رودی جولیانی در یک کنفرانس مطبوعاتی بدون چرخ ، بی دلیل ادعای تقلب رای دهندگان “متمرکز” کرد


وودی دونالد ترامپ ، وکیل رئیس جمهور ، رودی جولیانی روز پنجشنبه ادعاهای بیشتری درباره کلاهبرداری ریاست جمهوری مطرح کرد و در یک کنفرانس مطبوعاتی عصبانی ادعا کرد که این تقلب در سطح ملی هماهنگ شده است.

اظهارات وی شامل اتهامات رد شده در مورد تقلب در رای دهندگان ، ادعاهای بی اساس در مورد فساد و هک کردن دستگاه های رای گیری ، دخالت در انتخابات توسط کمونیست های خارجی و حتی اشاره به آنتیفا است. شهردار سابق نیویورک همچنین نتایج جایگزین انتخابات ایالت های در حال چرخش را ارائه داد و گفت که رئیس جمهور راهی مناسب برای دوره دوم دارد.

جولیانی گفت: “این یک کلاهبرداری رای دهندگان در یک کشور نیست.” “این الگو در تعدادی از کشورها تکرار می شود ، تقریباً همان مدلی که هر بازپرس-دادستان باتجربه تصور می کند یک برنامه وجود داشته است – برای انجام این اقدامات متفاوت از تقلب در رأی دهندگان ، به طور خاص بر روی شهرهای بزرگ متمرکز شده و به طور خاص بر ، همانطور که تصور می کنید ، بر شهرهای بزرگ تحت کنترل دموکرات ها تمرکز می کند ، و به ویژه اگر آنها معطوف به شهرهای بزرگی باشند که سابقه طولانی فساد دارند. “

هیچ مدرکی مبنی بر تقلب گسترده در انتخابات ، هماهنگ یا منزوی وجود ندارد و مبارزات انتخاباتی ترامپ بارها شاهد رد ادعاهای آنها به دلیل کمبود شواهد در دادگاه بوده است. روز پنجشنبه ، تیم حقوقی رئیس جمهور با ادعاهای دروغین منطقه را تحت آب گرفت.

“من جنایات را می دانم ، بوی آنها را حس می کنم. شما نیازی به بوییدن آن ندارید ، من می توانم آن را به 18 روش مختلف برای شما اثبات کنم. من می توانم به شما ثابت کنم که او با 300000 رای برنده در پنسیلوانیا است. من می توانم آن را به شما ثابت کنم ، که او میشیگان را برنده شد ، من احتمالاً 50،000 رأی دارم “، جولیانی ادامه داد.

رئیس جمهور و جولیانی بارها ادعا کرده اند که این کلاهبرداری از شهرهای بزرگ و دموکراتیک با جمعیت زیادی از سیاه پوستان صورت گرفته است ، از جمله دیترویت ، میلواکی ، آتلانتا و فیلادلفیا. در حالی که نتایج را در مناطق عمدتا سفید تشخیص می دهد. در کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه ، جولیانی دو برابر شد.

“و من اغلب گفته ام ، حدس می زنم با کنایه ، اما این درست است. تنها تعجب من در این امر این بود که فیلادلفیا در این انتخابات تقلب نکرده است. زیرا طی 60 سال گذشته ، آنها تقریباً از هر انتخابی خیانت کرده اند. شما می توانید در مورد دیترویت همین حرف را بزنید. ”

جولیانی قول لباس های اساسی در جورجیا و آریزونا را داد و گفت که آنها نیومکزیکو را نیز در نظر دارند. او همزمان قول “صدها” اظهارنامه را داد ، اما نمی تواند آنها را به خبرنگاران نشان دهد.

تیم حقوقی رئیس جمهور بارها خبرنگاران را سرزنش کرده اند که خاطر نشان کردند هیچ مدرکی در این ادعا وجود ندارد. جنا الیس ، مشاور حقوقی ترامپ گفت خبرنگاران صبور کافی نیستند زیرا این دادخواست ها زمان بر است.

وی گفت: “این یک قسمت از قانون و نظم نیست که در 60 دقیقه همه چیز تمام شود.”

ناتالیا آبراهامز کمک کرد
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes