سناتور GOP کرامر می گوید که با ادامه چالش ها ، شروع یک انتقال “زمان گذشته” است


واشنگتن – سناتور کوین کرامر ، RN.D. ، روز یکشنبه از دولت خواست که کار خود را با تیم انتقال جو بایدن رئیس جمهور منتخب آغاز کند ، اگرچه او بارها و بارها از تلاش های رئیس جمهور دونالد ترامپ برای به چالش کشیدن انتخابات ریاست جمهوری دفاع کرده است کلاهبرداری گسترده

کرامر در مصاحبه ای با دیدار با مطبوعات گفت که فکر نمی کند ترامپ تمام گزینه های قانونی خود را تمام کرده باشد ، اما شروع روند انتقال به نفع کشور است.

“اینها سیستم های حقوقی هستند ، اینها فرایندهایی است که در قانون اساسی ما ، در قوانین ما وجود دارد. کرامر گفت: “آنها فقط مناسب نیستند ، بلکه واقعاً برای میلیونها آمریکایی که رئیس جمهور ترامپ بازتاب آنها است ، یک وظیفه هستند.”

اما وی افزود که “زمان شروع یک انتقال است ، تا حداقل با یک مرحله همکاری همکاری کنیم.”

“من ترجیح می دهم رئیس جمهوری داشته باشم كه در صورت پیروزی جو بایدن باید بیش از یك روز آماده شود ، اما در این بین او فقط از روش قانونی خود استفاده می كند.”

تا پیش از این ، رئیس جمهور از پذیرفتن باخت در انتخابات امتناع می ورزید – پیش بینی تقریباً برای همه سازمان های مهم خبری که شنبه بعد از روز انتخابات بر اساس تعداد آرا در کل کشور انجام شده است. در پس زمینه این امتناع ، سازمان دولتی که وظیفه آن چراغ سبز برای شروع انتقال به دولت است ، هنوز روند را تحریم نکرده است ، زیرا رئیس جمهور همچنان ادعاهای بی اساس در مورد کلاهبرداری گسترده را مطرح می کند.

تیم حقوقی ترامپ و دیگر متحدان جمهوری خواه ده ها پرونده قضایی با ادعاهای اثبات نشده فحاشی و یکی از وکلای وی تشکیل داده اند اختلافات بر سر فاکس بیزینس پخش می کند که مجالس قانونگذاری ایالتی باید رأی دهندگان ریاست جمهوری طرفدار ترامپ را در ایالت هایی که بایدن برنده است داشته باشند.

اما این اختلافات حقوقی هنوز قدرت چشمگیری پیدا نکرده است. روز شنبه ، یک قاضی فدرال پرونده پنسیلوانیا را با این استدلال که شامل “یک استدلال قانونی متشنج و بدون دلیل” است ، در تیم ترامپ قرار داد. وکلای رئیس جمهور می گویند از آنها فرجام خواهی خواهد شد.

در همین حال ، جورجیا روز جمعه پس از شمارش دست ، نتایج خود را تأیید کرد که تغییر قابل توجهی در تعداد آرا votes نشان نداد و سایر ایالت های مهم باید نتایج را در روزها و هفته های آینده تأیید کنند. اما تیم رئیس جمهور خواهان شمارش ماشینی جداگانه در جورجیا است و هفته گذشته نیز تقاضای شمارش جزئی در دو شهرستان ویسکانسین متمایل به دموکرات ها را کرد که همچنان ادامه دارد. دفتر تصمیم گیری NBC بایدن را به عنوان برنده آشکار هر دو کشور معرفی کرده است.

جمهوری خواهان در کنگره به آرامی خواستار روند انتقال هستند تا بایدن بتواند در ماه ژانویه آماده روی کار آمدن باشد ، گرچه اکثر آنها از اقدامات وی حمایت می کنند.

روز شنبه ، سناتور پت تومی ، R-Pa ، پس از آنكه دادگاه فدرال پرونده ترامپ در ایالت خود را رد كرد ، ترامپ را ترك كرد تا “نتیجه انتخابات را بپذیرد” ، زیرا “جو بایدن در انتخابات سال 2020 پیروز شد”.

اما کرامر روز یکشنبه گفت که ترامپ “موظف” نسبت به طرفداران خود است “تا آخر با آن بجنگند” و ترس از عدم پذیرش نتایج انتخابات توسط رئیس جمهور را تضعیف دموکراسی دانست و تلاش کرد آن را با تلاش حزب دموکرات برای استیضاح مقایسه کند. رئيس جمهور.

کرامر گفت: “من نمی دانم چرا ما از رئیس جمهوری که تمام توانایی های قانونی خود را در دادگاه انجام می دهد ، به راحتی آزرده می شویم.”

“همه باید کمی آرام شوند ، من این را حمله به دموکراسی ما نمی دانم.”

نماینده سدریک ریچموند ، از ایالات متحده ، که کنگره را ترک می کند تا به عنوان مشاور ارشد به دولت بایدن بپیوندد ، مخالف بود. ریچموند در مصاحبه جداگانه ای با دیدار با مطبوعات ، بازداشت ترامپ را “مضر” خواند زیرا “اعتماد به دولت آمریکا را تضعیف می کند”.

“این آینده دموکراسی آنلاین ماست. این یک انتخابات منصفانه و صادقانه بود ، دونالد ترامپ شکست خورد “.

“در مقطعی ما باید حرکت کنیم. اما این حزب جمهوری خواه نمی خواست بایستد و به امپراطور بگوید که او لباس نپوشیده است. “
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes