بهزاد 1397/2/17 پاسخ سلام دوستان عزیز کسی در مورد قیمته پلاس توربو و شرایط اقساطیش اطلاعی داره؟ کیفیت ساخت خودرو دنا و دنا پلاس و دنا پلاس توربو با تفاوت اندک از هم باید حداکثر ۲۰ میلیون باشه . خدمتتون عرض کنم که ۶۵ میلیون داری پول میدی ، اما فرقووون میدن دستت.

اوندوستمون که نوشته از خر اتومات تر نداریم ، آره دوست عزیز شما خر سوار شما ۶۵ میلیونم بده. دو ماه پیش هم دنده 3 و 4 جا نمیرفت یا از جاش میپرید بیرون که کشویی اون رو عوض کردم. پارسال دنده های 1 و 2 خوب جا نمیرفت و با کارت طلایی دیسک و صفحه کلاچ عوض شد و تا حدود زیادی مشکل حل شد (البته هنوزم مثل قبلش روان نشده). فقط تو سرعت امتحانش کن از اینجور ماشین ها بیزاز میشی ارشیا 1397/2/22 پاسخ درودخدمت دوستان یه عده با تعصب دارن اینجا از دنا طرفداری میکنن . فقط اگه نی نی ۵ ساله دارین روکنسول وسط وایسه میتونه سرشو از سانروف بیاره بیرون .

در کل اگه قد متوسط دارید خیلی هم بد نیست. اگر قد شما و اعضای خانواده بلند تر از 180 سانتی متره حتما قبل از خرید وضعیت را چک بفرمایید. مگان رو اگر تونست تو سرعت بالای 130 بگیره اسممو عوض میکنم. اگر ردیاب وارداتی است، شرکت تولید کننده چه خدماتی در ایران ارائه می دهد ؟ همچنین ، هر شرکتی محصولات جهانی را ارائه نمی دهد ، که به زمان مناسب برای یافتن مناسب برای یک مارک خاص وسیله نقلیه نیاز دارد.

همچنین آلارمهای مربوط به ضربه و باز شدن دربها را تا ۵۰۰ متر و در بعضی مدلها تا یک کیلومتر بر روی ریموت قابل مشاهده است. اکثر افراد و کسانی که از جی پی اس خودرو استفاده می کنند قطعا به مواردی و یا مشکلاتی اعم از عدم موقعیت دهی مناسب، قطع و وصل شدن ارتباط دستگاه و حتی خاموش شدن دستگاه روبرو شده اند. سانروف بسیار کوچک که جای قرار گیریش مناسب نیست و نمیشه استفاده کرد . اما بزرگترین عیب خودرو این است که جای کابین حتی از پراید هم کمتره. اما نحوه کارکرد دستگاه های gps ماشین و موقعیت یاب خودرو چگونه است؟

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد gps سرعت خودرو لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد