مادر در طول روز فقط یکبار و معمولا صبحها بهبچهها شیر میدهد و بقیه ساعات روز لانه بچهها را ترک مینماید که این مسئله نباید بعنوان عدم پذیرش بچههاتوسط مادر قلمداد شود. مهم است که والدین بدانند که در این موارد مادر را بخاطر عدم مراقبت در دوران قبل و حین بارداری سرزنش نکنند. روند انجام این روش جراحی بدین صورت است که بایستی در اتاق عمل انجام شود و قبل از جراحی بررسی سوابق پزشکی و انجام معاینات بالینی یک امر ضروری است زیرا در طول جلسه معاینه نیاز بیمار به پروتز یا غضروف مشخص می شود. تعیین جنسیت در خرگوشهای نابالغ بسیار مشکل بوده و به تجربه نیاز دارد. نگهداری چندخرگوش ماده با هم در یک قفس اشکالی ندارد. همانگونه که در مبحث لانه ذکرشد نرها و مادهها باید جدا از یکدیگر نگهداری شوند و فقط هنگام پذیرش جنسی خرگوش ماده برای مدت حدود10 دقیقه در قفس خرگوش نر قرار داده شود. جهت جلوگیری از بروز نزاع در بین خرگوشها و عوارض متعاقب آن، خرگوشهای نر را باید جدا از هم نگهدارینمود. برای خرگوشهای با وزن بیش از kg 2 به ازاء هر کیلوگرم وزن اضافهسطح لانه باید حدود 0/2 – 0/1 متر مربع افزایش یابد و در صورتیکه چند خرگوش با هم نگهداری شوند باید به ازاءهر خرگوش اضافی 0/2 متر مربع به سطح لانه افزوده گردد.

خرگوشها در حدود سن 24 – 16 هفتگی به بلوغ میرسند. این پماد یا کرم جهت به حداقل رساندن جای زخم به شما کمک می کند. این عمل حدودا 2 تا 1 ساعت طول خواهد کشید و بعد از آن جای زخم باریکی پشت گوش باقی خواهد ماند که در محل تاشدگی طبیعی آن است از این احتمال کمی برای دیده شدن وجود دارد. به مدت 8 هفته بعد از جراحی ، از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کرده و 7 روز بعد از جراحی ، به منظور کمک به کاهش جای زخم ، استفاده از کرم ضد آفتاب را آغاز کنید. این نقش برجسته نخستین نقش برجستهٔ طاقبستان است که در کنار طاق کوچک قرار دارد. روش جراحی خاصی که استفاده می شود به نوع اتوپلاستی شما بستگی دارد. جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی برجسته یک جراحی تقریبا کوچک و جزئی است که با انجام آن می توان ظاهر و شکل گوش های بیرون زده و یا گوش بزرگ را بهبود بخشید و اندازه گوش را کوچک تر جلوه داد. دکتر حمیدرضا سهرابی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و دارای بورد تخصصی در این رشته می باشند. معمولاً دارای سطحی گرد است. در واقع تنها اشکالی که گوشهای برجسته برای فرد ایجاد می کنند، اشکال در زیبایی صورت و ناراحتی های روحی و روانی متعاقب آن است.

شکارچی اصلی این گوشی هوشمند سنسور 48 مگاپیکسلی دارد و در کنار آن یک لنز 16 مگاپیکسلی برای عکاسی فوق عریض قرار گرفته است. این باتری به کمک یک شارژر سریع 25 واتی شارژ می شود که ظرف مدت 30 دقیقه گوشی شما را 50 درصد شارژ می کند. ابعادی که سامسونگ برای این گوشی در نظر گرفته است به 163.9×76.3×9.5 میلیمتر رسیده است که ضخامت بالای آن مرهون باتری غول پیکر استفاده شده در M62 است. ارتقاع لانه باید در حدی باشد که حیوان بتواند بطور کامل بر روی پاهای خود بلند شود که بسته به جثه حیوانمیتواند حدود 45-90 سانتیمتر در نظر گرفته شود. تعداد بچهها بین 4-12 و بطور متوسط 7 عدد است. خرگوش بطور طبیعی و غریزی رفتاری تحت عنوان مدفوع خواری دارد. نوع دوم غنی از ترکیبات پروتئینی و ویتامینیاست و حیوان فقط این نوع مدفوع را مورد تغذیه قرار میدهد. این حیوانات دو نوع مدفوع تولیدمیکنند که یک نوع آن بشکل دانهای و نوع دیگر بحالت خمیری است. از یاد نبرید که عمل زیبایی گوش می بایست به واسطه نوع هزینه های مختلف بررسی شود و شخص می بایست خود را دوره های دارویی که پس از عمل است نیز آماده سازد و هزینه های لازم را در نظر بگیرد.

چه مدت پس از انجام اتوپلاستی بخیه ها کشیده میشوند ؟ دکتر مجلسی جراحی های زیبایی بینی، پلک، جراحی لیفت صورت و جراحی زیبایی گوش های برجسته (اتوپلاستی) را انجام می دهند. جهت انجام اتوپلاستی چه اقداماتی باید انجام شود؟ در صورتیکه خرگوش در فضای خارج منزل نگهداری میشودکف لانه باید در مقابل نفوذ رطوبت عایق شود و در صورتیکه نگهداری در داخل منزل صورت میگیرد کف لانهمیتواند مشبک و یا توری باشد که بدین ترتیب ادرار و رطوبت ناشی از آن در کف قفس باقی نمیماند و این مسئلهاجازه میدهد تا تمیز کردن لانه در فواصل طولانیتری انجام گیرد. رسانههاي ويژه مخاطبين سالمند در زمره رسانههاي تخصصي محسوب ميشوند. نتیجه عمل در بچه ها و بزرگسالان رضایت بخش بوده و چندان فرقی با یکدیگر ندارد. این عمل معمولا صبح زود انجام میشود و حیوانمدفوع را مستقیما از مخرج خود میگیرد و بدین ترتیب بخشی از نیاز بدن به پروتئین و ترکیبات ویتامینی را تامینمینماید. بهترین مادهغذائی برای خرگوشها، جیرههای غذائی تجاری است که ترکیبات آن بر اساس نیاز حیوان تنظیم شده است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با خرگوش برجسته وب سایت خود باشید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد