اگر قصد خرید ردیاب دارید و امکانات دیگری مد نظر دارید، میتوانید دیگر محصولات وبسایت را مشاهده کنید. آیا دوست دارید تا در هر لحظه موقعیت خودروی خودتان را ببینید؟ این ردیاب ها در ابعاد مختلف در بازار موجود هستند و به محض اتصال با خودرو میتوانند لوکیشن خودرو را از طریق GPS ارسال کنند.شاید یکی از مزیت های این ردیاب ها نصب آسان آن باشد که به راحتی میتوانید ظرف مدت چند ثانیه ردیاب مگنت دار را به زیر خودرو بچسبانید و عملاً مراحل ردیابی را شروع کنید.

هنگامی که تصمیم گرفتید که کدام مورد را برای ردیابی ماشین استفاده کنید، قدم بعدی این است که تصمیم بگیرید ردیاب را دقیقاً کجا قرار دهید. این ردیاب آهنربایی کوچک با دارا بودن میکروفن بسیار قوی اکان دسترسی به صدای اطراف ردیاب تا شعاع 3 متر را براحتی فراهم ساخته است . این ردیاب، دارای گواهینامه IP65 است که مقاوت کامل در برابر آب تا عمق 1.5 متر و در زمان 30 دقیقه را دارد. سه- سیستم WFi که بصورت پیشفرض ردیاب آهنربایی GP023 A از این سیستم بهره می برد.

دارای کلید SOS برای مواقع خطر که با فشار دادن ان به شماره های ذخیره شده در آن تماس گرفته و SMS می دهد و تقاضای کمک می کند. ردیاب آهنربایی ردیاب نظامی مدل G907 یکی از بهترین و پرفروش ترین ردیاب ایران در 6 سال اخیر بوده است .

جهت خرید بهترین مدل ردیاب خودرو آهنربایی می توانید با مراجعه به وبسایت شرکت جیپیران بدون هیچگونه واسطه و بصورت مستقیم اقدام به خرید این محصول ارزشمند نمایید. همچنین با توجه به حساسیت های مالی و نیاز به کنترل پرسنل، استفاده از ردیاب GR800 برای چنین موسساتی بهترین انتخاب ممکن است. با استفاده از ردیاب خودرو آهنربایی GP023 A می توان بصورت آنلاین مسیر در حال حرکت و تمام مسیرهای قبلی خودرو ازجمله محل هایی که خودرو پارک بوده را کنترل کرد. تفاوت قیمت انواع ردیاب های آهنربایی در میزان شارژ باطری آن می باشد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ردیاب آهنربایی قوی وب ردیاب آهنربایی at4 سایت خود باشید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد