دلایل کندخوانی

دلایل کندخوانی

دلایل کندخوانی

آیا برای خواندن یک مقاله مفید و ارزشمند آماده اید!

دلایل کندخوانی را خیلی دقیق بدانید تا مرتکب آن نشوید. بدون شک بخوانید تصویر دلایل کندخوانی دلایل کندخوانی را بشناسیم تندخوانی یکی از از حتمی ترین مهارت های یک انسان فوق پیشرفته و امروزی می باشد. هر انسانی که از ضریب هوشی متوسطی برخوردار هست می تواند این مهارت را به صورت حرفه ای فرا بگیرد. همانطور که اشاره شد تندخوانی یک مهارت است و یک مهارت به دست نمی آید، جز دارای تمرین کردن. برای آغاز تندخوانی نخست می بایست عوارض کندخوانی را بررسی کنیم. کندخوانی عوارض متعددی دارااست که در ادامه به آن ها اشاره خوا‌هیم کرد:

 واژه و کلمه خوانی یکی از از بزرگترین عارضه ها کندخوانی واژه و کلمه خوانی می باشد. شخص کندخوان اصلی هر نگاه و یا این که مکث چشمی می تواند فقط و صرفا یک کلمه و واژه را شکار کند. کلمه و واژه خوانی علاوه بر اینکه سرعت مطالعه را به روش چشمگیری کاهش می دهد منجر پیدایش مشکلاتی از قبیل از دست دادن تمرکز و کاهش درک می شود. به جهت خواند با شتاب بالا کلمه خوانی بایستی جای خود را به کلمه خوانی و یا گزاره خوانی بدهد. از هم درحال حاضر همت کنید تا حساس ارتقاء راستا دیدتان در هر مکث چشمی عمده از یک کلمه را بخوانید. در نوشته های بعدی تمرین هایی را خدمت شما معرفی خواهم کرد که عادت کلمه خوانی را به تمام ریشه کن کند.

بلندخوانی

بلندخوانی

 بلندخوانی یک عدد دیگر از دلایل کندخوانی بلند خوانی است. بلندخوانی یکی از بد ترین و مخرب ترین عادات مطالعه می باشد. شخص کندخوان معتقد می باشد که اگر در زمان مطالعه بلند نخواند و صدای خویش را نشنود مطلب را نمی فهمد. این اعتقاد کاملا غلط و مخرب است. زمانی ما بلند میخوانیم اطلاعات در آغاز از طریق دیده وارد مغز شده، پردازش شده و بعد به زبان می آید. و آن‌گاه به لهجه آمدن، گوش ما آن اطلاعت را می شنود و همین بار دیتاها از طرز گوش وارد مغز شده و آنجا پردازش می شود. به عبارت دیگر فردی که بلند خوانی می نماید لقمه را دور سر خودت پیچانده است. برای حل این مشکل بایستی همت نماییم اهمیت چشمان مان بخوانیم. درون خوانی یکی از از غلط ترین روش های مطالعه درون خوانی می باشد که سبب نماید شدن شتاب مطالعه شما می باشد. داخل خوانی یک از خطا ترین نحوه های مطالعه می باشد که از روزگار کودکی به هنگام یادگیری قرائت به ما آموزش داده شده است.

باطن خوانی زمانی اتفاق می افتد که شما به هنگام خواندن، کلمات را مهم خویش تکرار می کنید، برخی همین فعالیت را حیاتی لب خوانی انجام می دهند و بعضی کلیدی صوت، ولی بعضا از اشخاص زیرکانه تر همین کار را انجام می دهند، آن‌ها همانطور که اهمیت چشمانشان متن را دنبال می کنند آن را دورن خویش زمزمه می کنند. سرگردانی دیده در میان خطوط از دلایل کندخوانییکی از عوارض اصلی کندخوانی سرگردانی چشم فی مابین خطوط می باشد. سرگردانی دیده در میان خطوط باعث از در بین رفتن تمرکز شده و شتاب مطالعه مان را به طریق چشمگیری کاهش می دهد. شما میتوانید حساس استعمال از خط بر این مشکل را برای مدام حل کنید. بهترین خط بر انگشت اشاره شما می باشد. اهمیت انگشت اشاره تان خط ها را دنبال کنید‌. یک باور قدیمی و نادرست می گوید که خط بردن سرعت مطالعه را کاهش می دهد و یک فعالیت ابتدایی است؛ به طوری که بعضی از خانواده ها فرزندان خود را از خط بردن منع می کنند. البته در شتاب های خیلی بالا و در مطالعه های فوق فن ای و سرعت بالا دیگر خط بردن حتمی نیست. برای وصال به این تراز بایستی ذیل آموزش های تندخوانی قرار گرفت.

دوره تندخوانی

دوره تندخوانی

با تهیه دوره تندخوانی، موارد زیر را تهیه می کنید که شامل :

فایل های تصویری با کیفیت بالا که به راختی می توانید این فایل ها را از  سایت دانلود کنید  و با تمرکز بالا مطالعه کنید.

اسلاید های آموزشی و  پی دی اف : پی دی اف و اسلاید های  این دوره، با بالاترین کیفیت و قابل دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

علاوه بر فیلم ها، فایل های صوتی نیز برای شما قرار داده می شود تا راه و هرجایی که هستید، دوره را به راحتی می توانید در هر جایی که هستید، ویدیو ها را  دانلود کنید و  دوره را تماشا کنید.  هرگونه ابدیتی برای این دوره انجام می شود در پنل کاربری شما قرار داده می شود.دوره تندخوانی

برای اطلاعات بیشتر راجب دوره تندخوانی، می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :

09374538499

منبع : shariatnia.com