رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در برخی مناطقمرکز ملی پیش بینی هواشناسی اعلام کرد؛

رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در برخی مناطق
به گزارش گل سپید، مرکز پیش بینی و مدیریت بحران کشور از وزش رعد و برق و وزش باد شدید در مناطقی از سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و فارس و همچنین هوای ابری در بوشهر و خوزستان خبر داد.

به گزارش گل سپید به نقل از مهر، بر اساس گزارش مرکز ملی پیش بینی مخاطرات جوی و مدیریت بحران کشور؛ امروز به ویژه در بعد از ظهر و اوایل شب در جنوب سیستان و بلوچستان، در جنوب کرمان، در شمال و شرق هرمزگان و در جنوب شرق فارس رشد ابر همرفتی، وقوع رگبار و رعد و برق. وی با بیان اینکه وزش باد موقتی شدید، در نقاطی گرد و خاک، بارش تگرگ در مناطق پیش بینی می شود، گفت: این شرایط از دوشنبه تا چهارشنبه (20 تا 22 تیرماه) در مناطق ذکر شده با شدت کمتر ادامه خواهد داشت.
در سایر نقاط کشور تا روز پنجشنبه (3 تیرماه) جوی پایدار و از امروز تا سه شنبه (19 تا 21 تیرماه) در سراسر کشور به ویژه سواحل دریای خزر، مناطق شمال غرب و شمال غرب ادامه خواهد داشت. ، دمای هوا افزایش می یابد. دامنه های جنوبی البرز.
با توجه به وزش بادهای جنوبی از سمت خلیج فارس، هوای بوشهر از یکشنبه تا سه شنبه و هوای خوزستان از دوشنبه تا سه شنبه به مراتب گرمتر خواهد بود.
از امروز تا پایان هفته وزش باد شدید غبارآلود در شمال شرق، شرق و جنوب شرق به ویژه در شهرستان زابل پیش بینی می شود که از روز سه شنبه شدت خواهد گرفت.
در این مدت با توجه به وزش بادهای فصلی بر فراز کشور عراق، احتمال تشکیل ابرهای گرد و غبار و انتقال آنها به مناطقی از غرب و جنوب غربی وجود دارد. امروز در نقاطی در مرکز و جنوب کشور وزش باد شدید غبارآلود پیش بینی می شود که از سه شنبه تا آخر هفته شدت می گیرد.
وزش باد همراه با مه رقیق از امروز تا پایان هفته بر دامنه‌های جنوبی آلباتروس حاکم است، همچنین دریای عمان و تنگه هرمز از یکشنبه تا سه‌شنبه مواج و خلیج فارس دوشنبه مواج خواهد بود.
آسمان تهران فردا (۳۰ تیرماه) صاف و تا ساعاتی دیگر صاف، وزش باد با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر ۳۹ درجه سانتیگراد و سه شنبه (۳۰ تیر) صاف و نیمه ابری پیش بینی می شود. ، گاهی وزش باد و گرد و غبار با حداقل دمای 25 و حداکثر دمای 40 درجه سانتیگراد.
امروز و فردا (29 و 20 تیرماه) اهواز با دمای 48 و 47 درجه سانتیگراد گرمترین و اردبیل با دمای 12 و 13 درجه سانتیگراد سردترین مرکز کشور است.آیا شما این مقاله را دوست دارید؟


(1)


(0)


مطالب مرتبط اخیرنظرات بینندگان در مورد این مقاله


نظر شما در مورد این مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes