[ad_1]

مطبوعات در یک خبرنامه گفتند ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، رون کلاین ، کهنه سرباز کاپیتول هیل را به عنوان رئیس ستاد کاخ سفید منصوب کرد.

کلاین ، 59 ساله ، یکی از اعضای قدیمی فعال حزب دموکرات است که ارتباطات شدیدی با بایدن دارد ، عمدتاً به عنوان رئیس ستاد وی در سالهای اولیه بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور. وی همچنین پاسخ دولت اوباما به شیوع ابولا را هماهنگ كرد و به او مقدمه ای درباره بایدن و داده های مهم داد ، زیرا پاسخ Covid-19 ماه های ابتدایی بایدن را در بر می گیرد.

“رون طی سالهای زیادی که با هم کار کرده ایم برای من بسیار ارزشمند بوده است ، از جمله اینکه اقتصاد ایالات متحده را از یکی از بدترین رکودهای تاریخ خود در سال 2009 نجات دادیم و بعداً یک اورژانس بهداشت عمومی وحشتناک را پشت سر گذاشتیم. 2014 ، “بایدن در بیانیه ای گفت. “تجربه عمیق ، متنوع و توانایی او در کار با مردم در سراسر طیف سیاسی دقیقاً همان چیزی است که من در رئیس ستاد کاخ سفید به آن احتیاج دارم ، زیرا ما با این لحظه بحران روبرو می شویم و کشور خود را دوباره به هم می رسانیم.”

انتخاب کلاین توسط بایدن ، یک پیشکسوت واشنگتن را با تجربه روبرو با بحران جهانی بهداشت در راس جناح غربی رئیس جمهور منتخب قرار می دهد. اما این فقط اولین کارمندان عالی رتبه است که کارمندان آنها در حال انتقال می گویند تعداد بیشتری از 10 تا 12 هفته آینده خواهد آمد.

کلاین همچنین از سال 1989 تا 1992 با بایدن به عنوان مشاور ارشد کمیته دادگستری سنا در دوره ریاست بایدن کار کرد. وی قبلاً از سال 1986 تا 1987 به عنوان مشاور سیاسی در کمیسیون قضایی خدمت می کرد. کلاین همچنین به عنوان مشاور در مبارزات شکست خورده ریاست جمهوری بایدن در 1988 و 2008 خدمت می کرد.

این جلسه ابتدا توسط واشنگتن پست گزارش شد.

به گفته خودی ها ، بایدن از زمان انتخاب به عنوان برنده مسابقه ریاست جمهوری ، بر روی ساخت تیمی متمرکز شده است که او را در روز بازیگری به کاخ سفید می رساند.

حدود 200 پست بلافاصله در کاخ سفید و برخی از سازمان های مهم دولتی پر می شود. به گفته منابع ، بایدن پس از پایان کار ، روی ساخت کابینه خود تمرکز خواهد کرد.

در حالی که بایدن این هفته عملاً با مشاوران روبرو می شود ، اما تمرکز بر روی نقش های حلقه دستیاران مورد اعتماد ، از جمله کسانی که از مبارزات انتخاباتی مداوم وی هستند ، انجام می شود.

استیو ریچتی ، که همچنین رئیس ستاد دفتر معاون ریاست جمهوری بایدن بود و یکی از اصلی ترین معماران مبارزات انتخاباتی خود در سال 2020 بود ، و سدریک ریچموند ، D-La ، که به مبارزات انتخاباتی بایدن پیوست در روز اول به عنوان رئیس جمهور ملی ، او همچنین در صف برای رسیدن به مقام برتر بود.

ریکتی از زمان پیوستن به دفتر بایدن در سال 2012 هر روز در سنگرها بود و سال بعد رئیس دفتر وی شد و او را در حال برنامه ریزی برای یک مبارزات احتمالی برای سال 2016 و سپس در سال 2020 دید. “استیو او واقعاً در سیاستی که بایدن باید با آن روبرو شود مهارت دارد “.

متحدان بایدن ، ریچموند را مناسب ترین ارتباط بین کاخ سفید و کاپیتول هیل و آژانس های فدرال می دانند ، با تمرکز ویژه بر برنامه “افزایش هر صدا” بایدن برای سیاه پوستان آمریکایی.

یک مقام ارشد گفت: جن اومالی دیلن ، که در ماه مارس به عنوان مدیر مبارزات انتخاباتی بایدن عهده دار شد ، همچنین می تواند “پیشنهادی را که نمی تواند رد کند” برای پیوستن به کاخ سفید دریافت کند. اومالی دیلن ، که به دوستان و متحدانش گفته بود که انتظار دارد وقت خود را با بایدن خاتمه دهد ، به ادامه کمک به حفظ نظم در عملیات و تصمیم گیری ادامه داد.

دستیاران گفتند ، اما ترتیب نهایی هنوز نامشخص است. تلاش های تیم انتقالی برای به عهده گرفتن نقش ها و تصمیم گیری های مهم به عنوان “مشورتی” توصیف می شود. هنوز کسی در بهترین نقش های ارتباطی وجود ندارد ، اما سخنگویان کمپین کیت بدینگ فیلد و سیمون سندرز بهترین مدعیان شناخته می شوند.

انتصاب کلاین مطمئن ترین چیز قبل از پیروزی بایدن تلقی می شود.

یک مقام مسئول با اشاره به نقش کلاین به عنوان پادشاه ابولا در دولت اوباما و آشنایی با دولت فدرال برای چندین دولت گفت: “رون برای لحظه ای منحصر به فرد است.”

نماینده جیم کلیبرن ، DS.C ، گفت: “من نمی خواهم ببینم او وارد کابینه شود. او استعداد زیادی برای ورود به یک سوراخ کبوتر دارد. او باید بتواند از خطوط کابینت عبور کند.”

آماندا طلایی کمک کرد[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر