[ad_1]

واشنگتن – در انتخابات ، دموکرات ها آرزو داشتند که چیزی مانند جنگ ستارگان را برگزار کنند ، نیروهای شورشی ستاره مرگ را منفجر می کنند و در خیابان ها جشن می گیرند در حالی که موج آبی آنها را در قدرت در واشنگتن و پایتخت های ایالتی در سراسر کشور فرا می گیرد.

اما پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در نهایت بیشتر شبیه فیلم ترسناک Alien بود ، آخرین بازمانده حیرت زده که هیولا را از قفل هوا بیرون زد و سپس به یک سرنوشت نامشخص در فضای تاریک و تاریک رسید. و هر کجا که بودند ، احتمالاً یک بیگانه دیگر نیز وجود داشت.

بله ، بایدن قاطعانه رئیس جمهور دونالد ترامپ را شکست داد – و حتی در خیابان ها احزاب نیز حضور داشتند – اما نتایج در طی رای گیری دموکرات ها به طرزی وحشیانه بود که سالها آنها را آزار می داد.

این حزب با وجود داشتن بادهای سیاسی بر پشت خود ، پول بیشتر در حساب های بانکی خود و سطوح بیش از حد فعال ، که چهار سال را در آن گذراند ، مسابقات مهم سنا را جستجو کرد ، کرسی های مجلس را از دست داد و در سال توزیع مجدد موفق به فتح مجلس قانونگذاری ایالت نشد. آماده شدن برای این لحظه

اگر این سالی نبود که دموکرات ها برنده بزرگ بودند ، پس چه زمانی می توانند؟

دنی رئیس ، استراتژیست دموکرات ، با اشاره به مسابقه ریاست جمهوری گفت: “برای روانشناسی حزب ما بسیار دشوار است که وقتی به پیروزی خود ادامه می دهیم ، هیچ عبرت آموخت.” “اما کسی باید گفتگوی سختی داشته باشد تا بگوید” کافی نیست “.

دموکرات ها در مصاحبه با بیش از دوازده تن از کارمندان و مقامات منتخب اظهار داشتند که آنها نگرانند که نتایج سال 2020 حزب و برنامه های مترقی را با مشکل روبرو نکند و در دهه آینده نبردهای دشواری را ایجاد کند که در آن اکثریت های قانونی پیروز برنده شوند. برای هر دو سطح ایالت و فدرال دشوار است.

نگرانی ویژه اظهارات ضعیف حزب در رقابت قانونگذاری کشور بود ، نه تنها به این دلیل که GOP بار دیگر در پیش نویس مناطق تسلط خواهد یافت ، بلکه به این دلیل که یک مشکل عمده در ارتباط با نام تجاری حزب دموکرات را نشان داد.

کریس ترنر ، نماینده ایالت ، رهبر حزب دموکرات در کاخ ایالتی تگزاس گفت: “ما باید نشان دهیم که ما حزبی هستیم که در کنار خانواده های کارگر هستیم.”

در واشنگتن ، برنامه بسیاری از دموکرات ها تصرف سنا و انجام یک دور سریع اصلاحات بود ، از حق رأی گرفته تا پذیرش کشورهای جدید در اتحادیه که به حزب کمک می کند تا از محدودیت های ساختاری عبور کند و آنها را نه تنها برای پیروزی های سیاسی گسترده ایجاد کند. اما دستاوردهای اضافی انتخاباتی در خط.

شان مک لاوللی ، بنیانگذار اندیشکده چپگرای Data for Progress ، گفت: “2020 آخرین فرصت برای داشتن اکثریت واقعی در سنا بود. این از بین رفته است.” “ما دو سال دیگر فرصت داریم که می توانیم در ساختار کار کنیم و در این انتخابات پیروز شویم. و بعد من ضرر می کنم.”

هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که درباره انتخابات 2020 مشخص نیست ، اما گفتگوها – و اشاره انگشت – قبلاً شروع شده اند که حزب دروس خود را شروع می کند.

جمعیت شناسی سرنوشت نیست

برای مدت طولانی ، دموکرات ها این انجیل را می گرفتند که با جوانتر شدن و متنوع شدن کشور ، تا زمانی که این رای دهندگان را انتخاب کنند ، آینده آنها امن است.

اما مشارکت در انتخابات امسال رکورد زد و نه تنها دموکرات ها تسلیم نشدند ، بلکه جمهوری خواهان با رای دهندگان غیر سفید پوست که آنها را بخشی از پایگاه خود می دانستند ، دستاوردهای دموکراتیک را خوردند.

برخی نگرانند که این حزب ، زمانی ریشه در طبقه کارگر داشت اما بیشتر توسط لیبرال های دارای تحصیلات عالی اداره می شد و بودجه آن را تأمین می کرد ، می تواند ارتباط خود را با رای دهندگان از همه نژادها در خارج از مناطق اصلی مترو قطع کند.

چاک روچا ، استراتژیست دموکرات مستقر در تگزاس ، که یک PAC فوق العاده متمرکز بر آمریکای لاتین را اداره می کند ، گفت: “ما چنان حزب بلت وی هستیم که حتی نمی توان فهمید مکزیکی های زیادی در این دره (ریو گراند) وجود دارند که دونالد ترامپ را دوست دارند.” . “بایدن برنده شد و این عالی است ، اما همه چیز زیر نظر بایدن یک فاجعه بزرگ بود.”

رأی دهندگان سفید طبقه کارگر دهه ها پیش شروع به کنار گذاشتن حزب کردند و برخی از مردم لاتین و آفریقایی آمریکایی ، به ویژه مردان فاقد تحصیلات عالی در مناطق روستایی ، امسال این روند را دنبال کردند و پس از با رای دادن به دموکرات ها از یک حاشیه بزرگ در سال 2016

لا توشا براون ، بنیانگذار صندوق رأی دهندگان سیاه گفت ، به ویژه رأی دهندگان جوان سیاه پوست وابستگی کمتری به دموکرات ها دارند و حزب نمی تواند آنها را مسلم بداند. وی خاطرنشان کرد که ترامپ با تأکید بر حمایت خود از لایحه اصلاح عدالت کیفری ، تلاش مشترکی برای جذب آنها انجام داده است ، حتی وقتی پیام قانون و نظم وی ، فعالان سیاه پوست را به عنوان افراط گرایان خشن نشان می دهد.

وی گفت: “او یک منافق پیاده روی است ، اما ترامپ در صداگذاری و گفتن آنچه که می خواهند بشنوند به مردم تبحر دارد. “وقتی صحبت از رای دهندگان سیاهپوست شد ، تفاوتی نداشت.”

تقصیر در اینجا متوجه هر دو طرف شکاف ایدئولوژیک حزب است ، از رهبران حزب که گاهی اوقات با مبارزات روزمره کارگران آمریکایی ناسازگار به نظر می رسند ، تا یک طبقه فعال که کاندیداهای دموکرات را به سمت مواضع گاهی غیر محبوب سوق می دهد که حتی ممکن است کاملاً منعکس کننده نباشد. نظرات گروههایی که ادعا می کنند آنها را نمایندگی می کنند.

کل سیاست ملی است

هدف مبارزات انتخاباتی بایدن برگزاری همه پرسی در سال 2020 مربوط به وظیفه آشفته ترامپ بود و موفق هم شد ، اما نتایج در انتخابات بسیار بدتر بود.

جمهوریخواهان محله های متزلزل را با تبلیغاتی که میانه روها را به صدای چپ افراطی حزب متصل می کرد ، مسدود کردند و این باعث ایجاد اتهامات شدید بین جناح ها شد.

مت بنت ، معاون اجرایی اتاق فکر مرکز سوم ، گفت: “وقتی جو بایدن هستی و در جمع 47 ساله هستی و یک میلیارد دلار پشت سرت است ، می توانی برند خودت را بسازی.” “اما وقتی رأی ندارید ، پیشی گرفتن از آن مارک در محله های قرمز و بنفش سخت است.”

فعالان چپ ادعا می کنند که ناعادلانه انتخاب شده اند. آنها ادعا می كنند كه رای دهندگان مترقی را برای بایدن فراهم كرده و به افزایش مشاركت جوانان در قله های جدید كمك كرده اند.

دموکرات های جناح چپ ، جنبش طلوع آفتاب ، استراتژی های معاملات جدید و پیشرفت اطلاعات در یادداشتی پس از انتخابات نوشتند: “ما نمی توانیم اجازه دهیم داستان های جمهوریخواه بر حزب ما حاکم شوند”.

اما تعداد شگفت انگیزی از اندیشمندان و استراتژیست های دموکرات ، از جمله برخی در چپ ، شروع به تعجب کرده اند – با ظرافت و غالباً در خلوت – آیا این حزب باید برخی از نبردهای فرهنگی تفرقه انگیز را که به ویژه در شبکه های اجتماعی در جریان است ، تأکید کند؟

از این گذشته ، از هر 10 رای دهنده شش نفر تحصیلات عالی ندارند. بیش از 40 درصد در خانه اسلحه زندگی می کنند. و در حالی که بی دینی و دین پرستی در حال افزایش است ، افراد غیرمذهبی هنوز کمی بیش از یک چهارم مردم را تشکیل می دهند.

این به معنای کنارگذاشتن سیاستهای عدالت اجتماعی ، صرفاً ترویج سیاستهای مردمی و لزوماً ایجاد اختلافات بیشتر در جلو و مرکز نیست.

رئیس گفت: “ما باید بیش از هیپستر بروکلین ، که کل فعالیت های عمومی او در توییتر است ، به آنچه آمریکای لاتین فکر می کند بیشتر اهمیت دهیم.”

آینده ناشناخته

در حالی که دموکرات ها قبلاً در مورد آنچه اشتباه در رقابت های رأی گیری پایین آمده است بحث می کنند ، پاسخهای روشن ممکن است مدتی طول بکشد.

برخی از کشورها هنوز در حال شمارش آرا هستند و تحلیلگران هنوز به دنبال داده های نظرسنجی هستند تا مشخص کنند که حزب در کجا عملکرد کمتری دارد. تا زمانی که مصاحبه کنندگان دلیل عدم حضور خود در مسابقات مهم را از دست ندهند ، همچنین تعیین اینکه چه موضوعاتی مورد توجه مردم قرار می گیرد و در کدام نقاط از مسابقات دشوارتر خواهد بود.

پس از آن دو بزرگترین ناشناخته وجود دارد که فقط انتخابات آینده اجازه آنها را می دهد: ترامپ و بیماری همه گیر. ترامپ میزان مشارکت مردم را به سطحی افزایش داده است که در طول یک قرن در هر دو طرف دیده نشده است و مشخص نیست که اگر او برود چه اتفاقی خواهد افتاد.

تام پرز ، رئیس کمیته ملی دموکرات ها ، با اشاره به دستاوردهای دموکرات ها در سال 2018 ، گفت: “جمهوری خواهان وقتی که ترامپ در صندوق های رای نیست ، این کار را خیلی داغ انجام نمی دهند.”

ویروس کرونا نیز ارزیابی چرخه سال 2020 را دشوار می کند. دموکرات ها از ترس ترس افشای داوطلبان و رأی دهندگان ، فعالیت های سنتی مشارکت شخصی را تا حد زیادی متوقف کرده اند.

“دانیل اسکادرون” ، سناتور سابق نیویورک و بنیانگذار صندوق برای آینده اکنون ، که نژادهای قانونگذاری ایالت را هدف قرار می دهد.

آریزونا و جورجیا نقشه راهی بالقوه برای آینده حزب را نشان دادند ، اما پیروزی ها در آنجا ثمره دانه هایی بود که سالها پیش با تبلیغات گسترده برای ثبت نام و سازماندهی رای دهندگان کاشته شد. در آریزونا ، این یک دهه پیش با تلاش برای لغو قانون سختگیرانه مهاجرت و برکناری کلانتر سابق جو آرپایو آغاز شد ، در حالی که استیسی آبرامز کار خود را در جورجیا در سال 2014 آغاز کرد.

پرز که به زودی پست رئیس DNC را ترک می کند و می گوید که حزب مهمتر از آنچه که پیدا کرده است ترک می کند ، گفت: “اگر می خواهید پیروز شوید و سود خود را حفظ کنید ، باید سرمایه های خود را حفظ کنید.” “شما نمی توانید هر چهار سال یکبار سرمایه گذاری کنید و انتظار پیروزی داشته باشید.”

[ad_2]

منبع: green-chapter.ir

ایندکسر

آموزش جاوا اسکریپت یوزرکد