سیستم های سرمایشی و گرمایشی، نورپردازی فروشگاه، ترکیب رنگ ایده آل، چیدمان مبلمان، چیدمان وسایل مغازه، تزئین سقف، نوع دیوارپوش و کفپوش و … این برند پوشاک بچه گانه، از سال 1989 سیستم مدیریتی خود را تغییر داده و سعی دارد با ارائه محصولاتی منحصر به فرد، مرغوب و راحت از رقبای خود پیشی بگیرد. حال ما به شما یاد می دهیم طراحی مغازه دکوراسیون داخلی را چگونه و از کجا آغاز کنید تا جلب نظر هر چه بیشتر مشتریان را داشته باشید. وجود صندوق فروشگاهی باعث میشود تا مشتری در هنگام تسویه حساب زمان کمتری را معطل شود که این امر میتواند باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان شود. بعد از این مرحله باید به سراغ توجه بیشتر به کیفیت و قیمت بروید. در دانش طراحی داخلی مغازه سبک های متنوعی وجود دارد که هر فردی که می خواهد طراحی مغازه خود را انجام دهد باید با آنها آشنا شود و با توجه به سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کند. زمانی که شما به قصد خرید یک محصول وارد بازار و فروشگاه های مربوط به آن محصول می شوید اولین چیزی که در آنجا توجه شما را به خود جلب می کند چیست؟ خود لباس ها، نور سفید غیر متمرکزی را جذب می کنند که باعث چشمگیر شدن طرح و بافت آن ها می شود.

شاید در نگاه کلی بتوان گفت که تجهیزات زیادی برای طراحی داخلی فروشگاه امروزی وجود دارد که هر کدام باعث میشود تا در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. زمانی که بخواهید یک فروشگاه لباس ایجاد کنید باید قبل از هر کاری در مورد طراحی فروشگاه پوشاک اطلاعات خود را افزایش دهید. مشتری در همان لحظه که وارد مغازه می شود سمت راست را مورد توجه قرار می دهد و چیدمان و طراحی آن تأثیر بسیار زیادی بر باقی ماندن او در مغازه دارد. اجرای این روش خلاقیت و تنوع بسیار زیادی را به همراه دارد . طراحی داخلی مغازه می تواند سهم بسیاری بر میزان فروش و تعداد مشتریان یک کسب و کار داشته باشد؛ از این رو اگر شما نیز به دنبال احداث یک مغازه و کسب و کار جدید هستید می بایست به طراحی داخلی مغازه ی خود توجه ویژه ای داشته باشید و در عین حال از نمای بیرونی مغازه و فروشگاه خود غافل نشوید و تلاش کنید که ویترین جذاب و خیره کننده ای داشته باشید؛ در این مقاله به بررسی تاثیر نمای بیرونی یک ساختمان، دکور داخلی آن و تاثیر ویترین مغازه ها بر تعداد مشتریان و میزان فروش مغازه ها می پردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با یک دیگر چند نکته ی ساده و کاربردی در خصوص این موضوع مهم را بررسی کنیم.

شما باید کسب و کار خود را توسعه دهید زیرا باعث افزایش فروش می شود. زیباترین طراحی دکوراسیون فروشگاهی و مغازه به جرات می توان گفت یکی از مهم ترین عوامل موثر بر فروش و محبوبیت یک کسب و کار در وهله اول آن چیزی است که به مشتری پیشنهاد می شود، بنابراین تاکید می شود که اگر شغلی هم دارید که ارتباط مستقیمی با فروش دارد. یک رنگ مناسب می تواند در برندینگ حرفه شما موثر باشد . بااعمال رنگ غالب سفید درفضا، رنگ­های شیرینی­ها، پوشش جالبی برای رنگ فضا بهوجود آوردند. اگر مغازه کوچکی دارید، استفاده از آینه میتواند فضا را بزرگ جلوه دهد و روشنایی مغازه را چند برابر کند. به عبارت دیگر ویترین یک مغازه نماینده و سخنران اصلی مالک آن مغازه بوده و مشتری را برای مشاهده و خرید اجناس متنوع داخل مغازه دعوت می کند. دربی که بین دو ویترین جلویی نصب شده، تردد مشتری را آسان تر کرده و نمای بازتری از داخل مغازه ارائه می کند. یک مغازه که طراحی داخلی برای آن صورت گرفته باشد فضایی دلنشین و جذاب پیدا می کند طوری که اغلب افراد مجذوب فضای آن شده و سپس برای رفع نیازهای خود اقدام به خرید محصولات آن خواهند کرد.

اغلب مغازه های کوچک به علت نبود فضای کافی، در جلب مشتریان ناموفق هستند اما اگر چند نکته را رعایت کنند می توانند عملکرد بهتری داشته باشند. کاشی چینی که به عنوان کفپوش فروشگاه به کار رفته، رنگبندی مغازه را خنثی کرده. نورپردازی مناسب و حرفه ای از دیگر عوامل مهمی است که علاوه بر زیبایی و جذابیت طراحی داخلی مغازه و ویترین بر زیبایی نمای بیرونی آن نیز تاثیر می گذارد. در این مسیر میتوانید از انواع کاغذهای دیواری، ام دی اف و چوبکاری، نورپردازی و کناف کاری و بسیاری موارد دیگر کمک بگیرید. انتخاب دکور و چیدمان پوشاک در مکان هایی که برای قرار دادن انواع پوشاک در نظر گرفته شده از اهمیت بسیاری برخوردار است. توضیحات کامل در کنار هر محصول و درج مشخصات فنی و رنگ بندی متنوع برای هر محصول دست خریداران را برای انتخاب و تهیه مدل مورد نظر باز گذاشته است. طراحی ویترین مغازه را می توان مهمترین بخش در طراحی مغازه دانست زیرا مشتری که در حال گشت و گذار و جستجو برای یافتن مغازه مورد نظرش می باشد در نگاه اول ویترین را مورد مشاهده قرار می دهد. ازجمله مواردی که باید در رابطه با دکوراسیون داخلی مغازه مورد توجه قرار داده شود این است که باید دقت شود شلوغی در اطراف جنس مورد نظر انتخاب را برای مشتری سخت می کند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از طراحی داخلی یک مغازه دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد