سندرز ، وارن و دیگر دموکرات ها در معامله جدید با کوید 1200 دلار درخواست می کنند


واشنگتن – شش سناتور به رهبری سناتور برنی سندرز ، I-Vt. ، روز سه شنبه نامه ای نوشتند که خواستار دور جدیدی از 1200 دلار پرداخت مستقیم در یک بسته تسکین ویروس کرونا است که یک گروه دو حزب از قانون گذاران در تلاش است تا سال آینده آن را بیرون بکشد. هفته

در این نامه که به امضای الیزابت وارن و اد مارکی از دموکرات ها از ماساچوست رسیده است ، لطفاً با ما همراه باشید و درخواست کنید که هر پیشنهاد پیشنهادی جدید COVID شامل پرداخت مستقیم 1200 دلار برای بزرگسالان و 500 دلار برای فرزندان آنها باشد. رون ویدن و جف مرکلی از اورگان و کیرستن گیلیبراند از نیویورک.

“ما از زحماتی که برای ارائه این پیشنهاد 908 میلیارد دلاری توسط تعدادی از سناتورهای دموکرات و جمهوریخواه برداشته شده قدردانی می کنیم. اما به بیان ساده ، با توجه به میزان وحشتناک بحران فعلی و ناامیدی که خانواده های کارگر از آن تجربه می کنند ،” این پیشنهاد به اندازه کافی دور نمی رود “، آنها گفتند.

در این نامه تلاش می شود فشار جدیدی بر مذاکرات دو جانبه برای بسته تسکین ویروس کرونا به ارزش 908 میلیارد دلار وارد شود که شامل 300 دلار در هفته بیمه بیکاری و کمک به مشاغل کوچک و ایالت ها و سایر مفاد است.

این توافق نامه شامل دور جدیدی از پرداخت های مستقیم نخواهد بود ، که یک ماده مشهور در قانون مراقبت مارس است. رهبران جمهوری خواه به گرانی – حدود 300 میلیارد دلار – اعتراض داشتند و بنابراین مذاکره کنندگان تلاش کردند قیمت کل را زیر 1 تریلیون دلار نگه دارند.

در میان امضا کنندگان ، سندرز قول داد که “نه” رأی دهد مگر اینکه بسته شامل پرداخت های مستقیم باشد ، اگرچه همکارانش تا این حد پیش نرفته اند.

مشخص نیست که آیا سندرز و سایر دموکرات ها می توانند بدون دور جدید چک با حفظ حمایت خود ، معامله ای انجام دهند.

سناتور جاش هاولی ، R-Mo ، که از پرداخت های مستقیم حمایت می کند و با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا صحبت کرد ، گفت که “بدشانسی” یافت که جمهوری خواهان با صدا به او ملحق می شوند تا دور جدیدی از چک را تحت فشار قرار دهد. .

هاولی اضافه کرد: “شخصی که من بیشتر پذیرفته ام برای انجام این کار رئیس جمهور است. من شنبه شب با او صحبت کردم. ما در مورد آن گفتگوی طولانی داشتیم.”

اکثریت شلاق جان تون ، RS.D ، روز سه شنبه در کاپیتول به خبرنگاران گفت که بررسی های محرک “در این مرحله” بخشی از بحث نیست “، اما” اگر چیز دیگری رخ دهد ، ممکن است سقوط کند. “

سناتور میت رامنی ، آر-یوتا ، بخشی از ائتلاف ایجاد کننده چارچوب کمک دو جانبه ، گفت: “این چیزی نیست که بخشی از پیشنهاد ما باشد.”

“این در این چارچوب نیست ، این چارچوب 908 میلیارد دلاری است. من می دانم که حمایت عمومی قابل توجهی از این امر وجود دارد ، اما ما در حال حاضر خانواده های مبارز ، شرکت های در حال شکست ، کارمندان بهداشت را هدف قرار داده ایم و بدون توجه به نیاز ، “گفت: سناتور سوزان کالینز ، R-Maine.

سناتور جو مانچین ، DW.Va. ، گفت که مایل است اگر همکارانش هزینه ها را بپذیرند ، پرداخت های مستقیم را اضافه کند.

یکی دیگر از موضوعات مورد بحث در مذاکرات ، حفاظت از پاسخگویی در برابر مشاغل و سازمانها است ، سیاستی که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ، R-Ky ، و مقاومت دموکراتهای امضا کننده نامه را دنبال می کند.

شش سناتور نوشتند: “علاوه بر این ، لطفاً با ما کار کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ زبانی در این لایحه وجود ندارد که بتواند پاسخگویی را برای شرکت هایی که سلامت و ایمنی کارگران و مشتریان را به خطر می اندازند تضمین کند.”

روز سه شنبه ، مک کنل در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود ، تعدادی از سیاست های بخشی از گفتگوها را ذکر کرد. وی اشاره ای به پرداخت های مستقیم نکرد.

جمهوریخواه کنتاکی روز سه شنبه در صورت لزوم از سپر دفاع کرد تا به اقتصاد کمک کند تا اقتصاد بهبود یابد و از شیوع پرونده های قضایی جلوگیری کند. “

اگر به زودی معامله حاصل نشود ، مک کانل پایان تسکین کوید را نشان می دهد. وی گفت: “دو مورد مهمترین بحث” می تواند با استناد به سپری از مسئولیت و کمک های دولتی و محلی کنار گذاشته شود و در اوایل سال آینده بررسی شود.

وی گفت: “ترک اینجا بدون بسته کمک Covid امکان وقوع ندارد. ما باید این کار را انجام دهیم”. “من فکر می کنم هر دو طرف آن را کاملا درک می کنند.”

گرت هاک کمک کرد
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes