رئیس جمهور منتخب بایدن با انتخاب پیروزی ، “زمان بهبودی در آمریکا” اعلام کرد


ویلمینگتون ، دل. – رئیس جمهور منتخب جو بایدن شنبه شب پس از پیروزی در کاخ سفید برای اولین بار ملت را خطاب قرار داد و پیام اتحاد و شفابخشی را به یک ملت تفرقه زده منتقل کرد.

بایدن به جمعیت طوفانی حامی ستاد مبارزات انتخاباتی خود قول داد “رئیسی باشند که به دنبال تفرقه انداختن نیست بلکه اتحاد است.”

بایدن گفت: “برای پیشرفت ، ما باید از مخالفان خود به عنوان دشمن جلوگیری کنیم. آنها دشمن ما نیستند. آنها آمریکایی هستند.”

وی در میان گروه کر شاخک زا و ماشین های جیغ کشیده افزود: “زمان بهبودی در آمریکا فرا رسیده است.”

بایدن قول داد که “برای اعتماد همه مردم با تمام وجود تلاش کند. برای جلب اعتماد همه مردم”.

بایدن هنگام تظاهرات در مقابل مرکز تعقیب در رودخانه ، در ویلمینگتون ، دل ، جایی که 360 اتومبیل جمع شده بودند ، صحبت کرد. هنگام گفتن بایدن ، طرفداران در هر سنی بالای ماشینهای خود ، داخل یا کنار وسایل نقلیه خود می نشستند و در حمایت مشتاقانه از مرد روی صحنه ، فریاد می زدند ، فریاد می زدند ، تشویق می کردند و بوق می زدند.

بایدن در لحظه تاریخی که پیروزی خود را نشان داد ، مرتبا سر تکان داد و شریک زندگی وی کمالا هریس اولین زن در نوع خود ، سیاه پوست و آمریکای آسیای جنوبی بود که به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب شد. هریس ، پسران سفیدپوش ، رئیس جمهور منتخب را به صحنه آورد پس از ادای احترام به لحظه شکستن سد و زنانی که الهام بخش او بودند.

بایدن ، به نوبه خود ، مستقیماً با آمریکایی هایی که به رئیس جمهور دونالد ترامپ رأی دادند ، صحبت کرد و شخصاً از آنها خواست تا به او کمک کنند تا اختلافات در چهار سال گذشته را بهبود بخشد.

“من ناامیدی امشب شما را درک می کنم. بایدن گفت: “من چندین بار خودم را گم کرده ام.” “اما حالا بیایید به خودمان فرصتی بدهیم.”

وی با بیان اینکه مردم آمریکا به وی “حکم” داده اند تا عصر همکاری را آغاز کند ، گفت: “وقت آن رسیده است که از لفاظی های تند خلاص شویم ، درجه حرارت را کاهش دهیم و دوباره یکدیگر را ببینیم.”

بایدن گفت: “من به اندازه کسانی که به من رای ندادند سخت کار خواهم کرد.” “بگذارید این دوره تاریک اهریمن سازی در آمریکا در اینجا و اکنون پایان یابد.”

وی همچنین مستقیماً با رای دهندگان سیاهپوست صحبت كرد ، كه حمایت آنها به وی كمك كرد تا ابتدا نامزدی دموكرات ها را در انتخابات مقدماتی شلوغ و بعداً ریاست جمهوری تأمین كند.

بایدن در حالی که صحبت می کرد به غرفه خود ضربه زد و گفت: “جامعه آفریقایی-آمریکایی بار دیگر برای من ایستاده است. شما همیشه پشت من بوده اید و من نیز شما را خواهم داشت.”

پیش بینی بیدن پیروزی بر ترامپ در اوایل روز شنبه ، یکی از طولانی ترین و پر آشوب ترین مبارزات در تاریخ معاصر را محدود کرد ، که در آن او تمرکز تهاجمی بر رفتار گسترده انتقاد از بیماری همه گیر Covid-19 را حفظ کرد. با توجه به نتایج اولیه بررسی اولیه NBC News در روزهای اولیه و انتخابات ، بیشتر رای دهندگان گفتند که تعداد فزاینده موارد ویروس کرونا ویروس آنهاست.

شنبه شب ، بایدن به صراحت قول داد که کنترل همه گیری مهمترین اولویت او خواهد بود.

وی گفت: “کار ما با تسلط بر کوید آغاز می شود.”

لحظاتی قبل ، در یک سخنرانی تکان دهنده ، هریس به شدت به لحظه تاریخی انتخاب خود به دومین دفتر مهم کشور متمرکز شد و به زنان و زنان رنگی که راه را برای زمان حال هموار کردند ، ادای احترام کرد.

“نسلهایی از زنان ، زنان سیاهپوست. زنان آسیایی ، سفید ، آمریکای لاتین ، هندی که در طول تاریخ ملت ما امشب راه را برای این لحظه هموار کرده اند. زنانی که برای برابری و آزادی و عدالت بسیار جنگیده و فداکاری کرده اند. هریس گفت: “از جمله زنان سیاه پوست ، که اغلب اغلب نادیده گرفته می شوند ، اما اغلب ثابت می کنند که ستون فقرات دموکراسی ما هستند.”

هریس ، لباس شلوار سفید در لباس افتخار جنبش سوغاتی ها.

هریس گفت: “امشب ، من به مبارزه ، عزم و قدرت بینش آنها فکر می کنم تا ببینم چه چیزی تحت فشار قرار گرفته است و روی شانه های آنها ایستاده ام.”

وی ادامه داد: “اگرچه ممکن است من اولین زن در این دفتر باشم ، اما آخرین نفر نخواهم بود.” “هر دختر کوچکی که امشب تماشا می کند می بیند که این کشور فرصت است.”

وی ضمن بررسی پیام وحدت وی ، کشور را به خاطر انتخابی که در ارسال بایدن به کاخ سفید انجام داده ستایش کرد.

وی گفت: “شما امید ، وحدت ، نجابت ، علم و بله حقیقت را انتخاب کرده اید” ، گروهی بلند از شاخ های جغجغه ای و ماشین های جیغ کشان را تحریک کرد. “شما جو بایدن را انتخاب کردید.”

بایدن و هریس با جمعیتی پرانرژی صحبت می کردند که روی هر کلمه آویزان بودند و تقریباً با هر شاخ و بوق با هیجان با هیجان پاسخ می دادند. مینی ون های حاضر با تابلوهای بایدن-هریس ، جیپ ها با پتوها و ملیله های بایدن-هریس تزئین شده بودند ، و بیش از چند نفر از طرفداران آنها با احتیاط کوکتل هایی را مخلوط می کردند.

قبل از سخنرانی ها ، طرفداران حاضر در تجمع گفتند که آنها با پیروزی بایدن برق گرفتند.

تیم ولی ، 32 ساله ، که قبل از سخنرانی از واشنگتن دی سی به این رویداد سفر کرده بود ، گفت: “من گریه کردم. بسیاری. آنها اشکهای شادی داشتند. اشک های شاداب.”

“امیدوارم. عاطفی. راحت شدم. “هلن میلبی در توصیف احساسات خود از پیروزی بایدن گفت.

چارلی مک کانتی ، که از والینگفورد ، پنسیلوانیا ، برای راهپیمایی آمده بود ، گفت: “من احساس شگفت انگیزی ، شگفت انگیز ، راحت می کنم.” “اکنون فقط امیدوارم که او بتواند کشور را متحد کند.”

کی بیتس از فلتون ، دل ، اضافه کنید ، “امشب او می تواند هر چیزی را که می خواهد بگوید. خوشحالم که او رئیس جمهور ما خواهد شد. “

پس از سخنرانی بایدن ، او و هریس از همسرانشان ، جیل بایدن و داگ امف ، به ایالت پیوستند ، زیرا بارانی ها به آنها ریختند.

آتش بازی های پیچیده عصر را بسته و انفجارهایی به شکل نام بایدن و شماره 46 انجام داد ، مانند 46 امین رئیس جمهور ایالات متحده.


منبع: green-chapter.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes