با توجه به فشاری که روی این قطعات هست، باید از محکم بودن اتصال و. اکنون این قطعات را درون لوله قرار داده و و اطراف آن را به صورت محکم روی لوله پیچ کنید. دوچرخه ثابت ایستاده این امکان را به کاربر می دهد که هم روی زین بنشیند و هم به صورت ایستاده خرید دوچرخه ثابت در دیجی کالا دوچرخه سواری کند. اما اگر تمایل به استفاده از دوچرخه ثابت دارید به جای صرف هزینه خرید دستگاه جدید، می توانید دوچرخه معمولی خود را به دوچرخه ثابت تبدیل کنید و در صورت تمایل مجدد دوچرخه خود را به بیرون ببرید.

مثلاً اینکه با توجه به محدودیت بودجه مالی خود چه دستگاهی را با چه امکانات در بهترین قیمت خریداری کنیم. به طور کلی مقدار کمتر از ۱۴ اینچ (۳۵ سانتی متر) را پیشنهاد نمی کنیم و در این نمونه اندازه عرض ۱۸ اینچی برای غلطک را ساخته ایم. مقدار پیشنهادی ۲۷ سانت یا ۱۱ اینچ بین دو غلطک است. فاصله بین تایر ها هم معمولا در دوچرخه های بزرگ یکسان است اما باز هم می توانید آن را نسبت به اندازه دقیق دوچرخه خود بسازید.

با بهرهگیری درست از دوچرخهی ثابت میتوانید عملکرد قلب را تقویت کنید و سیستم تنفسی خود را نیز بهبود ببخشید. با نمایشگر ضربان قلب میتوانید شدت کار کشیدن از بدن خودتان را با دوچرخه ثابت پیگیری کند. در برخی از مدلهای دوچرخه ثابت، مکانیسم اندازهگیری ضربان قلب بر روی دستگیرهها دیده میشود. انواع دوچرخه های ثابت موجود در بازار را بشناسید!

رعایت همه این نکات ممکن است سخت به نظر برسد، به همین دلیل در ادامه مطلب، ۱۵ دوچرخه ثابت ارزان، باکیفیت و کاربردی را برای شما آماده کردهایم. از معایب دوچرخه ثابت تاشو میتوانیم به غیبت امکاناتی مانند نمایشگر در آنها و کمبود استقامت در بدنه اشاره کنیم. پیشنهاد می کنیم مطلب آموزش گام به گام ساخت اره مویی برقی ساده و حرفه ای در خانه را هم مطالعه کنید. انتخاب عرض مناسب برای غلطک در آموزش ساخت دوچرخه ثابت می تواند بسته به مهارت شما در حفظ تعادل بستگی داشته باشد.

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد