[ad_1]

فرماندار سابق آلاسکا ، سارا پالین روز جمعه عازم دیوید پردو و کلی لوفلر از جورجیا شد و از گرجی ها خواست رای “دور دوم” خود را در ژانویه “خرد” کنند تا از “انتخابات تقلبی” دیگر جلوگیری کند.

پالین ، نامزد معاون ریاست جمهوری در سال 2008 ، به جمع طرفداران ماریتا گفت: “جورجیا ، شما نه فقط در 5 ژانویه باید حضور پیدا کنید ، نه فقط برای پیروزی بلکه برای له کردن او.”

پالین گفت: “شما باید آن را له کنید و این پیام را ارسال کنید ، بلندترین پیامی که می توانیم بگوییم ، نه ، ما به هیچ وجه سوسیالیسم را در آمریکا اعمال نمی کنیم.”

پالین مانند سایر جمهوری خواهان عالی رتبه که در هفته های اخیر برای لفلر و پوردو فعالیت می کردند ، سعی کرد از ادعای بی اساس رئیس جمهور دونالد ترامپ مبنی بر “جعلی بودن” انتخابات گرجستان در 3 نوامبر حمایت کند در حالی که رای دهندگان گرجی را به رای دادن تشویق کرد انتخابات در 5 ژانویه.

دور دوم بین پردو و لوفلر و دموکرات ها جون اوسوف و رافائل وارنوک تعیین کننده سنای آمریکا خواهد بود. جمهوریخواهان با ورود به دوره جدید سنا اکثریت 50-48 را دارند. اگر دموکرات ها هر دو کرسی را بدست آورند ، در واقع اکثریت را به دست می آورند ، زیرا معاون رئیس جمهور کمالا هریس می تواند برنده انتخابات باشد.

در این مراسم در مقابل پالین ، مارجوری تیلور گرین منتخب جمهوری خواهان حضور داشت که به جمعیت گفت: “همه ما به طور قطع می دانیم که جو بایدن جورجیا را برنده نکرد. ما می دانیم که جورجیا دونالد ج. ترامپ را دوباره انتخاب کرد.”

گرین در پاسخ به س byال NBC News مبنی بر اینکه وی در حال تکرار نظریه های توطئه درباره انتخاباتی است که قبلاً توسط دادگاه های مختلف و فرماندار و وزیر خارجه جمهوری خواه گرجستان ابطال شده بود ، گفت: اینها توطئه هایی نیستند که برطرف شده اند ، اینها چیزهای واقعی هستند. که اتفاق افتاده و آنها برطرف نشده اند. “

وی همچنین از حمایت قبلی خود از تئوری های توطئه QAnon دفاع کرد و گفت: “من هرگز به دلیل جستجوی اطلاعات دیگر عذرخواهی نمی کنم. من هیچ عذرخواهی در آنجا ندارم.”

بایدن روز سه شنبه برای جلب حمایت از اوسوف و وارنوک به جورجیا می رود.

دو حزب دموکرات به NBC News گفتند که بایدن هم از نظر کارمندان و هم از نظر مالی منابع مشترکی را با اوسوف و وارنوک به اشتراک گذاشت.

مقامات گفتند که مبارزات انتخاباتی بایدن ، همراه با کمیته ملی دموکرات ها ، در حال حاضر حدود 5 میلیون دلار در دور دوم هزینه کرده و نزدیک به 10 میلیون دلار برای نامزدهای دموکرات جمع کرده است. کمپین بایدن همچنین به حدود 50 کارمند برای ادامه کار در گرجستان دستمزد پرداخت کرد و برای کمک به هر دو کمپین ، دوازده تحلیلگر دیگر داده و فن آوری را تعیین تکلیف کرد.

در همین حال ، استیسی آبرامز نامزد سابق فرمانداری دموکرات در جورجیا – و طرفدار فوق العاده Star Trek – است جمع آوری سرمایه مجازی برای اوسوف و وارنوک در روز شنبه با حضور ستاره هایی از تکرارهای مختلف نمایش علمی تخیلی.

دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرده است که روز پنجشنبه به گرجستان بازمی گردد تا در دو راهپیمایی برای لوفلر و پردو فعالیت کند.

در همین حال ، ترامپ وارد توییتر شد فرض کنید که لوفلر و پردو می توانند شکست بخورند ، بنابراین جمهوری خواهان باید او را در سمت خود نگه دارند تا از بسته بندی دادگاه عالی توسط دموکرات ها جلوگیری کند – حتی اگر او در انتخابات سال 2020 با آنچه “لغزش” نامید شکست خورد در پیروزی خود در سال 2016 و رای مردم را با 7 میلیون رأی از دست داد.

“تحت هیچ شرایطی ظرف را بسته بندی نخواهم کرد!” ترامپ در توییتر خود نوشت.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد