[ad_1]

با حمایت رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رئیس اداره خدمات عمومی روز دوشنبه به رئیس جمهور منتخب جو بایدن خبر داد كه روند انتقال رسمی دولت تصویب شده است.

مدیر GSA ، امیلی مورفی ، هفته ها با تأخیر ، در نامه ای به بایدن گفت که او اکنون به میلیون ها دلار بودجه فدرال و منابع دیگر برای شروع انتقال خود به قدرت دسترسی دارد.

در یک جفت توییت ، ترامپ قول داد که نبرد حقوقی خود را ادامه دهد ، اما گفت: “من به امیلی و تیمش توصیه می کنم آنچه را باید انجام شود با توجه به پروتکل های اصلی انجام دهند و من به تیمم گفتم که همین کار را انجام دهد.”

ستاد انتخاباتی بایدن در بیانیه ای این خبر را جشن گرفت.

یوهانس آبراهام ، مشاور انتقال بایدن گفت: “تصمیم امروز یک گام ضروری برای شروع مقابله با چالش های پیش روی ملت ما است ، از جمله مقابله با بیماری همه گیر و بازگشت اقتصاد به مسیر درست. “این تصمیم نهایی آخرین اقدام اداری برای آغاز رسمی روند انتقال با آژانسهای فدرال است. در روزهای آینده ، مقامات گذار جلساتی را با مقامات فدرال آغاز می کنند تا در مورد واکنش همه گیر بحث کنند ، منافع امنیت ملی ما را کاملاً در نظر بگیرند و درک کاملی از تلاشهای دولت ترامپ برای ایجاد سازمانهای دولتی بدست آورید. “

روند انتقال هفته ها متوقف شده است زیرا تیم ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج یک نبرد حقوقی متزلزل در سراسر کشور انجام داد ، و بایدن را از واکسن Covid-19 و سایر موضوعات مهم خارج کرد.

این یک داستان در حال تکامل است.[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد