سناتورهای حزب جمهوری خواه در حال پذیرش شکست ترامپ هستند


واشنگتن – امتناع دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از پذیرش شکست پیش از انتخابات ، متحدان سنا جمهوری خواه را بر آن داشت تا به آرامی به سمت پذیرفتن جو بایدن رئیس جمهور بعدی بروند.

این قانونگذاران بین وفاداری به رئیس جمهور با قدرت برای مخالفت با رای دهندگان و وظیفه آنها در محافظت از محافظ دموکراسی که در بحبوحه یک بحران اقتصادی و اجتماعی روبرو هستند ، در نوسان هستند.

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا ، آر کی ، روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: “ما یک انتقال منظم از این دولت به دولت بعدی خواهیم داشت.” “آنچه همه ما در مورد او می گوییم ، صریحاً بی ربط است.”

سناتور تام تلیس ، RN.C ، که با اندکی پیروزی در انتخابات مجدد خود پیروز شد ، به NBC News گفت که بایدن بر اساس نتایج “احتمالاً” رئیس جمهور تازه انتخاب شده بود ، اما افزود که ترامپ “حق” دارد که چالش های قانونی ایجاد کند.

وی گفت: “من می دانم که همه می خواهند این پایان یابد ، اما روز افتتاحیه 20 ژانویه است.” “من فکر می کنم ما وقت داریم که مسائل را مرتب کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر دو طرف از نتیجه کار راحت هستند.”

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ابراز نگرانی کرده است که دولت او هنوز قادر به شروع انتقال رسمی نیست ، از جمله عدم توجیهات امنیتی و عدم توانایی در درک برنامه توزیع واکسن Covid-19. برخی از جمهوری خواهان این نگرانی ها را تکرار کرده اند ، اما تعداد کمی از آنها از دولت ترامپ خواسته اند که اجازه انتقال را بدهد.

سناتور لیندزی گراهام ، RSC ، متحد سرسخت ترامپ ، گفت که او تلاش یک نفره را برای تحقیق از طرف ترامپ در ایالت ها برای شمارش آرا انجام داده است.

اما حتی گراهام گفت که علامت روی دیوار را دیده است.

روز سه شنبه ، او به سمت سناتور كامالا هریس ، كالیفرنیا ، معاون منتخب رئیس جمهور ، در طبقه سنا رفت و به پشت او مشت زد.

این یک رقص ناجور برای سناتورهایی مانند تیلیس و گراهام است که با همان رای ترامپ در مسابقات خود پیروز شدند و نتیجه را مناقشه نمی کنند. نامزدهای اتاق جمهوری نیز عملکرد بیش از حد داشته و کرسی هایی را به دست آوردند.

تیم ترامپ در بسیاری از کشورها در حال دادرسی است که هیچ نشانه ای از موفقیت نشان نمی دهد ، اما ممکن است تا دسامبر ادامه داشته باشد. او ادعاهای بی اساس در مورد تقلب گسترده رای دهندگان را مطرح کرده است ، که بسیاری از اعضای حزب وی از محکومیت آن خودداری کرده اند ، اگرچه برخی معتقدند که آزار و شکنجه او به جایی نمی رسد.

سناتور پت تومی ، R-Pa ، که گفت بایدن رئیس جمهور خواهد شد ، به خبرنگار كپیتول هیل گفت كه او خیلی در مورد پرونده قضایی تیم ترامپ در كشورش نمی اندیشد.

وی گفت: “من فکر نمی کنم آنها استدلال جدی داشته باشند.”

برخی از محافظه کاران نگرانند که حمله مداوم ترامپ به یکپارچگی آرا بتواند به مشارکت حزب آنها در جورجیا لطمه بزند ، جایی که دو دور دوم انتخابات در 5 ژانویه کنترل سنا را تعیین می کند.

سناتورهای حزب جمهوری اسلامی تا حد زیادی آن را برداشته اند.

سناتور مارشا بلکبرن ، R-Tenn ، متحد سرسخت ترامپ ، گفت: “شما می دانید چه؟ فکر می کنم حال ما در جورجیا خوب خواهد شد.”

سناتور کلی لوفلر ، R-Ga ، یکی از سناتورهای دور دوم انتخابات ، ضمن اشاره به اینکه بایدن رئیس جمهور بعدی است ، از ادعاهای بی اساس ترامپ درباره کلاهبرداری حمایت کرد.

وی روز چهارشنبه به فاکس نیوز گفت ، جمهوریخواهان در سنا “سنگر علیه سوسیالیسم در این کشور هستند” ، قبل از اینکه نسبت به تغییرات سیاسی ، مانند افزایش مالیات و گسترش دیوان عالی ، هشدار دهد ، که فقط در دموکراسی کامل اتفاق می افتد. کنترل.

جان کرنین ، سناتور تگزاس در پاسخ به این س ifال که آیا گریه های مکرر رئیس جمهور درباره تقلب در انتخابات می تواند مشارکت در انتخابات را مختل کند ، پیشنهاد کرد که ترامپ فقط در مورد انتخاب کنندگان خود صحبت کند.

کورنین به NBC News گفت: “من مسیر را گم کردم ، اما 72 میلیون نفر به او رأی دادند ، بنابراین افراد زیادی از این تلاش حمایت می کنند” ، افزود: . “من اطمینان دارم که در 20 ژانویه ما یک انتقال مسالمت آمیز از قدرت خواهیم داشت و این امر عادی بعدی خواهد بود ، هرچه که مشخص شود.”
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes