سخنرانی پیروزی تاریخی کمال هریس معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده


عصر بخیر. عصر بخیر. عصر بخیر. عصر بخیر. متشکرم. متشکرم. عصر بخیر.

متشکرم. عصر بخیر.

جان لوئیس ، نماینده کنگره ، جان لوئیس ، نماینده مجلس ، پیش از مرگش نوشت ، دموکراسی یک دولت نیست. این یک عمل است. و منظور او این بود که دموکراسی آمریکا تضمین نمی شود. به اندازه تمایل ما برای مبارزه برای آن قدرتمند است.

تا آن را نگه دارد و هرگز آن را مسلم بداند. و دفاع از دموکراسی ما به مبارزه نیاز دارد. فداکاری لازم است ، اما در آن شادی و پیشرفت وجود دارد ، زیرا ما انسان ها قدرت ساختن آینده ای بهتر را داریم.

و هنگامی که دموکراسی ما در آن انتخابات بود ، با روح آمریکا و جهان که تماشا می کرد ، شما یک روز جدید برای آمریکا باز کردید.

برای تیم کمپین ها و داوطلبان ما ، این تیم استثنایی ، از شما برای جذب افراد بیشتر از هر زمان دیگر در روند دموکراتیک متشکریم.

و برای امکان پیروزی آن. ملت ما مراتب قدردانی شما را از نظرسنجی ها و مقامات انتخاباتی در کشورمان دارد که بی وقفه تلاش کرده اند تا همه آرا را بشمارند.

شما از یکپارچگی دموکراسی ما و مردم آمریكا كه در حال ساختن كشور زیبای ما هستند دفاع كرده اید ، از شما ممنونم كه برای شنیدن صدای خود ركورد شكن هستید.

و من می دانم که زمانها چالش برانگیز بوده اند ، مخصوصاً در چند ماه گذشته. غم و اندوه و درد. اضطراب و کشمکش. اما همچنین شاهد شهامت ، مقاومت و سخاوتمندی روح شما هستیم. شما چهار سال برای برابری و عدالت ، برای زندگی ما و برای سیاره ما راهپیمایی و سازماندهی کردید و سپس رأی دادید.

و شما یک پیام روشن دادید. شما امید و اتحاد ، نجابت ، علم و بله حقیقت را انتخاب کرده اید.

شما جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده انتخاب کرده اید. و جو یک درمانگر ، یک جوان ، یک دست امتحان شده و ثابت است. مردی که تجربه خود از دست دادن ، احساس هدفی را به او القا می کند که به عنوان یک ملت به ما کمک می کند تا حس هدف خود را بازیابیم.

شما جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده انتخاب کرده اید. و جو یک درمانگر ، یک جوان ، یک دست امتحان شده و ثابت است. مردی که تجربه خود از دست دادن ، احساس هدفی را به او القا می کند که به عنوان یک ملت به ما کمک می کند تا حس هدف خود را بازیابیم.

و مردی با قلب بزرگ که عاشقانه کنار گذاشته شدن. این عشق او به جیل است که یک بانوی اول شگفت انگیز خواهد بود – عشق او به هانتر و اشلی ، نوه هایش و کل خانواده بایدن. و در حالی که من اولین بار جو را به عنوان معاون رئیس جمهور می شناختم ، واقعاً او را به عنوان پدری که بو را دوست داشت شناختم.

دوست عزیز ما امروز اینجا را به یاد می آوریم. و به شوهرم داگ و فرزندانمان کول و الا ، خواهرم مایا و تمام خانواده ما ، همه شما را بیش از آنچه که می توانم ابراز کنم دوست دارم. ما از جو و جیل بسیار سپاسگزاریم که از خانواده ما در این سفر شگفت انگیز و زنی که مسئولیت حضور من در اینجا را بر عهده دارد استقبال می کنیم.

مادرم ، Shamala Gopalan Harris ، که همیشه در قلب ماست. وقتی او در سن 19 سالگی از هند به اینجا آمد ، شاید تصور آن لحظه را نداشت ، اما او بسیار عمیق به آمریکا باور داشت ، جایی که لحظه ای از این دست امکان پذیر است. و بنابراین من به او و نسلهای زنان ، زنان سیاه پوست فکر می کنم.

زنان آسیایی ، سفید ، آمریکای لاتین ، هندی – که در طول تاریخ ملت ما امشب راه را برای این لحظه هموار کرده اند. زنانی که برای برابری و آزادی و عدالت برای همه بسیار جنگیدند و فدا کردند. از جمله زنان سیاه پوست ، که اغلب ، اغلب اغلب نادیده گرفته می شوند ، اما اغلب ثابت می شود که ستون فقرات دموکراسی ما هستند.

همه زنانی که بیش از یک قرن برای تأمین و صیانت از حق رأی تلاش کرده اند. 100 سال پیش با متمم نوزدهم. 55 سال پیش با قانون حقوق رأی گیری ، و اکنون در سال 2020 با نسل جدیدی از زنان در کشور ما که برای حق اساسی رای دادن و شنیدن آنها رأی دادند و به مبارزه ادامه دادند.

من امشب به مبارزه ، قاطعیت و قدرت بینایی آنها می اندیشم تا ببینم چه چیزهایی را تحت فشار قرار داده است و روی شانه های آنها ایستاده ام و نشان می دهد شخصیت جو چه جرأتی برای انجام این کار دارد از مهمترین موانعی که در کشور ما وجود دارد عبور کرده و زنی را به عنوان معاون رئیس جمهور خود انتخاب کنید.

اما حتی اگر من اولین زن در این دفتر هستم ، آخرین نفر نخواهم بود. از آنجا که هر دختر کوچکی که امشب را تماشا می کند می بیند که این کشور فرصتی است و برای فرزندان کشورمان ، صرف نظر از جنسیت ، کشور ما پیام روشنی را برای شما ارسال کرده است – رویایی با جاه طلبی. با اعتقاد راسخ رهبری کنید و خود را به گونه ای ببینید که شاید دیگران فقط به این دلیل نباشند که قبلاً آن را ندیده اند ، اما بدانید که ما در هر مرحله از راه شما را تحسین خواهیم کرد

و برای مردم آمریکا ، مهم نیست که به چه کسی رای دهید ، من تلاش خواهم کرد تا معاون رئیس جمهور باشم مانند جو برای رئیس جمهور اوباما. وفادار ، صادق و آماده ، هر روز از خواب بیدار می شود ، به فکر شما و خانواده تان است ، زیرا اکنون کار واقعی ، کار سخت ، کار لازم ، کار خوب آغاز می شود.

کار اصلی نجات جان و شکست این اپیدمی است. اقتصاد خود را دوباره بسازیم تا بتواند برای افراد کارگر کارساز باشد. برای از بین بردن نژادپرستی سیستمی در سیستم عدالت و جامعه ما. برای مقابله با بحران آب و هوا. کشورمان را متحد کنیم و روح ملت ما را شفا دهیم.

و راه پیش رو آسان نخواهد بود ، اما آمریکا آماده است و جو نیز آماده است.

ما رئیسی را انتخاب کرده ایم که نماینده بهترین ها در ما باشد. رهبری که دنیا به آن احترام می گذارد و فرزندان ما چشم به راه او هستند. یک فرمانده کل قوا که به نیروهای ما احترام می گذارد و کشور ما را ایمن نگه می دارد ، و یک رئیس جمهور برای همه آمریکایی ها.

و اکنون ارائه رئیس جمهور منتخب ایالات متحده آمریکا – جو بایدن – افتخار بزرگی است!


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes