[ad_1]

واشنگتن – رئیس ستاد ورودی رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، رون كلین ، روز یكشنبه از دولت ترامپ خواست كه روند را معكوس كرده و كار انتقال ریاست جمهوری را آغاز كند تا “در این تغییر قدرت هیچ چیز نیفتد” كه توانایی را به خطر بیندازد. از دولت ورودی برای توزیع واکسن ویروس کرونا.

رئیس جمهور دونالد ترامپ و مبارزات انتخاباتی وی همچنان در چندین کشور با چالش های قانونی روبرو هستند ، نتایج را به چالش می کشند و ادعاهای بی اساس در مورد کلاهبرداری گسترده را مطرح می کنند.

در همین حال ، دولت فدرال هنوز تصمیمی کلیدی از اداره خدمات عمومی دریافت نکرده است که اجازه می دهد آژانس ها همکاری خود را با انتقال آغاز کنند ، که کلاین به ملاقات مطبوعات گفت ، تیم بایدن قادر به صحبت نیست مقامات دولت فعلی یا شروع به برنامه ریزی برای چگونگی به دست گرفتن قدرت در طی بحرانی که فقط 240،000 نفر را در آمریکا کشته است.

“جو بایدن در بحران مداوم رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد. این باید یک انتقال آرام باشد “.

“اکنون ما این فرصت را داریم ، باید ببینیم که آیا تأیید می شود ، روی واکسنی که شاید از دسامبر ، ژانویه شروع شود. مردم در [the Department of Health and Human Services] تهیه نقشه هایی برای تجویز این واکسن. کارشناسان ما باید هرچه سریعتر با این افراد صحبت کنند تا در این تغییر قدرت اتفاقی نیفتد. “

هفته گذشته ، داروساز Pfizer گفت كه به نظر می رسد این واكسن 90 درصد م effectiveثر است و كاخ سفید عملیات Warp Speed ​​را برجسته كرد ، كه می گوید واكسن كافی برای واكیناسیون حدود 20 میلیون نفر در ماه در ماه دسامبر وجود دارد.

اما تلاش های انتقال بایدن می گوید که آنها برنامه ریزی برای توزیع واکسن خود را آغاز کرده اند زیرا دولت فدرال هنوز آنها را از کار با مقامات بهداشت عمومی خود جلوگیری می کند.

کلاین تلاش برای تهیه واکسن م fromثر از یک آزمایشگاه تولید ، توزیع و در نهایت در دست آمریکایی ها را یک “پروژه عظیم لجستیکی” توصیف می کند که نیاز به همکاری دقیق دارد.

وی گفت: داشتن واکسن بسیار خوب است ، اما واکسن ها زندگی را نجات نمی دهند ، واکسن ها زندگی را نجات می دهند.

وی همچنان از رهبران کنگره خواست که “در مواقع اضطراری” از افراد و دولت ها در میان آخرین موج مواردی که در نهایت می تواند پیامدهای جدی بهداشتی و اقتصادی داشته باشد ، کمک بگیرند.

و او هفته گذشته بایدن را با ماسک زدن به همه آمریکایی ها تکرار کرد و افزود که بایدن سعی می کند “بر اساس ملی” حکمی “تحمیل” کند.

“در اولین روز کاری انتقال خود ، دوشنبه این هفته ، رئیس جمهور منتخب با کارگروه Covid خود ملاقات کرد و پس از آن بیانیه ای علنی داد ، و از همه آمریکایی ها خواست که خود را تغییر دهند. کلین در مورد سخنرانی بایدن در روز دوشنبه گفت: “هنگامی که او رئیس جمهور می شود ، آن را بر اساس ملی تحمیل می کند.”

بایدن در جریان مبارزات انتخاباتی خود بارها از ایده انتصاب فدرال لذت برد و در ماه سپتامبر گفت که معتقد است رئیس جمهور “اختیار قانونی” برای صدور این اختیار را دارد.

هفته گذشته ، یک مشاور ارشد بایدن به NBC News گفت که بایدن قصد دارد استانداران و شهرداران را به انجام وظایف و سنجش حکم ساختمانهای فدرال ترغیب کند. بایدن در سخنرانی روز دوشنبه خود به صراحت به حکم فدرال نپرداخت – وی این عمل را اقدامی فوری برای سلامت عمومی و وحدت آمریکا توصیف کرد.

“بنابراین لطفا ، لطفا ، ماسک بزن. این کار را برای خودت انجام بده ، برای همسایه ات انجام بده. وی گفت: “ماسک بیانیه سیاسی نیست ، اما روش خوبی برای شروع کشاندن کشور به هم است.” “هدف از استفاده از ماسک این نیست که زندگی شما راحت تر شود و یا چیزی را از شما بگیرد. این برای بازگرداندن چیزی به همه ما ، یک زندگی عادی است. “

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir