوامبر از هوادار خارج شد ، اما تا 15 نوامبر دوباره به آن پیوست و به دور دوم دور دوم مقابل رقیب وندرلان کاردوسو از حزب سوسیال دموکرات صعود کرد.

روز یکشنبه ، ویللا به عنوان شهردار گویانیا ، شهری تقریباً 1.5 میلیون نفری در مرکز برزیل ، حدود 200 کیلومتری جنوب غربی پایتخت برزیل انتخاب شد. وی 52.6 درصد آرا را به دست آورد.

روجریو اولیویرا دا کروز ، معاون شهردار ویللا ، پس از پیروزی در انتخابات ، یک کنفرانس مطبوعاتی تشکیل داد تا برای سلامتی شهردار دعا کند.

وی گفت: “ما قدردانی می کنیم که رای دهندگان Maguito Villela را انتخاب کردند.” “تمام برنامه Maguito در چهار سال آینده اجرا خواهد شد و او با ما خواهد بود.”

پسر ویللا دانیل مخالفان سیاسی را به انتشار اطلاعات نادرست درباره وضعیت پدرش متهم کرد.

وی گفت: “این هفته ، آنها با اتومبیل هایی با بلندگو بیرون آمدند ، و خبر كشته شدن نامزد مخالف را اعلام كردند و پیام های كثیری را در واتس اپ با اخبار جعلی درباره سلامتی وی ارسال كردند.” “این یک کارزار شرم آور بود.”

دفتر Maguito Villela به درخواست نظر پاسخ نداد.

NBC Latino را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد