فریلنسر که در سال 2008 تاسیس شد ، سایت های فریلنسری خارجی در حال حاضر بزرگترین بازار آنلاین برای کارهای سایت های فریلنسری خارجی مستقل است که بیش از 45 میلیون کارفرما و مستقل از بیش از 247 کشور را به هم متصل می کند. ما فریلنسر را به عنوان بهترین به عنوان بهترین انتخاب كردیم زیرا بیشترین فرصت را دارد ، برای همه آزاد است و هنگام ایجاد حساب هیچ هزینه مقدماتی وجود سایت های فریلنسری خارجی ندارد.

ایجاد حساب Freelancer و تکمیل سایت های فریلنسری خارجی نمایه خود کاملاً رایگان است. پس از پر شدن نمایه خود ، می توانید در هر فرصت جستجو و جستجو کنید. در Freelancer می توانید در ده ها زمینه مختلف مانند حسابداری ، معماری ، طراحی ، منابع انسانی ، نوشتن محتوا ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، فروش ، توسعه نرم افزار و موارد دیگر مشاغل محلی و از راه دور را سایت های فریلنسری خارجی جستجو و درخواست کنید.

حتی اگر Freelancer در ابتدا رایگان باشد ، سایت های فریلنسری خارجی هنگامی که مشتری پیشنهاد شما را قبول می کند ، درصدی از درآمد شما را می گیرد. ساختار هزینه به شرح زیر است:

پروژه های با قیمت ثابت: 10٪ هزینه یا 5 دلار سایت های فریلنسری خارجی ، هر کدام که بیشتر باشد
پروژه های ساعتی: هزینه 10٪ مسطح
خدمات: هزینه 20٪
حساب به مدت شش ماه یا بیشتر غیرفعال سایت های فریلنسری خارجی است: 10 دلار در ماه
ارجاع کارفرما: بدون پرداخت هزینه برای هر کاری که با آن مشتری رزرو می کنید
در طول هر پروژه ، فریلنسرها می توانند از سایت های فریلنسری خارجی طریق پلتفرم و همچنین ساعت ردیابی با مشتری ارتباط برقرار کنند ، فاکتور ارسال کنند و پرداختی دریافت کنند.

بهترین سایت های فریلنسری خارجی

Upwork در اصل به عنوان Elance در سال سایت های فریلنسری خارجی 1998 تاسیس شد و اکنون دارای بیش از 16 میلیون فریلنسر و بیش از پنج میلیون مشتری می باشد. اگرچه Upwork تمایل به برگزاری کنسرت های با  سایت های فریلنسری خارجی کیفیت بالاتر از Freelancer دارد ، اما ما آن را به عنوان نایب قهرمان خود انتخاب کردیم زیرا فرصت های کمتری را لیست می کند و شروع آن دشوارتر است.

بهترین وب سایت های فریلنسری

ایجاد نمایه در Upwork کاملاً رایگان است. برای شروع ، سایت های فریلنسری خارجی می توانید مشخصات خود را با نرخ ، نمونه کار ، رزومه ، مطالعات موردی و بیانیه شخصی خود پر کنید. برخلاف فریلنسر ، قبل از شروع درخواست سایت های فریلنسری خارجی برای پروژه ها ، Upwork برای پیوستن به سیستم عامل باید پروفایل شما را تأیید کند. Upwork ده ها صنعت را شامل می شود ، از جمله شامل مشاوره ، خدمات به مشتری ، علوم داده ، مهندسی ، بازاریابی ، IT ، ترجمه و توسعه وب نیست. اگر Upwork تشخیص دهد که مهارت شما مطابق با استانداردهای آن نیست سایت های فریلنسری خارجی یا بازار بیش از حد اشباع شده است ، ممکن است درخواست شما برای عضویت رد شود. در صورت تأیید ، می توانید پروژه های مربوطه را در Upwork جستجو کرده و پیشنهادات خود را شروع کنید.

پس از رزرو مشتری از طریق Upwork ، از سیستم سایت های فریلنسری خارجی عامل برای برقراری ارتباط با آنها ، ارسال فاکتورها ، پیگیری ساعات قابل پرداخت و پرداخت هزینه استفاده خواهید کرد. مانند فریلنسر ، Upwork نیز  سایت های فریلنسری خارجی هیچ هزینه قبلی ندارد اما درصورتی که با موفقیت مشتری خود را رزرو کنید ، درصدی از درآمد شما را می گیرد. ساختار هزینه Upwork به شرح زیر است:

20٪ برای 500 دلار اول صورتحساب به مشتری سایت های فریلنسری خارجی
10٪ برای صورتحساب های مادام العمر با مشتری بین 500.01 تا 10،000 دلار
5٪ برای صورتحساب های مادام العمر با مشتری که بیش از 10،000 دلار است

 

Craigslist در سال 1995 به عنوان یک سایت های فریلنسری خارجی خبرنامه ایمیل تأسیس شد و در سال 1996 به وب منتقل شد. امروز Craigslist به 700 شهر در بیش از 70 کشور جهان خدمات ارائه می سایت های فریلنسری خارجی دهد و همچنان یکی از پربازدیدترین سایتها در ایالات متحده است ما Craigslist را به عنوان بهترین گزینه برای مشاغل محلی انتخاب کردیم زیرا این  سایت های فریلنسری خارجی ده ها کنسرت مستقل در منطقه محلی شما است که ممکن است در سایت های دیگر شغل آزاد پیدا نشود.

Craigslist مشاغل و کنفرانس سایت های فریلنسری خارجی های مختلف را در ده ها دسته شامل مالی ، بازاریابی ، کار عمومی ، کارهای خانگی ، فناوری اطلاعات ، آموزش ، نوشتن و ویرایش و موارد دیگر فهرست می کند. برای درخواست ارسال آگهی شغلی ، به سادگی با یک ایمیل مودب و حرفه ای به لیست پاسخ دهید یا دستورالعمل های مربوط به درخواست از طریق یک سایت خارجی را دنبال کنید ، در صورت وجود.

مطمئناً می توانید مشتریان و فرصت سایت های فریلنسری خارجی های شگفت انگیزی را در Craigslist پیدا کنید ، اما هنگام جستجو از لیست های تقلبی مراقب باشید. در واقع می توانید با مراجعه به صفحات Craigslist سایت های فریلنسری خارجی سایر شهرها ، کار خارج از منطقه نزدیک خود را جستجو کنید. اگر کارفرما مایل به کار با کاندیداهای از راه دور باشد ، ممکن است بتوانید در خارج از منطقه محلی خود کار پیدا کنید.

FlexJobs در سال 2007 ایجاد شد تا به سایت های فریلنسری خارجی فقدان یک مکان متمرکز برای یافتن فرصت های قانونی کار از خانه پاسخ دهد. از آن زمان ، با تقریباً 25000 لیست فعال از بیش از 5000 شرکت در سراسر جهان سایت های فریلنسری خارجی ، به بزرگترین سایت برای مشاغل از راه دور نمایش داده شده تبدیل شده است. ما FlexJobs را به عنوان بهترین سایت برای مشاغل آزاد از راه دور انتخاب کردیم ، زیرا متعهد است در تحقیق و بررسی هر لیست اطمینان حاصل کند که اعضا به بهترین فرصت های ممکن دسترسی دارند.

FlexJobs از درآمد حاصل از حق عضویت خود برای سایت های فریلنسری خارجی تأمین بودجه فرآیند بررسی گسترده خود استفاده می کند. در نتیجه ، اعضای آن به بیش از 50 صنعت به یک پایگاه داده به روز و بدون کلاهبرداری سایت های فریلنسری خارجی از فرصت های آزاد دسترسی دارند. همچنین اعضا به تخفیف ها و معاملات ویژه محصولات و خدمات مانند Intuit QuickBooks ، لپ تاپ های سایت های فریلنسری خارجی Dell و مربیگری شغلی دسترسی دارند.

FlexJobs برای درخواست یک شغل و باز کردن سایت های فریلنسری خارجی قفل پس انداز اعضا ، برای یک هفته آزمایشی 6.95 دلار ، برای یک ماه عضویت 14.95 دلار ، برای یک عضویت سه ماهه 29.95 دلار و برای یک عضویت یک ساله 49.95 دلار هزینه می پردازد.

LinkedIn در سال 2003 تأسیس شد و اکنون سایت های فریلنسری خارجی با بیش از 690 میلیون کاربر ثبت شده ، بزرگترین پلتفرم شبکه حرفه ای جهان است. این شرکت برای کمک به اتصال اعضای فری لنس خود به اهداف و فرصت های با کیفیت ، مرکز آزاد خود را با نام LinkedIn ProFinder در سال 2015 راه اندازی کرد. ما آن را به عنوان بهترین سایت برای شبکه انتخاب کردیم زیرا فریلنسرها می سایت های فریلنسری خارجی توانند مستقیماً با استخدام کنندگان و دیگر صاحبان مشاغل ارتباط برقرار کنند تا فرصت ها را پیدا کنند و شبکه های حرفه ای خود را بسازند.

LinkedIn ProFinder در چندین زمینه از جمله  سایت های فریلنسری خارجیمشاوره ، مربیگری ، ویرایش ، طراحی گرافیک ، بازاریابی ، املاک و مستغلات ، عکاسی ، توسعه نرم افزار و موارد دیگر به فریلنسرها کمک می کند. قبل از اینکه از طریق LinkedIn ProFinder به دنبال مشتری بگردید ، باید مطمئن شوید که نمایه LinkedIn شما کامل است ، زیرا ProFinder هر مشتری بالقوه ای را به نمایه LinkedIn شما هدایت می کند. مانند Upwork ، LinkedIn نیز باید برای پیوستن به عنوان یک متخصص آزاد ProFinder ، درخواست شما را تأیید کند. پس از پذیرش ، هشدارهای ایمیل درباره مشتریان بالقوه ای را خواهید سایت های فریلنسری خارجی یافت که به دنبال شخصی با مهارت و تخصص شما هستند. شما می توانید با یک پیشنهاد پاسخ دهید و تمام جزئیات را از طریق سیستم عامل نهایی کنید.

10 پیشنهاد اول شما رایگان است. پس از ارسال 10 پیشنهاد ، باید اشتراک Premium Business را با قیمت 59.99 دلار در ماه یا 179.97 دلار در سال خریداری کنید. با اشتراک Premium Business ، می توانید تعداد نامحدود پیشنهادی را ارسال کنید. سایت های فریلنسری خارجی

سایت های فریلنسری خارجی

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد