چراغ های مه شکن عقب را روشن کنید. د( چراغ های مه شکن عقب را روشن کنید. شما به عنوان یک کارآموز لازم است که با یک ذهن روشن.در محل آزمون حضور پیدا کنید و نسبت به آنچه که در اطراف شما اتفاق می افتد آگاه باشید،.تا توانایی واکنش در شرایط مختلف را داشته باشید. سوالات آیین نامه اصلی (برای قبولی ۱۰۰٪) برای افراد مختلف دانلود رایگان ، این مجموعه سوالات توسط گروه تلماتو در طی چندین آزمون تهیه گردیده و با بررسی نمونه سوال چندین سال گذشته تهیه گردیده است. این کار علاوه بر بالا بردن تجربه و مهارت در قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، موجب مقابله در برابر خطرات پیشبینینشده در جادهها و معابر مختلف میشود. راننده در زمان خلوتی معابر میتواند قوانین و مقررات را نقض و اقدامات حادثه ساز انجام دهد. این برنامه سوالات دقیقا سوالاتی هستند که در آزمون آیین نامه موتور در برگه خواهید دید. اولین گزینه شرکت در آزمونهای آیین نامه موتور هستش که در همین صفحه قرار دادیم این سوالات دقیقا سوالاتی هستش که در آزمون اصلی داده خواهد شد. در خیابانها و جادههایی که نور کافی وجود دارد، … باید تنها از نور پایین استفاده نمود. 1. اگر اتومبیلی ناگهان از فرعی بیرون بیاید و جلوی ما ظاهر شود چه کار باید انجام دهید ؟

آزمون گواهینامه زانندگی
هیچ ایرادی ندارد که آزمونهای ابتدایی دچار مشکل شده باشید و طبیعیست که نتوانید عملکرد درستی از خود به نمایش بگذارید زیرا در آزمونهای اول تازه ایراد کار دستتان میآید. در این مواقع بهترین کار برای افراد این است که حتما قبل از شرکت در آزمونها، اقدام به دانلود سوالات آیین نامه موتورسیکلت کنند و نکات مهم در این سوالات را در برگه ای یادداشت کنند و به هنگام آزمون عملی این نکات را در ذهن خود مرور کنند. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه میتوانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید. این آزمون به شماره ۳۴ آزمون های آیین نامه راهنمایی و رانندگی حاوی ۳۰ سوال است که کاربر باید آن ها را در ۲۰ دقیقه پاسخ دهد. سوال ۳۲: گواهینامه رانندگی را بنا به درخواست چه کسی باید ارائه کنیم؟ ✅۳- پس از پایان هر آزمون پاسخنامه را به دقت بررسی کنید و نکات هر سوال را یادداشت کنید. پس از آنکه بسته را تهیه کردید بدون آنکه نیاز باشد خط به خط آیین نامه را بلد باشید میتوانید شروع به پاسخگویی به سوالات کنید بدون آنکه به پاسخ نامه نگاه کنید و در آخر پاسخنامه را بررسی کنید و اشتباهات خود را تصحیح کنید.

در چند متری ورودی تونل ها سبقت گرفتن ممنوع است؟ خط توقف – رانندگان باید توقف کامل نمایند و سپس با رعایت احتیاط عبور کنند . ۹ – خط هاشور به چه معناست؟ مصدومینی که از سن بالاتری نسبت به سایر مصدومین برخورداند. وسیله نقلیه هایی که متوقف شده است. ۱۲ – در میادینی که علائم راهنمايی و رانندگی وجود ندارد، حق تقدم عبور با کدام وسیله نقلیه است؟ کارتهایی که در حین خواندن کتاب آماده کردید را مرور کنید تا این اطلاعات گزینش شده در ذهن شما طبقه بندی و ذخیره شوند. آنچه در نهایت پیش روی ما قرار خواهد گرفت مجموعهای جامع از سوالات طراحی شده توسط متخصصان در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با مرور آنها قبولی شما تضمین شدست. با استفاده از شرایط آزمون آنلاین میتواند هر چند بار که بخواهد سوالات مشکل دارد را مرور کند تا تسلط کامل ایجاد شود. در چند متری ورودی تونل ها سبقت گرفتن ممنوع است؟ سرعت بهینه برای بیشتر خودرو ها به لحاظ مصرف سوخت چه می باشد ؟ ۸ – به چه دلیل باید صندلی خودرو را قبل از حرکت تنظیم کرد؟ کامل نزدیک به کنار جاده حرکت کنید. نکته مهم: اگر به دنبال سوالات سخت آیین نامه،نمونه سوالات مهم آیین نامه رانندگی و همچنین سوالات فنی آیین نامه رانندگی هستید، پیشنهاد تست درایو به شما هنرجوی گرامی استفاده از سوالات آیین نامه و آزمون های آنلاین تست درایو است، ما افتخار داریم که تمامی هنرجویان تست درایو با نمره عالی از آزمون آیین نامه رانندگی سربلند بیرون آمده اند.

سوالات امتحانی آیین نامه اصلی با جواب در صورتی که به سوالات آزمون اصلی دسترسی داشته باشید میتوانید شیوه مطالعه خود را و همچنین منابع و شیوه پاسخگویی به سوالات را تنظیم کنید. سوال ۸: اگر بعد از آزمایش چشم متوجه شدید که نیاز به عینک دارید چه موقع باید از آن استفاده کنید؟ سوال ۳: چه موقع می توانید با دنده عقب از خیابان فرعی به خیابان اصلی وارد شوید؟ سوال ۳۴: به هنگام ترکیدگی لاستیک کدام مورد را باید انجام دهید؟ چند مورد برای رانندگی خطرناک را نام ببرید؟ سوال ۱۵: میزان کارایی روغن های معمولی موتور چند کیلومتر می باشد؟ سوال ۹: در چه فاصلهای از ورودی یا خروجی مراکز آتش نشانی، پلیس و بیمارستانها توقف وسایل نقلیه ممنوع است؟ پ – وسایل نقلیه دیگر و موتورسیکلتها در فاصلههای شش ماهه یا بیشتر. ✅جواب: رانندگی در شب بدلیل وجود میدان دید طبیعی کمتر، عدم تشخیص فاصله و سرعت وسایل نقلیه و کم شدن تشخیص عابر پیاده مشکل تر می ازمون ایین نامه چند مرحله است باشد. سوال ۲: در شرایط جوی با میدان دید محدود چگونه می توانید اطمینان کنید که سایر رانندگان قادر به رویت شما هستند؟ سوال ۴۰: چه زمانی تایرها نیاز به تعویض دارند؟ ۱۱ – چه زمانی از دور دو فرمانه استفاده می کنیم؟

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد