رامنی می گوید نمی تواند “اقدامی غیر دموکراتیک تر” از آنچه ترامپ انجام داد را تصور کند


واشنگتن – سناتور میت رامنی ، ایالت یوتا ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، اواخر روز پنجشنبه به دلیل تلاش های مداوم خود برای ایجاد شک و تردید در مورد نتیجه مسابقه ریاست جمهوری و تصمیم به عقب نشینی ، حمله کرد.

در یک توئیت ، رامنی گفت که تیم ترامپ هیچ تقلب گسترده ای نشان نداد و نگاهی خشن به رئیس جمهور انداخت ، که گفته می شود دولت و مقامات محلی را تحت فشار قرار داده تا “خواست مردم را تضعیف کرده و انتخابات را لغو کند”.

رامنی افزود: تصور اقدامی بدتر و غیر دموکراتیک تر توسط رئیس جمهور نشسته آمریکا دشوار است.

اظهارات وی پس از آن صادر شد که وودی ترامپ ، رودی جولیانی ، روز پنجشنبه در طی یک کنفرانس مطبوعاتی آشفته به طور غیرمعقول گفت که تقلب در رای دهندگان از نظر ملی هماهنگ شده است ، اگرچه هیچ مدرکی وجود ندارد.

رامنی روز شنبه پس از انتخابات ، هنگامی که رقابت ریاست جمهوری برای بایدن فراخوانده شد ، به رئیس جمهور منتخب جو بایدن و رئیس جمهور منتخب كاملا هریس تبریک گفت. رامنی همچنین در تاریخ 10 نوامبر به خبرنگاران گفت كه بایدن باید چراغ سبز نشان دهد تا انتقالی را شروع كند كه رئیس اداره خدمات عمومی تاكنون از اجازه آن امتناع كرده است.

رامنی ، نامزد جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2012 که به بارک اوباما ، رئیس جمهور آمریکا باخت ، منتقد مکرر ترامپ است و سناتور این اظهارات را پس از انتخابات تشدید کرد. او اوایل امسال با دموکرات ها رای داد تا ترامپ را در دادگاه استیضاح سنا محکوم کند.
منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes