یون منفی برای خشک کردن سریعتر و بهتر مو و همچنین حفظ چربی سطحی مو ضروری است. همانطور که میدانید حفظ چربی مو مانع از وز شدن و به هم چسبیدن موها میشود. مثل اکثر سشوارهای باکیفیت و بهینه، این دستگاه نیز قابلیت تولید یون دارد که از پریشانی و وز شدن موها جلوگیری میکند و عملکرد دستگاه را بالاتر میبرد. این مدل با فناوری یون تولید شده است. سشواری با طراحی فوقالعاده زیبا و حرفهای، مناسب برای سالنهای زیبایی است. البته توجه داشته باشید که همه ی محصولات حرفه ای برای خرید و استفاده در منزل مناسب نیستند مخصوصا فرکننده ها . از این رو قصد داریم در این مقاله از بخش لوازم خانگی ماگرتا به راهنمای خرید بهترین مارک سشوار های خانگی ، مسافری و حرفه ای پرفروش موجود در بازار ایران به همراه قیمت آنها بپردازیم. اگر چه برای این نوع موها میتوان سشوار حرفه ای و یا خانگی انتخاب کرد ولی احتمالا یک سشوار برس دار میتواند انتخاب مناسب تری باشد. اگر موهای شما ضخامت خوبی دارد و نازک نیست از درجه حرارت متوسط سشوار برای خشک کردن و حالت دادن به موهایتان استفاده کنید. اگر موهای زبر، ضخیم و پرپشتی دارید از درجه حرارت بالای سشوار برای خشک کردن و حالت دادن به موها استفاده کنید.

سشوار مسافرتی مکس دستگاه مدل AC8820 دارای یک سری دیفیوزر است که برای افراد دارای موهای فر بسیار کاربردی است. اگر می خواهید موهایی زیبا و خوش حالت داشته باشید، سرمایه گذاری در یک سشوار خوب نکته کلیدی است. شاید این موضوع به نظر برخی از افراد آنچنان با اهمیت نباشد، اما زمانی که پریز برق از میز توالت یا آینه شما فاصله داشته باشد، تازه متوجه ضرورت داشتن سیم بلند خواهید شد. بنابراین سرعت عمل شما بیشتر میشود و زودتر به نتیجه خواهید رسید. سشوار مسافرتی HairDryer-ANQI-1800 سشوار مسافرتی ANQI-1800 با اندازه ای کوچک و جمع و جور و دسته تاشو کمترین جای ممکن را در کیف دستی شما می گیرد. اگر دنبال سشواری سبک و قابل حمل و جمع و جور هستید که بتوانید در مسافرت آن را همراه خود داشته باشید، سشوار مسافرتی فیلیپس مدل BHD003 یکی از مناسبترین گزینهها است. پس فراموش نکنید که اگر برای خانه یا برای آرایشگاه سشوار میخرید، به این نکته توجه کنید که دستگاه مورد نظر شما چه به صورت خودکار (تمام آیونیک) و چه به صورت دستی (دکمه آیونیک) قابلیت تولید یون منفی را داشته باشد.

ارزانترین سشوار مسافرتی
پس سشوار خوب چه مارکی است؟ اگر نمیخواهید از برس استفاده کنید با انگشت ها هم میتوان موها را بالا و پایین کرده و سشوار را در قسمت های مختلف بچرخانید. این سشوار 1400 واتی دارای 2 تنظیم سرعت و دمای مختلف است که بنا به سلیقه شما قابل انتخاب است. از دیگر ویژگیهای بارز این سشوار، قابلیت تولید یون منفی است، استفاده از این فناوری خاص در این محصول باعث شده است که سشوار رمینگتون مدل AC9140، تا ۹۰ درصد نسبت به سشوارهای معمولی یون منفی بیشتری تولید کرده و از وز شدن موها جلوگیری کند. سشوارهای صنعتی توانایی تولید حرارت بین 50 درجه سانتیگراد تا 700 درجه سانتیگراد را دارند. سشوارهای چرخشی بابیلیس در مدل های مختلفی در دسترس مصرف کننده ها قرار دارند و هر کدام از آنها ویژگی ها و قابلیت های خاصی دارند. از دلایل سفر کردن است که هر کسی در طول زندگی خود حتما آن را تجربه کرده است. طول سیم سشوارهای موجود در بازار معمولاً بین ۱.۵ الی ۲ متر است.

سشوارهای با سیم کوتاه محدودیت حرکتی برای کاربر ایجاد میکنند در حالیکه اگر سیم سشوار طول مناسبی داشته باشد، کنترل آن نیز راحتتر خواهد بود. از طرفی سشوارهایی که دارای سیم گردان ۳۶۰ درجه هستند مانع پیچیدن سیم به دور دستگاه و دست و پا گیر شدن آن میشوند. از طرفی اگر موهای بلندی داشته باشید ممکن است به زودی خسته شوید و نتوانید تمام موهای خود را سشوار کنید. اگر موهای نازک و ظریفی دارید از درجه حرارت کم و سرعت باد ملایم سشوار برای خشک کردن و حالت دادن به موهایتان استفاده کنید. روی بدنه سشوار دکمه حالت TP دیده میشود که کمک میکند دمای باد در حین خشک کردن از یک حدی بیشتر نشود و به مو آسیبی نرسد. این سشوار دارای دکمه تنظیم فشار باد در دو حالت متوسط و زیاد و همچنین سه حالت سرد، ملایم، گرم در کنترل دما است که تمام این تنظیمات بر روی صفحه نمایش LCD به نمایش گذاشته میشود. دکمههای تنطیم دما و سرعت باد، اهمیت زیادی دارند چون شما میتوانید با توجه به میزان خیس بودن موها، پرپشتی یا کم پشتی، نازکی و ضخامت و همچنین بلندی و کوتاهی مو، حالات مختلف را استفاده کنید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد