[ad_1]

آتلانا – رأی دهندگان در جورجیا روز سه شنبه جانشین لوئیس افسانه حقوق مدنی را برای کوتاه مدت انتخاب می کنند.

عضو سابق شورای شهر آتلانتا ، کوآنزا هال ، و رئیس سابق کالج مورهاوس ، رابرت فرانکلین ، برای دور دوم رقابت می کنند. مردان اول و دوم شدند ، اما هیچ کس در دور اول رای گیری در ماه سپتامبر از بین هفت نامزد اکثریت را کسب نکرد.

با این حال ، برنده دو دموکرات کرسی را تا 3 ژانویه پر می کند. نیکما ویلیامز ، سناتور ایالتی و رئیس حزب دموکرات ، به راحتی آنجلا استانتون کینگ جمهوری خواه را در ماه نوامبر برای یک دوره کامل دو ساله از ژانویه شکست داد. ویلیامز و کینگ در انتخابات ویژه شرکت نکردند.

منطقه کنوانسیون پنجم شامل بیشتر مناطق آتلانتا و همچنین برخی مناطق حومه ای از شهرستانهای Fulton ، DeCalb و Clayton است. ممکن است میزان مشارکت مردم کم باشد ، در ماه سپتامبر کمتر از 31،000 نفر رأی می دهند.

لوئیس پس از 34 سال حضور در کنگره در ماه جولای در 80 سالگی در اثر سرطان لوزالمعده درگذشت. او جوانترین و آخرین بازمانده سخنرانان در مارس 1963 در واشنگتن بود ، زمانی که لوئیس ریاست کمیته هماهنگی بدون خشونت دانشجویی را بر عهده داشت. وی بیشتر به دلیل رهبری معترضین در جریان راهپیمایی یکشنبه خونین در سال 1965 از طریق پل ادموند پتوس در سلما ، آلاباما ، جایی که توسط نیروهای دولتی مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، شناخته شده است.

هال و فرانکلین می گویند که آنها می توانند در طی یک مدت کوتاه اقامت در کنگره به نتیجه برسند. رای گیری در مورد بودجه موقت فدرال ممکن است مهمترین اقدامی باشد که هال یا فرانکلین انجام داده است ، اگرچه هنوز امیدهای قانونی بیشتری برای تسهیل COVID-19 وجود دارد.

هال ، 49 ساله ، تجربه خود را با شورای شهر آتلانتا و هیئت مدیره مدرسه آتلانتا تبلیغ کرده و گفته است که او از زمان محدود خود حداکثر استفاده را خواهد کرد و سعی می کند روی هدایت پول به بزرگترین نگرانی های منطقه تمرکز کند.

هال درباره مواضع قبلی خود گفت: “مردم من را به عنوان شخصی که کاری انجام داده است می شناسند.”

فرانکلین و هال نظرات مشابهی راجع به این موضوع دارند ، اما فرانکلین که اکنون استاد الهیات در دانشگاه اموری است نیز علتی بالاتر را تبلیغ می کند.

فرانکلین 66 ساله که قول داده است به میراث لوئیس نگاه کند و چشم انداز مارتین لوتر کینگ را در مورد “یک جامعه محبوب” بیشتر کند ، گفت: “این مربوط به رهبری اخلاقی در زمان بحران های ملی است.”

فرانکلین 282000 دلار از جمله 65،000 دلار را برای مبارزات انتخاباتی خود جمع کرد ، در حالی که هال 194،000 دلار.

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد