[ad_1]

واشنگتن – قانون گذاران در مورد توافق برای کاهش ویروس کرونا خوشبین می شوند ، زیرا رهبران حزب پس از ماه ها بن بست که جای خود را به مذاکرات معنادار داد روز پنجشنبه با قیمت همگرایی کردند.

اما جنجال های سیاسی مداوم همچنان ادامه دارد و رهبران هنوز امیدوارند که برای جلوگیری از توقف ، تخفیف Covid-19 را در لایحه بودجه دولت در مهلت 11 دسامبر ترکیب کنند. بسته جدید مزایای بیکاری بیشتری را شامل می شود ، اما دور جدیدی از پرداخت مستقیم 1200 دلار را شامل نمی شود.

روز چهارشنبه هنگامی که Pelosi و Sumer از اقدامات دو جانبه 908 میلیارد دلاری به عنوان مبنای مذاکرات پشتیبانی کردند ، حمایت از قیمت کمتری برای جمهوری خواهان نسبت به پیشنهاد قبلی 2/2 تریلیون دلار دموکرات ها ، دستیابی به موفقیت بود.

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، پنجشنبه ، به خبرنگاران گفت که او و پلوسی “گفتگوی خوبی داشته اند” و افزود: “من فکر می کنم هر دو ما علاقه مند هستیم که هم در مورد همه چیز و هم نتیجه بگیریم. و بسته ویروس کرونا. “

مک كانل اصرار دارد كه از مسئولیت مشاغل و سازمان ها در برابر دعاوی مربوط به كوید با مخالفت دموكرات ها محافظت كند.

سناتور کریس کونز ، D-Del. ، آن را “یک چارچوب عالی” خواند ، اما تأیید کرد که برخی از مشکلات هنوز باقی مانده است.

وی روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: “سوالاتی وجود دارد – به ویژه میزان کمک های دولتی و رفع مسئولیت”.

سناتور لیندزی گراهام ، RS.C ، روز پنجشنبه گفت که “او هرگز امید زیادی به دریافت لایحه ای نداشت” و افزود که طرح 908 میلیارد دلاری برای وی و رئیس جمهور دونالد ترامپ قابل قبول خواهد بود.

وی گفت: “من در این مورد به طور مفصل با رئیس جمهور صحبت كردم. تعداد مشكل نیست.” “این اختلافات در سیاست ها است. من فکر می کنم با توجه به نگرش رئیس جمهور ، این لایحه برای کشور خوب است ، او دوست دارد آن را ببیند ، اما باید سیاست صحیح وجود داشته باشد.”

حل و فصل هر دو اختلاف سیاسی رمز موفقیت خواهد بود.

ترامپ همچنان یک کارت وحشی در مذاکرات است و نشان می دهد گرایش به مطالبات آخرین لحظه که نقض توافق نامه های پیچیده قانونگذاری است ، در گذشته است.

بسیاری از جمهوری خواهان در مورد درخواست نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان ، کالیفرنیا ، و رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، DN.Y ، برای تهیه پول اضافی به دولت های ایالتی و محلی برای تأمین بودجه پلیس ، مدارس و سایر خدمات ، تردید دارند.

سناتور جان کورنین ، از تگزاس ، یکی از نزدیکان مک کانل ، روز پنجشنبه گفت که وی در حال مذاکره با دیک دوربین هیپستر اقلیت سنا از ایالات متحده در مورد اینکه سپر مسئولیت ممکن است چگونه باشد.

کورنین به NBC News گفت: “به آرامی اما مطمئناً در حال پیشرفت هستیم.” “من فکر نمی کنم این سوال” آیا می توانیم به توافق برسیم؟ ” “عدم اراده سیاسی. اکنون به نظر می رسد که احساس بیشتری وجود دارد که ما باید این کار را انجام دهیم. بنابراین من تشویق می شوم. “

نماینده تام رید ، RN.Y. ، در کابین ، و نماینده جوش گوتهایمر ، DN.J ، نفر دوم از سمت راست ، روسای مشترک گروه حل مشکلات دو طرفه ، برای تأکید بر لزوم قانون دوجانبه و دوجانبه ، یک کنفرانس مطبوعاتی با همکاران خود در کنگره برگزار کردند. امداد COVID-19 در خارج از پایتخت در 3 دسامبر سال 2020تصویر تراشه Somodevila / Getty

دموکرات ها برای هرگونه تدابیر محافظت از مسئولیت فشار می آورند.

هاكیم جفریس ، نماینده DN.Y ، نماینده پارلمان Pelosi در این باره گفت: “ما نمی توانیم از ایده میچ مک كانل مبنی بر مسئولیت مشترک بودن كه دروازه های سیل را به روی مجموعه ای از رفتارهای بد باز می كند و مردم آمریكا را در معرض خطر قرار می دهد ، صرف نظر كنیم.” “بنابراین هیچ چیز توافق نشده است تا زمانی که همه چیز توافق شود. اما ما سخت تلاش می کنیم تا به توافق دو جانبه برسیم.”

این طرح دو طرفه که توسط اعضای عادی پارلمان و سنا تنظیم شده است ، شامل 180 میلیارد دلار برای تأمین مزایای بیکاری اضافی 300 دلار به ازای هر نفر به مدت 18 هفته ، از جمله برای کارگران غول ، و 288 میلیارد دلار کمک برای رستوران ها و سایر مشاغل کوچک است. شرکت ها

سناتور جان تستر ، D-Mt ، گفت: “اگر بسته را به زمین بیاورید ،” من فکر می کنم که آن عبور می کند.

سناتور راب پورتمن ، اوهایو ، گفت که بسیاری از قیمت 908 میلیارد دلاری را می توان با قانون مراقبت دوباره تخصیص داد و پول جدید مورد نیاز نزدیک به 300 میلیارد دلار است. این می تواند برای شاهین های محافظه کار هضم تر شود.

سناتور کوین کرامر ، RN.D گفت: “من از آن حمایت می کنم.” “و این یک احتمال وجود دارد که به قانون تبدیل شود … این بسیار حیاتی است.”

هنوز هم ، برخی از جمهوری خواهان همچنان مخالف بودجه اضافی ایالتی و محلی هستند.

سناتور جوش هاولی ، R-Mo گفت: “من همچنان نگرانی های قابل توجهی در مورد بودجه نجات ایالت ها و شهرداری ها دارم بدون اینکه کنترل قابل توجهی بر آنها داشته باشم.”

وی افزود که اگر این بسته شامل دور جدیدی از پرداخت مستقیم 1200 دلار نباشد ، با آن مخالفت خواهد کرد. “هاولی گفت:” “من نمی دانم چرا ما به خانواده ها و افرادی که به طور مستقیم به آن نیاز دارند کمک نمی کنیم. سریع است – سریع است ، مانند همه موارد دیگر.”

وی گفت: “من مطمئن نیستم که چرا بحث برانگیز است.” “من از این موضوع کمی گیج شده ام.”

سناتور کریس مورفی ، D-Conn. ، گفت که او از بسته در حال ظهور حمایت می کند ، و آن را اقدامی اضطراری در زمان ناامیدی توصیف می کند که پرونده های Covid-19 در سراسر کشور موشک باران می شود.

وی گفت: “من این را دوست دارم. لازم است کمی بیشتر در مورد مفاد مسئولیت یاد بگیرم. اما مطمئناً پول کافی برای صرف ما در زمستان وجود دارد.” “کشور من ، بیمارستانهای من بی پول هستند. بنابراین اجازه نمی دهم که افراد کامل دشمن خوبها باشند.”

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد